Zaloguj się, aby obserwować  
handlara

Jaką sprężarkę najlepiej kupić?

Recommended Posts

Może ktoś z was jest chociaż mniej więcej obeznany w temacie?

Jak wybrać odpowiednią sprężarkę do warsztatu? Na co zwracać uwagę?

Znalazłam parę podpowiedzi tutaj https://www.budujesz.pl/wiadomosc/kompresor-jak-wybrac-jaka-sprezarka-najlepsza/99/

Przydadzą mi się też wskazówki takie wynikające z praktyki :)

Tu znajdziesz dobre sprężarki  [link usunięty]  Mają serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, można tez u nich kupić części.

Polecam zwrócić sie do fachowców  w tej sprawie, np. http://sprezarki.com.pl/nowe-sprezarki/ , wystarczy powiedzieć jaką ma się potrzebe, a oni na pewno rzetelnie pomogą dobrać odpowiednią sprężarkę:) Niestety jeśli sami nie zanamy sie na temacie to ciężko będzie coś wybrac na własną rękę.

Moim zdaniem, jeżeli chcemy postawić na produkty wysokiej jakości, warto zapoznać się z ofertą Almig  [link usunięty]  . Ten niemiecki producent dostarcza bowiem na nasz rynek sprzęt wysokiej jakości, który to cechuje się wydajną pracą,  a przy tym nie emituje hałasu. Jednocześnie w trakcie eksploatacji urządzeń tej marki, możemy skorzystać z usług serwisowych:).

Ze swojej strony mogę polecić  sprężarki z http://www.kompresortechnik.pl/. Bardzo dobra jakość, wytrzymałość, moc. Tak więc mają możliwość naprawdę róznego zasotowania, a to przecież też ważne niezwykle jest. Do tego firma zapewnia też kompleksowy serwis.

Dobrej jakości sprężarki kupicie w PDAIR w Ząbkach spod Warszawy. Firma oferuje też serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawę a także sprzedaż części. Ogólnie z mojej strony pełne zadowolenie, bo firma 100% profesjonalna i nie przesadzają z opłatami.

Jeśli chodzi o sprężarki to polecam firmę Arbatech. Oferują solidny sprzęt w dobrych cenach. Do tego mają części zamienne i zapewniają serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

Sprawdź także ofertę firmy www.sprezarki.biz.pl. Posiadają szeroki wybór sprężarek olejowych i bezolejowych. Gwarantują wysoką jakość urządzeń, atrakcyjne ceny oraz pomocną obsługę klienta.