antona

Systemy rezerwacyjne online dla hotelu

Recommended Posts

Od kilku lat prowadzę własny hotel, jednak do tej pory nie musiałam go informatyzować. Owszem, mamy darmowy program dla hoteli i komputer znacznie ułatwia nam pracę, jednak nie mamy ani systemu rezerwacyjnego, ani tym bardziej wykupionego profesjonalnego oprogramowania. Jednak od jakiegoś czasu słyszę nie tylko od moich pracowników, ale też gości, że przydałby się system rezerwacji online, więc postanowiłam zainwestować w to rozwiązanie, zakupując przy program dla hoteli z prawdziwego zdarzenia. I tu moje pytanie: możecie mi coś polecić? 

Jeśli szukasz programu dla hoteli z prawdziwego zdarzenia, jak to określiłaś, to polecam CHART :D Ma wiele przydatnych modułów, a przy tym jest prosty w obsłudze, no i ma korzystną cenę ;) Nie będę się rozpisywać, najlepiej samemu zajrzeć na ich stronę i poczytać o   [link usunięty]

Witam!
Jestem klientem Firmy Otelms od 3 miesięcy. Na przetestowanie dają za darmo 2 mieśący korzystania  + darmowa pomoc techniczna.
Przede wszystkim bardzo wygodny jest system rezerwacyjny,  który w momencie wpływu rezerwacji blokuje termin we wszystkich portalach turystycznych.  Jest to pomocne w celu uniknięcia overbookingu. W systemie tym jest bardzo wiele przejrzystych funkcji, które pozwalają na sprawną obsługę gości. 
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z  Otelms, konsultanci są bardzo pomocni i bardzo szybko reagują na wszelkie prośby. Dodatkowym atutem jest też cena. Cieszę się, że podjęłem decyzję o współpracy.  Polecam! 

Bardzo dobry pomysł, jeśli chodzi o branżę hotelarską, internetowy system rezerwacji jest bardzo atrakcyjny dla klienta, a poza tym jest standardem na całym świecie, więc warto w niego zainwestować.

Oczywiście, że pomysł jest świetny. Mam tylko nadzieję, że to kolejny krok w rozwoju hotelu - bo czasem niestety jest tak, że wprowadzane są systemy IT, a hotel nie spełnia podstawowych oczekiwań gości, np. nie ma w nim takich rzeczy jak http://www.prohotelcosmetics.pl/oferta/akcesoria - kapcie, kosmetyki, szlafrok itp.

Jeśli poszukujesz oprogramowania dla swojego hotelu oraz systemu rezerwacji online z prawdziwego zdarzenia, to polecam firmę [link usunięty] . Moim zdaniem branża hotelarska jest na tyle wymagająca, że darmowe lub gotowe rozwiązania to niezbyt dobry pomysł. Najlepiej zadbać o oprogramowanie dostosowane do naszych potrzeb i w pełni skalowalne. Zdecydowanie pochwalam pomysł wyposażenia hotelu w system rezerwacji online - obecnie to właściwie wymóg. Wracając do tematu - jeśli poszukujesz solidnej firmy, która stworzy Ci oprogramowanie i  system rezerwacji, dodatkowo będzie służyła radą i wsparciem technicznym również po wdrożeniu - to polecam Interfeo. 

Nie wiem, czy da się uzyskać taki efekt, ale zerknijcie - booked.goingapp.pl Moim zdaniem fajna sprawa, dużo funkcji, sporo opcji personalizacji, tak więc generalnie bez większych problemów powinniście to jakoś dopasować. Ale to już sami decydujcie, czy dane rozwiązanie sprawdzi się akurat u was.