ernest

Wyposażenie do biura - pośrednictwo i doradztwo ubezpieczeniowe

Recommended Posts

Przede wszystkim sprzedaż ubezpieczeń OC itd. Mam niewielki epomieszczenie bo około 5 metrów szeroskosci i 4,5 m długości. Muszę tam zmieścić biurko, swój fotel oraz fotel dla klientów - dwóch osób. Możecie polecić mi coś w tym zakresie? Ktoś już już to może wcześniej przerabiał? Fajnie gdyby nie było to robione na rympał.

Nie przesadzałbym z ilością mebli z tego względu że pomieszczenie faktycznie nie jest duże, a trochę rzeczy przydałoby się zmieścić. Używanego wyposażenia szukaj na Allegro czy innych OLX-ach. Dużo tego jest na grupach na facebooku.

Proponuję też tutaj rzucić okiem https://www.ajprodukty.pl/meble-biurowe/6205319.wf

Przydałyby się również jakieś meble do poczekalni, a więc tego typu https://www.ajprodukty.pl/recepcja-i-poczekalnia/6210087.wf

Ukraina. Import-eksport miesa swiezego i mrozonego. Handel wyrobami przemyslu drobiarsko-jajczarskiego. Chlodnia zakupie filety z kurczaka, mieso wieprzowe w poltuszach, elementach, pakowane oraz luzem. Ceny do uzgodnienia, negocjacji. Handel wyrobami przemyslu drobiarsko-jajczarskiego i miesnego. Mrozenie, chlodzenie, pakowanie produktow zywnosciowych. Do wynajecia 4 zl/m2 pomieszczenia, hale produkcyjno-magazynowe, przemyslowe, inwestycyjne w wysokim standardzie roznych wymiarow. Zajmujemy sie importem-eksportem miesa swiezego i mrozonego. Zapraszamy do wspolpracy producentow, hurtownikow, dystrybutorow z roznych krajow UE. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Dnia 25.05.2017 o 08:36, ernest napisał:

Przede wszystkim sprzedaż ubezpieczeń OC itd. Mam niewielki epomieszczenie bo około 5 metrów szeroskosci i 4,5 m długości. Muszę tam zmieścić biurko, swój fotel oraz fotel dla klientów - dwóch osób. Możecie polecić mi coś w tym zakresie? Ktoś już już to może wcześniej przerabiał? Fajnie gdyby nie było to robione na rympał.

Moja mama ma niewielki lokal w Zabrzu (gabinet). Pomagałam jej w rozpoczęciu działalności, zaczynając od napisania biznes planu, a na szukaniu wyposażenia kończąc. Przejrzałam chyba z 30 różnych ofert i w końcu wybrałam meble od Vimexu ( [link usunięty] ).  Najbardziej podobała mi się możliwość wykonania przez nich projektu i dostosowania go do moich potrzeb. Jeśli chcesz zobaczyć jak teraz wygląda gabinet, to podrzucę Ci zdjęcia na priv.

Ukraina. Zywnosciowy olej sojowy 2,4 zl/litr z wysoka wartoscia energetyczna. Non GMO, standarty EU. Nierafinowany tloczony na zimno z sertyfikatem organicznym. Odfiltrowany, odgumowany. Ladunki autocysternami 22t. Produkcja oleju roslinnego przez tloczenie ziaren roznych rodzajow. Olej sojowy wytwarzany z nasion soi zwyczajnej. Bladozolty, delikatny w smaku. Stanowi cenne zrodlo nienasyconych kwasow tluszczowych, witaminy E. Charakteryzuje sie bardzo dobra strawnoscia i wysoka wartoscia energetyczna. Daje ogromne korzysci jako olej paszowy pod wzgledem hodowli zwierzat. Pasza mniej pyli, co sprzyja wiekszym przyrostom przy mniejszem zuzycie mieszanki karmowej. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net   Skype:IgorKijow 
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Dopasowane powierzchni biurowych do konkretnych potrzeb należy pozostawić profesjonalistom. W ten sposób na pewno będziemy zadowoleni z efektów końcowych. Ciekawym rozwiązaniem są realizacje fit out biur , do których coraz większa grupa osób się przekonuje. Na pewno to spora oszczędność czasu w związku czym minimalizuje się wyłączenie biura z użytku.  Tutaj https://totalsec.pl/fit-out-prace-remontowo-budowlane/ macie szczegóły. Warto to przemyśleć, jeśli zależy nam na funkcjonalnym biurze.

Patrzcie tutaj przykład - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/category/sofy-poczekalnie?horizontal

Kwestia taka, na jakie rozwiązania postawicie. Wiadomo, że najważniejsza jest jakość. Jeśli wszystko zostanie dopasowane, jak należy, to też zauważycie zmiany.

Ale nie spodziewajcie się od razu cudów. Wiadomo, że należy postawić na sensowne rozwiązania. 

W takim biurze należącym do firmy ubezpieczeniowej na pewno musi znaleźć się odpowiedni sprzęt biurowy. Osobiście polecam wam zainwestować w wielofunkcyjny sprzęt biurowy od firmy http://www.cbs.gda.pl Ich urządzenia świetnie się sprawdzają i mają całkiem niezłe ceny.

Wszystkim osobom rozglądającym się za odpowiednim wyposażeniem do biura, polecam zajrzeć na stronę https://www.essi.pl/ Na ich stronie znajdziecie spory wybór różnego rodzaju akcesoriów i sprzętów do biura.

Wysokiej jakości sprzęt biurowy znajdziesz w ofercie firmy www.banpost.com.pl. Ja kupiłem tam składacz kopert, otwieracz listów, niszczarkę dokumentów oraz wagę pocztową. Wszystkie urządzenia są proste w obsłudze, bezawaryjne i wydajne. W razie potrzeby prowadzą także profesjonalny serwis naprawczy.