Zaloguj się, aby obserwować  
Niewaznepieniadze

Artykuły biurowe dla mojej firmy

Recommended Posts

Hej! Za miesiac zabieram się za pierwszy duży projekt w który zainwestuję dość sporo pieniędzy zarobionych przez lata na etacie i na wynajmowaniu mieszkania. Wiadomo jak to jest z biznesem. Nie zawsze działa tak jakbyśmy chcieli, więc normalne jest to, że chcę zaoszczędzić. Czy macie jakieś godne polecenia sklepy papiernicze z dobrymi cenami? Głównie chodzi mi tutaj o cenę, bo nie powiem, że przygotowywałem się do startu przez długi czas i nie chę hulać kasą.

Głównie potrzebuję kilka skoroszytów, na pewno segregatory, teczki wiązane i na gumkę. No i cała reszta jak długopisy, korektorym kartki samoprzylepne. Ma ktoś coś do polecenia w dobrej cenie? Koniecznie sklepy internetowe papiernicze, nie chcę tracić czasu jak już tą firmę założę. (bo wcześniej nie kupuię, stacę vat ;P)

Ktoś coś, no i bez reklam mi tu :) ?

Ja przez neta nie kupuję, bo strasznie drogo przesyłki wychodzą. W każdym razie jak faktycznie nie znajdziesz czasu na zakupy w tradycyjny sposób, to zobacz sobie https://tesko.biz/ Ten sklep jeszcze nie ruszył z miejsca, ale kupowałem zawsze u nich produkty w Nowym Sączu. Jak mówisz, że dopiero się zbierasz do kupy to akurat powinien już ten sklep zacząć przyjmować klientów. Tutaj masz akurat gwaranta najniższych cen,  wiem co mówię ;)

Oprócz tego wejdź po prostu na https://www.google.pl/search?q=sklep+papierniczy i szukaj, dużo tego, ale ceny rózne ;)

Ręczniki papierowe i różnego rodzaju akcesoria higieniczne zamawiam regularnie u www.aseopaper.pl. Mają konkurencyjne ceny i dobrej jakości towar. Przy dużych zamówieniach można liczyć na upusty. Solidny i rzetelny sprzedawca.

Dobrze zaopatrzycie się w firmie Meteora w Tomaszowie Mazowieckim. To hurtownia, więc wybór jest ogromny a ceny dobre. Oprócz artykułów biurowych i papierniczych mają tam też naczynia jednorazowe, artykuły chemiczne, karty okolicznościowe.

Jak będziesz potrzebować sprawdzonej firmy zaopatrującej w profesjonalne środki higieniczne czy biurowe, to zajrzyj tutaj www.gemini-euro.pl.  Kupuję u nich i wszystko bez zarzutu. Firma dba o satysfakcjonujące, długofalowe relacje. 

Ojej. Najlepiej to samemu poszukać hurtowni w internecie, które mają potrzebny asortyment i porównać ceny. Na pewno coś ciekawego się wybierze ;)

u mnie najlepiej sprawdziło się podjęcie współpracy z lokalną hurtownią papierniczą. Może spróbuj takiego rozwiązania dzięki stałej współpracy ceny są korzystne i możemy liczyć na rabaty a nawet dostawę. 

Często w firmie przydatne są teczki czy np. koperty. Jak chcecie miec fajne, z ładnym designem i dobrze wyprodukowane to wam bardzo polecam współpracę z http://www.lakman.pl/. Znam ich już od kilku lat i za kazdym razem jestem bardzo zadowolony z tego co od nich otrzymuję.

Dnia 8.04.2019 o 13:24, stefan53 napisał:

u mnie najlepiej sprawdziło się podjęcie współpracy z lokalną hurtownią papierniczą. Może spróbuj takiego rozwiązania dzięki stałej współpracy ceny są korzystne i możemy liczyć na rabaty a nawet dostawę. 

Co racja to racja ! Najlepsza opcja moim zdaniem