modny

apteki internetowe - warto?

Recommended Posts

Zakup w aptekach internetowych daje wiele korzyści. Przede wszystkim na spokojnie można zapoznać się z ich asortymentem, często udaje się też nieco zaoszczędzić. Właśnie czytam artykuł https://www.magneb6.pl/dla%20kogo%20magnez/mangnez-a-pms związany z magnezem i chyba zamówię sobie magne B6. Pora uzupełnić wszystkie niedobory :)

Cenowo warto robić tam zakupy ale czy prowadzić taką działalność? Ostatnio chyba mocno "przykręcają śrubę" i teraz nie tak łatwo wejść w taki biznes.

Łatwo, ale jako osoba prywatna. Nie mniej dochodyteż są solidne. Zobaczcie, podstawa to właściwy produkt. Chcesz mieć biznes na lata ? Taki bez żadnego ryzyka gdzie pieniądze idą Ci każdego dnia na konto, nawet bez pilnowania biznesu ? Gdzie inwestujesz tylko raz i zarabiasz już zawsze.  Praca to tylko uruchomienie biznesu, dalej to już efekt kuli 'śnieżnej'. Poczytaj potem się skontaktuj. www.ekologybiznes.pl.tl

Dnia 4.06.2017 o 19:52, MartynaZa napisał:

Cenowo warto robić tam zakupy ale czy prowadzić taką działalność? Ostatnio chyba mocno "przykręcają śrubę" i teraz nie tak łatwo wejść w taki biznes.

Tutaj http://www.szumski.pl/zakladanie-apteki-w-8-krokach-co-musisz-zrobic/ jest ciekawy artykuł na temat tego, co trzeba zrobić, aby założyć własną aptekę. Faktycznie wiele się pozmieniało. Jest wiele różnych wymogów, które trzeba spełnić.

Myślę, że apteka internetowa to biznes, który ma szansę być bardzo dochodowym w dłuższej perspektywie. Coraz więcej osób sięga po taki sposób nabywania leków. Ciężko konkurować z największymi typu doz , jednak po wzbogaceniu oferty o leki/kosmetyki z zagranicy, to jest duża szansa na szybki rozwój. Warto tylko zadbać o dobrą platformę i estetyczną stronę - znacznie ułatwi to pracę i zachęci klientów. Polecam firmę Interfeo, mają doświadczenie w tworzeniu świetnych e-sklepów 

Jednak wiele starszych osób nie umie  robić zakupów przez internet, a jednak to na nich rynek farmaceutyczny zarabia najwięcej. Apteka internetowa ok, ale niech to będzie taka apteka, do której można w każdej chwili zajść i  zakupić lek.

Praktycznie wszystko przenosi się do internetu, więc taka apteka to moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Jeśli chodzi o osoby starsze - część z nich faktycznie nie potrafił skorzystać z internetu, ale jest też spora grupa, która ze względów zdrowotnych będzie ograniczała wychodzenie z domu i to da nich może być idealne rozwiązanie.

Oczywiście, że warto. Taka apteka internetowa musi mieć oczywiście trochę inną ofertę od zwykłej bo sprzedaje leki bez recepty i środki higieny. Jeżeli zastanawiacie się co dodać do waszej oferty to polecam wam www.pumeks.pl Pumeks jest używany do usuwania odcisków i zrogowaciałego naskórka, więc jest odpowiednim środkiem higieny do apteki.

Ja lubię apteki internetowe głównie dlatego, że nie muszę stać w kolejkach. Całkiem duży wybór leków, suplementów, a nawet kosmetyków znajdziecie w aptece https://www.apteka-leki.pl/. Polecam do nich zajrzeć - moim zdaniem ceny też są bardzo przyzwoite. Można sporo zaoszczędzić.

