Zaloguj się, aby obserwować  
zuzia.gola

Jak rzucić palenie?

Recommended Posts

Jestem nałogowym palaczem i chciałabym to zmienić. Nie uśmiecha mi się wydawanie dużej części wypłaty na truciznę... Czy moglibyście mi doradzić, jak wyzbyć się nałogu? Słyszałam, że pomocna może okazać się https://psychomedic.pl/psychoterapia-grupowa - czy myślicie, że warto się na nią udać?

Ja gdy rzucałem piłem dużo wody mineralnej. Piwniczanka do tego celu jest idealna.  https://www.frisco.pl/pid,80893/n,piwniczanka-naturalna-woda-mineralna-lekko-gazowana/stn,product

mi udalo sie rzucic palenie z pomoca https://vapuj.pl/producenci/boundless.html . Polecil mi go kumpel z pracy i musze przyznac, ze rzeczywiscie sprawdzil sie w 100 procentach :) 

Mi ze zwalczeniem nałogu palenia papierosów bardzo pomógły plastry Nicorett Invisipatch   [link usunięty] jeżeli rzeczywiście odpowiednio ich używamy według zaleceń producenta oraz mam w sobie chęć rzucenia to na pewno się uda. U mnie stopniowo udało się odchodzić od tego i naprawdę polecam ten sposób. Bez papierosów od razu żyje się lepiej :)

Mi nic nie dały te apteczne specyfiki. Ostatnio natomiast tyle się mówi o metodzie, która pozwala rzucić palenie w 24 godziny. Pogrzebałam trochę w sieci i znalazłam e-book, który już milionom osób pomógł pozbyć się tego koszmarnego nałogu. Wszystko macie dokładnie przedstawione na stronie [link usunięty] . Metoda jest nowatorska, a aktualnie trwa świetna promocja na jej zakup. Warte uwagi jest szczególnie to, że gdyby e-book nie przyniósł rezultatów, to wystarczy napisać na podanego na stronie maila - zwrócą Ci pieniądze. W końcu uczciwe podejście do człowieka.

Najlepiej rzucić z dnia na dzień i zacząć regularnie uprawiać jakiś sport, żeby nie myśleć o paleniu. Odstresować się pomogą naturalne preparaty. [link usunięty]

Słyszałam, że desmoxan nieźle działa, ale wydaje mi się, że oprócz tabletek trzeba też mieć bardzo silną wolę i chęć do walki z nałogiem.

Słyszałem o różnych tabletkach, plastrach, cudach.. a tutaj trzeba jednak powalczyć ze sobą.  Radzę samemu się mocno zmobilizować i może się uda -  na początku będzie ciężko, ale spróbować warto.

Podobno desmoxan działa, moja przyjaciółka w ten sposób rzuciła palenie. Osobiście palę tylko okazyjnie i nie ciągnie mnie do papierosów na co dzień, więc ciężko wczuć mi się w sytuację palacza.

A może jakiś lek na rzucenie palenia? Silna wola to trochę za mało w niektórych przypadkach. Sprawdź sobie [link usunięty] . W przypaku mojego znajomego to okazało się dobre rozwiązanie.