Zaloguj się, aby obserwować  
berdo

Macbook czy zwykły laptop?

Recommended Posts

muszę kupić sobie nowego lapka bo obecny wydaje ostatnie tchnienia. i właśnie czy lepiej kupić sobie macbooka czy nie ma co szaleć i lepszy będzie zwykły laptop?

ja to nie wiem w czym masz taki dylemat. Kupuj macbooka, pod wzgledem jakosci, technologii wyprzedza wszystkie inne laptopy. z resztą co ja się produkuje poczytaj sobie ciekawey artykuł na blogu matrix media: [link usunięty] w sumie tu masz wszystkie plusy jakie przemawiaja za zakupem macbooka. :) wiec jak masz taka mozliwosc to sie nawet nie zastanawiaj tylko sie ubieraj i lec do sklepu

Chętnie się dowiem, jakie laptopy polecacie. Też muszę kupić jakiś nowy. Myślałam nawet, żeby wziąć na niego pożyczkę  [link usunięty] . Lepiej zapłacić więcej, ale kupić coś solidnego, niż coś tańszego, co szybko się zepsuje.

Ja bym tam raczej jednak stawiał na macbooka, na pewno na tego nowego:) Chociaż stawki za te sprzęty są przerażające. 

No wiem. Trochę płaci się za markę, ale jednak w większości to jest jakość. Super wykonanie, no i sprzęt jest jednak od tego samego producenta, co opragramowanie. to znacznie zwiększa wydajnośc. mam nadzieję, że mi się w końcu uda uskładać na macbooka. Oglądam na razie te produkty w matrixmedia i wzdycham:)

to na pewno sprzęt na lata, a wiem też, że w Matrixmedia gwarancja jeset odpowiednio długa, więc na pewno warto. No oczywiście trzeba mieć odpowiedniej grubości portfel.

Ja mam macbooka i chwalę sobie bardzo. Korzystam z niego jako z druiego komputera w pracy, przerzucam na niego najważniejsze dane z imaca i takie połączenie jest świetne. Do tego wykorzystuję nową myszkę Logitecha - MX Anywhere 2S - łączy się z trzema komputerami jednocześnie, pozwala przenosić między nimi dane, bardzo dokładnie odwzorowuje ruch dziei czemu nadaje się nie tylko do tekstów ale też do modelowania grafiki czy do rysunków architektonicznych -  [link usunięty]