Z kolejkami bywa różnie to fakt, ale istnieją też dobre i niedrogie apteki stacjonarne :) Moją ulubioną jest ziko, ceny bardzo konkurencyjne w porównaniu do innych miejsc. Tylko w moich Gliwicach mają dwa lokale https://www.ziko.pl/gliwice-apteki-drogerie-ziko/. Generalnie w całej Polsce mają ich sporo :)

Ja jednak wolę z tradycyjne apteki korzsytać, bo jednak jest to dla mnie wygodniejsza forma. Muszę tylko sprawdzać dostęność. Ostatnio szukałem leku doxar  i okazało się, że jest on bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania.

Tu znajdziecie rozwiązanie 90 % problemów zdrowotnych, bez dorabiania aptek.  Bezpieczny produkt, i skuteczny tak samo jak 5 tys lat temu tak i teraz. W końcu to zaczyna docierać do ludzi, że leczy natura a nie chemia. Dobra praca jak i biznes w oparciu o produkt wspomagający skutecznie leczenie wielu chorób. Jako jedni z pierwszych mamy możliwość dołączyć do firmy produkującej ten olej CBD. Firma notowana na giełdzie Nowojorskiej. Niska cena, super produkt, ogromne zapotrzebowanie, gwarantuje tu każdej osobie solidne wieloletnie dochody. Poznaj produkt, dowiec się o nim i korzystaj. Pomagam w uruchomieniu. Poznaj ten biznes i dołączaj.  www.olejkonopny.pl.tl

Ja jako mama dwulatka mówię ci że warto - sama kupuję dużo leków przez internet - często jest po prostu taniej. Kiedy szkrab zachorował to nie musiałam wychodzić z domu aby zamówić część leków co była dla mnie bardzo wygodną opcją. A jak dziecko ma bardziej poważną chorobę jak np odra (więcej informacji tu) i kiedy nie możesz z nim wyjść z Twój mąż jest w delegacji lub samotne wychowujesz malucha to już w ogóle jest komfort. Nie mniej pamiętaj że na rynku jest dość spora konkurencja i są to zazwyczaj silni gracze.

Ja też uważam, ze warto, bo zawsze ceny są niższe niż w sklepie stacjonarnym.  Ja jak korzystam z apteki, to głównie tej w sieci. Ostatnio kupiłem sobie preparat na paskudną dolegliwość jaką jest grzybica http://health-and-beauty-4you.info/fungarol-opinie-recenzje-cena-efekty-skutki-uboczne-dawkowanie-oraz-gdzie-kupic-apteka-sklad-dzialanie/

Hej, jeśli będziecie szukać stałego IP w niskiej cenie lub abonamentów pracowniczych w naprawdę najniższych stawkach, to sprawdźcie koniecznie OTVARTĄ. To nowa sieć, stawiająca na oszczędności, które zawsze Wam się przydadzą ;)

Warto jest sie przekonać do kupowania w aptekach online: 
Ceny są faktycznie o wiele korzystniejsze niż w aptekach stacjonarnych a co najważniejsze można sobie porównać ceny z innymi aptekami w porónwywarkach 
apteki online mają o wiele lepsze promocje, szczególnie na kosmetyki ( w sumie to nie wiem z czego wynika tak duza dysproporcja pomiędzy cenami kosmetyków aptecznych w aptekach stacjonarnych, a aptekach internetowych) 
jak również nie trzeba marnować czasu na dojście do apteki ale po prostu można zamówić sobie to, czego potrzebujemy przez neta. 

Ze swojej strony polecam aptekę cefarm. https://www.cefarm24.pl  Mają najlepsze promocje. 

Ceny korzystne i asortyment dużo bogatszy niż w aptece stacjonarnej. Różnice pomiędzy apteką online a stacjonarną są spore o czym przeczytasz tu https://togethermagazyn.pl/apteka-internetowa-vs-apteka-stacjonarna/ - fajny artykuł 😉 dodatkowo jeśli już robisz zakupy w aptece internetowej wybieraj te, które mają swój odpowiednik w postaci apteki stacjonarnej i na stronie odnośnik, dzięki któremu można sprawdzić czy strona działa legalnie!