Zaloguj się, aby obserwować  
handlara

Regały magazynowe - jakie max. obciążenie?

Recommended Posts

Z jakim maksymalnym obciążeniem widzieliście takie meble?

Szukam czegoś do magazynu i zależy mi na takich dobrej jakości i solidnych. 

Tutaj widziałam różne regały metalowe. Wydaje mi się, że one mają największy udźwig, ale nie wiem czy na pewno. 

Może ktoś z was ma nieco więcej rozeznania w tym temacie?

Będę wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki czy namiary na inne sklepy. 

Według mojego rozeznania regały przemysłowe  posiadają najróżniejsze poziomy maksymalnego obciążenia. 

Wszystko zależy co będzie magazynowane. Jeśli zależy Tobie na największym z możliwych obciążeń to skontaktuj się z producentem. 

Na przykład MetalSistem to jeden z trzech najlepszych producentów regałów na rynku. 

Ich produkty wykonane są z najlepszej jakości stali cynkowanej. 

Wiesz co takie regały metalowe mają różną wytrzymałość która zależy od wielu czynników. Kupując regały od dobrego producenta z pewnością poda Ci max. obciążenie. Regały wykonane z najlepszej jakości materiałów będą miały odpowiednio większą wytrzymałość na obciążenie. 

A może zadzwoń do https://metalsistem-cbtc.pl/ . Słyszałam, że to bardzo dobry producent regałów magazynowych i nie tylko. Myślę, że można się z nimi dogadać na temat zlecenia produkcji regału. Myślę, że też nie będzie dla nich problemu, aby Ci odpowiedzieć na pytania dotyczące np. obciążenia maksymalnego.

Dnia 2.12.2017 o 18:28, stokrotka110 napisał:

A może zadzwoń do https://metalsistem-cbtc.pl/ . Słyszałam, że to bardzo dobry producent regałów magazynowych i nie tylko. Myślę, że można się z nimi dogadać na temat zlecenia produkcji regału. Myślę, że też nie będzie dla nich problemu, aby Ci odpowiedzieć na pytania dotyczące np. obciążenia maksymalnego.

a jakie regały jeszcze mają? Mam warsztat samochodowy, szukam regałów na opony. Mają coś takiego?

Macie swoje magazyny? Jeżeli tak to na pewno wiecie, że bez odpowiedniego programu do zarządzania magazynem ciężko się obejść. Ja również interesowałam się tym tematem jednak niestety nie doszło nic do skutku, ale system do zarządzania magazynem już znalazłam. Świetnie prezentował się ten od firmy  nav24 więc jeżeli potrzebujecie czegoś to zapoznajcie się z ich oferta

Kupujesz takie regały jakie potrzebujesz. Uważam że jeśli zapłacisz odpowiednio dużo taki regał utrzyma i tonę. Pytanie nie ma sensu, w tym przypadku dostajesz tyle ile płacisz.