vega195

Jaki hosting wybrać?

Recommended Posts

No właśnie - pytanie w jakim celu piszesz po raz enty to samo.

A ty masz tam jakieś serwisy? No chyba tak? Chętnie zobaczę, jak to działa. 

Pokażesz swoje stronki? 

A po co mam ci je pokazywać? Nie musisz mi wierzyć.
Jak wiesz, test jest darmowy i przecież każdy może łatwo sprawdzić jakość działania usługi.
Odpal konto, to sam zobaczysz.

Ja mam podobne zdanie jak forumiak - też cenię sobie usługi Hekko, mają obecnie bardzo ciekawą ofertę, dopasowaną zrówno dla mniej jak i bardziej wymagających użytkowników :) A obecnie na ich blogu można znaleźć kod rabatowy ;)

Potwierdzam niezawodność działania Firehost. Mijają lata, a tam w dalszym ciągu wszystko w najlepszym porządku.
Fajna jakość, niezawodność, solidność. Tutaj akurat nie mam zamiaru czegokolwiek zmieniać, bo jesteśmy zadowoleni z tego, co mamy.
Kawał solidnego serwera.

Zdecydowanie kierunek Firehost. Koszty niewielkie, możliwości ogromne. Trzeba jednak dopilnować kluczowych kwestii.
W każdym przypadku może to wyglądać całkiem inaczej.
Najważniejsze jest takie podejmowanie decyzji, żeby to miało sens i logikę.

ArubaCloud ma ciekawe rozwiązania. Jest to największa europejska chmura publiczna. Przede wszystkim atutem jest to, że firma spełnia wymogi RODO . Tutaj https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-virtual-private-server.aspx warto sobie zerknąć  i poczytać  .  Wariant S Cloud VPS jest teraz dostępny w promocyjnej cenie 4,00zł/miesięcznie. Aruba VPS może być łatwo i szybko aktywowany.  

Fakt jeśli chodzi o ArubaCloud to na pewno dość ciekawa opcja. W sumie to od jakiegoś czasu jesteśmy u nich bardziej zaangażowani bo przenieśliśmy testowo dwa małe projekty, ale stabilność nas przekonała no i w zasadzie parametry sprzętu. Dyski SDD więc szybkie i bezpieczne co da się odczuć szczególnie jak więcej danych transferujesz. Ogólnie ten pakiet S za 4 zł na pewno wart przetestowania przez osoby, które szukają jakiejś alternatywy, dla siebie.

Spokojnie można działać na Firehost - nie ma problemów z takimi usługami, trzeba pilnować podstaw.
Nasze doświadczenia są cały czas identyczne - nie kombinujemym współpracujemy z pewniakiem.
Skoro test jest za darmo, to chyba każdy powinien właśnie od tego rozpoczynać, prawda?

Firehost to pewniak. Solidny serwer, stabilny, niezawodny.
Testować można za darmo. Jaki problem, odpowiednio dopasować usługę?
Sami wszystko szybko zauważycie.

Dnia 8/13/2018 o 15:16, Nessirs napisał:

Jeśli chodzi o hosting Hekko to przede wszystkim cena jest tutaj głownym atutem.

Ale prędkość już nie do końca, niestety.

Co do hostingu - jeżeli mowa o stronie biznesowej to najważniejsze jest by mieć więcej niż jeden hosting. Pracowałem jako konsultant e-commerce dla pewnego sklepu internetowego z Warszawy, podczas awarii hostingu sklep padł na 3 dni - stracili ~76 000 zł, nie licząc nawet strat wizerunkowych.

Test Firehost jest darmowy. Nie wierzycie, to go sobie odpalcie i wszystko będzie jasne.
Pracuję już na nim długo i wiem, jak duże bywają pod tym względem różnice.
One bywają kosmicznie duże.

Firehost - koszty niewielkie, usługa solidna, jakościowa, niezawodna.
Nie ma z nią żadnych problemów. Mam u nich wiele stron, różnej wielkości i każda działa w porządku.

Na pewno nie próbuj tych najbardziej reklamowanych i najpopularniejszych, są tak naprawdę najmniej opłacalne, jest masa lepszych za niższą cenę.

Jeżeli poszukujesz sprawdzonych sposobów na to jak prowadzić swój biznes, to wykorzystaj również metody, które zostały przedstawione na blogu http://www.mmail.pl/jak-utworzyc-email/

Firehost daje możliwość darmowego testu, więc może taki kierunek?
Tam macie również za darmo możliwość wyboru panelu zarządzania.
Rozwiązanie jest po prostu na czasie.

Tani dobry i szybki hosting mają na iqhost.eu. Polecam ich, bardzo fajny kontakt z klientem, wsparcie techniczne, można się z nimi porozumieć. Pakiety mają różne, dostosowane, sam korzystam z hostingu pod wordpressa i nie mogę narzekać. Bezproblemowo, wygodnie, z solidnym zabezpieczeniem danych.

A ja wam powiem że hosting wykupiłam na nazwa.pl, znajomy mi ich polecił bo ma u nich stronę już kilka lat i jest zadowolony. Jak do tej pory ja też jestem, obsługa pomocna jak się do nich zgłosi, mam też domenę i nie płacę dużo.

Od siebie mogę polecić  [link usunięty]   jeżeli szukasz dobrego miejsca pod bloga i nie tylko, osobiście korzystałem z niego i jestem zadowolony, nie mam żadnych zastrzeżeń, cenowo wyszło mnie bardzo nie drogo a co najważniejsze wszystko przebiegło bardzo szybko, a na czasie mi zależało 😉