Zaloguj się, aby obserwować  
Anna25

Medycyna estetyczna

Recommended Posts

Ja zastanawiam się nad makijażem permanentnym brwi. Tylko trochę się boję co wyjdzie. Koleżanka z pracy zrobiła i wygląda wręcz groteskowo. Ale chyba da sie zrobić taki naturalny makijaż, dla ciemnej blondynki, mam nadzieję :)

W temacie  [link usunięty]  polecam Klinikę Sfera i dra Migałę  - świetny specjalista. Warto się dwa razy zastanowić, komu się powierza swoją twarz, aby później być w pełni zadowolonym z efektu :) Dlatego ja stawiam na sprawdzonego lekarza. 

Tej kliniki nie znam ale mogę polecić http://artederm.pl/ , klinikę w której już nieraz byłam z różnymi problemami i za każdym razem wychodziłam z tego miejsca zachwycona podejściem do pacjentek i efektami zabiegów

Ja bardzo długo szukałam dobrej kliniki medycyny estetycznej, wybór padł na Klinikę Murano w Warszawie. Robiłam tam zarówno brwi jak i bardziej zaawansowany zabieg korekcja nosa :) [link usunięty] [link usunięty]

Ja jestem jak najbardziej za takimi zabiegami. Sama niedawno miałam botoks na twarzy w klinice Melitus   na Żoliborzu i jestem bardzo zadowolona z efektów.. Najwazniejsza byla dla mnie naturalnosc wyglądu wiec skoro to uzyskałam to lepiej juz byc nie moze :D

Ja jeszcze nie korzystałam.  Myślę, że w przyszłości, gdy przekroczę czterdziestkę, to być może zdecydują się na tego rodzaju zabiegi. 

Jakiś czas temu byłam klientką kliniki ClinicaNova wraz z córką, z całą odpowiedzialnością możemy polecić usługi Pani Joanny (tak się nazywa Pani która prowadzi klinikę). My korzystałyśmy z zabiegu mezoterapii igłowej, tutaj macie informacje o zabiegach [link usunięty]   Wysoka jakość proponowanych usług, przemiła atmosfera, odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania, myślę, że to najlepsza klinka medycyny estetycznej w Gdańsku. Polecam dla każdego :)

Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi i jeśli potrzebujemy pomocy klinik takich jak Novoderm, to jak najbardziej powinniśmy skorzystać z odpowiednich zabiegów. Mnie na przykład interesuje LIFTING HIFU jako kompleksowe rozwiązanie zarówno dla tych, którzy mają problem z wyglądem i elastycznością skóry, a także kolorytem skóry. Myślę nad zapisaniem się na niego. 

Też uważam, że wszystko jest dla ludzi, jeśli robi sie to też w granicach rozsądku. Moja żona np. korzystala z usług  https://tesoroclinic.pl/zabiegi/. Była bardzo zadwolona. Lekarze doradzili jej jaki zabieg będzie dla niej najlepszy, cały czas kontrolowali sytuację i wszystko przebiegło bez problemów, dlatego bardzo tę klinikę polecamy!

Moim zdaniem warto korzystać z medycyny estetycznej. No i warto leczyć swoje kompleksy! Ja znalazłam na https://adental.pl/oferta/medycyna-estetyczna/  ofertę dotyczącą medycyny estetycznej w gabinecie stomatologicznym, w którym leczyłam zęby 🙂 Postanowiłam do tego wypełnić sobie usta i to był strzał w dziesiątkę. Wreszcie mam idealny uśmiech 😄

Warto dbać o swój wygląd. Jeśli mamy jakieś defekty lub też z racji wieku nie wyglądamy zbyt dobrze, to warto skorzystać z pomocy lekarza, aby przede wszystkim poprawić swój wygląda, ale także poczuć się lepiej. Tutaj  https://derm-al.pl/medycyna-estetyczna/chirurgia-plastyczna jest namiar na gabinet, który oferuje różne zabiegi. Zajmuje się również chirurgią plastyczną.