vega195

Jaki hosting wybrać?

Recommended Posts

wejdź sobie na home.pl, przetestuj za darmo przez 14 dni i będziesz wiedział na czym stoisz. Ceny i parametry też mają na stronie. Ja mam od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Awarii póki co brak, a w razie czego jest wsparcie 24h

Dnia 7.11.2017 o 16:10, forumiak napisał:

Pytanie - w czym on wyprzedza konkretnie Hekko?

Jakimi parametrami, jakimi kwestiami?

Co ma znaczenie dla ciebie? Support, niezawodność? Napisz konkretnie ;-) 

Ja zdecydowanie polecam Home.pl przerabiałem kilka hostingów a teraz pozostałem przy jednym. Support zdecydowanie na plus, przez 2 lata nie miałem żadnej awarii (wiem, że różnie bywa chociażby przez to co się dzisiaj stało z OVH),  posiadam bezproblemowy dostęp a panel zarządzający jest czytelny i zrozumiały. Testuje kolejne usługi w ramach jednego dostawcy

Czasem skorzystanie z drogiego hostingu jest podyktowane specjalnymi wymaganiami. Ale w większości przypadków pod zwykłą stronę internetową, blog, sklep itd. wystarczy hosting współdzielony. Ja używam netbomb.pl bo i szybko działa i cena przystępna. 

Kolego przedmówco - na blogu Hekko masz kod rabatowy na hosting - daje 50 proc. zniżki.

Odpal sobie konto, przetestuj, oceń. A jak się spodoba, to masz całość za pół ceny.

Tylko dopasuj sobie pakiet. 

Firehost już od lat jest godny polecenia. Działa niezawodnie, szybko, nie sprawia żadnych problemów.
Z naszego doświadczenia wynika, że wszystko jest w najlepszym porządku. Ale oczywiście - każdy powinien takie tematy dobierać pod siebie.
Po to macie darmowy test, żeby sprawdzić jakość działania.

Uważam, że ciekawą ofertę ma KOBA. Firma ma nawet pakiet zupełnie darmowy, jeśli mowa o hostingu. Z tego co udało mi się zauważyć, opinię koba ma bardzo dobre (kierowałem się opiniami opublikowanymi na OPINEO).

Hekko to pewniak, a w sumie od hostingu więcej nie wymagam.

Ma działać niezawodnie i nie sprawiać problemów. A można powiedzieć, że ta ich usługa rzeczywiście taka jest.

Każdy powinien to dobierać pod siebie. 

Ja polecam konto hostingowe w netbomb.pl. Hosting można bez opłat przetestować, ceny są przystępne, możliwość korzystania z certyfikatów Let's Encrypt, wygodny panel do dodawania maili, subdomen itd.  a do tego serwery w Polsce. 

Hekko testuje się całkowicie za darmo i to naprawdę nie sprawia żadnych problemów. Nie widzę zatem powodów do tego, żeby działać na anonimowych usługach/

Warto obserwować ich profile w społecznościach. Co chwilę wrzucają promocje, w których możecie obniżyć koszt usługi o 80 proc.

Chyba przyjemnie, prawda? 

Nazwa to gracz z zupełnie innej ligi cenowej.

Tam chyba hosting startowy kosztuje kilka stówek, w sensie - najtańszy pakiet.

A w hekko masz też ekonomiczne opcje ;-) 

Nie będę udzielał Ci fachowych opinii, bo fachowcem w tej dziedzinie nie jestem. Osobiście korzystam z hostingu domena.pl i jestem zadowolony. Wybrałem ten hosting ponieważ jest sprawdzony, z polskim kapitałem, ma nowoczesne serwery i jest pewny, że nie będzie nagle żadnych nieprzewidzianych przerw i awarii, które miałyby wpływ na funkcjonowanie strony.

Z tego samego powodu jestem na Hekko. Również żaden ze mnie fachowiec.

Tak naprawdę dla mnie znaczenie mają podstawowe parametry usługi. Nic więcej ;-) 

Myślę, że wybór hostingu najlepiej powierzyć specjalistom zewnętrznym. Ja na przykład wszelkie usługi sieciowe, wraz z założeniem strony internetowej firmy powierzyłem specjalistom z www.effolan.pl .  Zupełnie nie żałuję tej decyzji, gdyż na obecną chwilę możemy cieszyć się z witryny będącej wizytówką naszej firmy. A co najważniejsze, zainteresowanie naszymy usługami i produktami znacznie wzrosło. :)

Litości... Mam płacić komuś za wybór konta hostingowego?

A w jakim celu? To problem jest samodzielnie to sprawdzić? Nawet nie mając na ten temat pojęcia? 

Firehost to naprawdę kawał solidnego rozwiązania - jesteśmy na tym serwerze od dosyć dawna i jak dotąd - zero problemów, ale oczywiście - testuje się wszystko za darmo, jaki zatem problem, żeby to wszystko sprawidzić? Szukajcie po prostu rozsądnych rozwiązań.

U nas też Hekko. Niezawodny serwer, który nie sprawia  żadnych problemów.

Od lat jesteśmy na tej samej usłudze i tak powinno być.

Ale to każdy niech dobiera pod siebie parametry.

Po to macie darmowy test żeby to wszystko wcześniej sprawdzić. 

Linux również ma porządny hosting. Mam u nich jedno konto i  działa to mi niezawodnie.

Ogólnie ich serwer ma wiele plusów, jest stabilny.

Ale więcej trzymam na Hekko. U mnie to takie dwie najważniejsze usługi. 

Fajnie, korzystaj sobie. Skoro mam sprawdzony Firehost, to nie widzę powodów do tego, żeby działać na innych usługach.
Tym bardziej że to się nam po prostu sprawdza.

Z dokładnie tego samego powodu nie mam zamiaru zmieniać Hekko na jakikolwiek inny serwer.

Bo skoro ich usługa działa nam jak należy, to w jakim celu mamy tutaj kombinować?

Normalna sprawa ;-)