Zaloguj się, aby obserwować  
multicomszczecin2

Serwis komputerów usługi informatyczne instalacje monitoringowe

Recommended Posts

Firma działa od 2007r w Szczecinie. Zajmuje się serwisem sprzętu komputerowego, laptopów, tabletów, telefonów gsm, smartfonów, usługami informatycznymi z dojazdem do klienta, odzyskiwaniem danych, monitoringu. Nawiążemy współpracę z firmami z całej Polsce z wyżej podanym zakresie. Oferujemy szybkie i rzetelne realizacje zleceń, terminy płatności oraz możliwość rabatów. Jesteśmy płatnikami VAT. Mamy możliwość transportu sprzętu.   Posiadamy biuro ul. Rydla 66 Szczecin. Adres strony: www.multicom.szczecin.pl

Gdyby nie Dr Laptop z Gdańska, który jest moim zdaniem mistrzem na rynku, jeśli chodzi o taką obsługę firm i utrzymanie ciągłości pracy sieci to może, może... Przede wszystkim wiem, że w Dr Laptop mają super doświadczenie i dzięki temu ich rozwiązania dla firm są naprawdę super, a koszt obsługi konkurencyjny.

Dobrym serwisem z Gdańska jest firma [link usunięty] , korzystam regularnie z ich usług i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Nie są takim serwisem, w którym tylko zrealizują zlecenie i wystawią rachunek, ale oferują porady, wsparcie i sugerują np. rozbudowę danego podzespołu w celu przyśpieszenia. Wiem, że oprócz serwisu oferują jeszcze inne możliwości jak chociażby opiekę informatyczną dla firm.

Bardzo dobrą firmą, która oferuje serwis komputerów oraz inne usługi IT dla firm oferuje firma http://www.ksbiuro.pl Sam z nimi współpracuję od dawna i jestem bardzo zadowolony jakości usług przez nich świadczonych.