Zaloguj się, aby obserwować  
Samoel

Profesjonalna reklama w internecie

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Jestem certyfikowanym specjalistą AdWords, zajmuję się pozyskiwaniem klientów dla firm. Reprezentuje ich interesy, prowadzę kampanie reklamowe, doradzam oraz pośredniczę między nimi a Google. Specjalizuje się w reklamowaniu firm, ich usług oraz e-commerce.

Moje kampanie reklamowe precyzyjnie docierają do wybranych grup odbiorców - minimalizując tym samym koszty jak i maksymalizując swoją skuteczność. 

Swoją ofertę kieruję do właścicieli sklepów internetowych, firm usługowych, producentów oraz dystrybutorów i to bez względu na branżę czy budżet reklamowy. Napisz do mnie – razem możemy zdziałać więcej!

Podejmę współpracę i poprowadzę Państwa kampanie reklamowe:

- W wyszukiwarce Google,
- Graficzną, w serwisach  internetowych, 
- W aplikacjach mobilnych i kierowaną  na smartfony,
- E-commerce i Google Shopping,
- Reklamą wideo na YouTube.

Zadanie jakie przed sobą stawiam to osiąganie celów biznesowych klientów.

Zapraszam Państwa do kontaktu już teraz - ProjektDzisiaj.pl

wilk.praca@gmail.com

W pełni się zgadzam. Internet to dziś jedno z najpotężniejszych narzędzi. Dlatego też warto wiedzieć, jak go wykorzystać, aby np. wypromować swoją działalność, czy też utrwalić pozytywny wizerunek swojej firmy. Wiele cennych informacji na ten temat możemy znaleźć odwiedzając blog Most Wanted! . Warto wspomnieć o tym, iż jest on tworzony przez specjalistów w zakresie HR oraz zarządzania, w związku z czym mamy szansę na zdobycie bardzo wartościowych informacji.