Zaloguj się, aby obserwować  
george

Ubezpieczenia dla firm

Recommended Posts

Gdzie najlepiej szukać ubezpieczeń OC dla firm? Do tej pory funkcjonowałem bez dodatkowego zabezpieczenia, ale ostatnio wydarzyła się przykra sytuacja, przez co byłem obciążony dodatkowymi szkodami. W przyszłości wolę tego uniknąć. Z góry dzięki za sprawdzone namiary

Prowadząc działalność rozsądniej się ubezpieczać, nigdy nie wiadomo co się przytrafi. Jeśli zostanie popełniony jakiś błąd, to skutki mogą być katastrofalne. Jeśli chodzi o  [link usunięty]  to mój brat korzystał z oferty fullpolisa.pl , gdyż jest to multiagencja , która zajmuje się tymi mniej  typowymi ubezpieczeniami dla firm

Warto z uwagi na to, ze warunki jakie oferuje ubezpieczenie grupowe są zwykle lepsze od ubezpieczenia indywidualnego. Dodatkowo zasady przystąpienia do ubezpieczenia grupowe nie są tak restrykcyjne, jak w przypadku polisy indywidualnej. Dzięki temu osoby z problemami zdrowotnymi lub starsze także mogą skorzystać z ochrony. Należy przy tym jednak być uważnym i dokładnie przeczytać Ogólne Warunki Ubezpieczenia, w których mogą znaleźć się wyłączenia utrudniające otrzymanie świadczeń. 

Zerknijcie sobie tutaj

https://www.portalkonsumenta.pl/grupowe-ubezpieczenie-na-zycie-u-pracodawcy-warunki/

Na stronie jest opisane jak wybrać dobre ubezpieczenie tego typu i na jakie rzeczy tutaj zwracać uwagę. 

Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednimi ubezpieczeniami dla firm. Ostatecznie zdecydowałem się na współpracę z firmą https://bigbaltona.pl/ Oni mają szeroki wybór polis i pakietów ubezpieczeniowych.