Zaloguj się, aby obserwować  
Kazimierz50

Dobry chirurg stomatolog

Recommended Posts

W Krakowie jest dobry stomatolog, który specjalizuje się wyrywaniu zębów nawet w skomplikowanych przypadkach. Tutaj  http://drwojcik.pl/oferta/stomatologia/chirurgia/wyrywanie-zebow można dowiedzieć się więcej na jego temat oraz zakresu usług. Wiadomo, że usunięcie, to ostateczność, ale trzeba to wykonać w sposób profesjonalny.

Witam, mam wieli problem z zębami, możliwe, że będę potrzebował konsultacji chirurga stomatologicznego. Tym niemniej przed tym chciałbym iść do jakiegoś dobrego stomatologa, najlepiej w okolicach Łodzi, znacie takiego? Według wielu opinii  [link usunięty] jest dobry, ale zastanawiam się, czy nie poszukać jeszcze jakiegoś innego.

Same pozytywne opinie słyszałem na temat Hippolit, który mieście się na Warszawskim Żoliborzu. Ich strona internetowa to http://hippolit.pl/ Mi nie potrzebny był taki zabieg, ale znajomy od lat się u nich leczy i miał na pewno potrzebną chirurgię ;)

We Wrocławiu najlepsi oni [link usunięty] chodziła moja mama po wielu, tu czuje się najbardziej komfortowo i bezpieczenie. Mają świetne podejście, dużą wiedzę i ogólnie atmosfera tam panująca jest kompletnie rozluźniająca. 

Przecież to Wy wybieracie dany gabinet, więc po prostu dokonajcie mądrego wyboru. Najlepiej zawsze wcześniej poczytać opinie w http://najlepszastomatologia.pl/p/leczenie_kanalowe  dzięki którym będziecie wiedzieli, który gabinet świadczy jakie usługi. To pozwoli Wam skorzystać z usług takiego stomatologa, który będzie dla Was najodpowiedniejszy. 

Mimo że staram się bywać u dentysty dość często czasem jest problem z zarejestrowaniem się. Wtedy przychodzą z pomocą  [link usunięty] . Wiadomo że przyjmuję je z umiarem, a jak coś pilnego to idę prywatnie.

W Warszawie polecam dra Jakubowskiego - tu masz namiar i info:  [link usunięty] . Świetny chirurg z pewną ręką i z doświadczeniem. Wizyta u Niego przebiega bez bólu i bez niepotrzebnego stresu. Usuwałam dwie ósemki, więc wiem, co mówię :) 

A próbowałeś znaleźć go przy pomocy  Tourmedica . Ja dzięki nim znalazłam klinikę w której poddam się korekcje wzroku. Wystarczy odiwedzić  [link usunięty]  , posiadają w swojej bazie ponad 1000 klinik na terenie całego kraju, wraz z opiniami pacjentów.

Polecam przejść się do Ober Clinic w Śródmieściu (ul. Chałubińskiego) pracuje tam dr Maciejak, on jest chirurgiem. Mąż u niego był z zębem zatrzymanym, usuwał mu. A ja chodzę do tej przychodni do stomatologa do dr Suchory - Jasińskiej, też jest godna polecenia. 

Jeśli potrzebowalibyście dobrego chirurga stomatologicznego ze Śląska, z okolic Bielska-Białej, to polecam tego, który przyjmuje na Jaworzańskiej 40 w Centrum Medycznym Danea. Na stronie  [link usunięty]  znajdziecie mapkę dojazdową do tego centrum i pełną listę specjalistów. Można tam liczyć na fachową opiekę medyczną, brak kolejek itp, więc polecam ;)

Ja polecam dra Jakubowskiego z kliniki Dent-SM, naprawdę świetny chirurg :) Usuwałam u Niego ósemki. Nie dość, że bardzo delikatny, to miły, wszystko wytłumaczył :) Zabieg przeszłam bez bólu i bez stresu, choć oczywiście dyskomfort był, nie da się go chyba uniknąć niestety. Polecam z całego serca [link usunięty] [link usunięty]  

Jeżeli mieszkacie w Warszawie lub okolicach to polecam wam skontaktować się z gabinetem stomatologicznym  http://stomatologiapanczyk.pl/ Tam pracują świetni specjaliści, którzy na pewno wam pomogą.

Bardzo dobre jest Gdańskie Centrum Stomatologiczne. Mają nowoczesny sprzęt i naprawdę bardzo doświadczonych stomatologów. Nawet ze swoją 3 letnią Natalką tam chodzę i jestem bardzo zadowolona.

Wszystkim osobom mieszkającym we Wrocławiu, które rozglądają się za sprawdzoną placówką stomatologiczną, zajmującą się chirurgią stomatologiczną polecam zgłosić się do http://uram-med.com.pl/ Sama ostatnio korzystałam z ich usług i mogę powiedzieć że warto się z nimi skontaktować.

Z doświadczenia mogę polecić dr Justynę Masior z Demeter przy Białostockiej. Od lat się u niej leczę, mam bardzo słabe zęby, ale dzięki pani doktor są utrzymywane cały czas w dobrym stanie. Ogromnym plusem jest też to, że w Demeter mają też chirugrgów, protetyków. Co by się nie działo, wiem, że znajdę tam odpowiednią pomoc.

Piodent w Pruszkowie lub w Wołominie - trzeba zadzwonić i zapytać o chirurga szczękowego. Rwałam tutaj dwie ósemki - bez komplikacji i bez bólu.

ja jakoś na początku roku wyrywałam dwie ósemki w Platinum Dent w Gdyni.  chirurg poradził sobie z tym mega sprawnie, a ja w sumie zanim się zorientowałam było już po wszystkim 🙂 bezboleśnie, szybko i w dobrej cenie. Polecam 🙂