Zaloguj się, aby obserwować  
zuzia.gola

Remont łazienki...

Recommended Posts

Chcę przeprowadzić w tym roku remont łazienki - zależy mi na tym, aby ją unowocześnić. Na jakie kroki się zdecydować, aby tak było? Czy montaż takich paneli: http://www.majsterszklarz.pl/pogotowie_szklarskie_wroclaw/ da mi efekt, którego potrzebuję?

Jak już będziemy po remoncie to warto szukać ciekawych rozwiązań na czystość w takim miejscu, ponieważ łazienka i kuchnia to często skupisko bakterii. Ciekawe propozycje różnych środków widziałam na: https://www.leifheitsklep.pl , sklep godny uwagi dla domu i czystości. 

Moim zdaniem świetnym sposobem na unowcześnienie łazienki jest wykorzystanie kamienia naturalnego. Jednym ze sposobów na realizacje tego marzenia jest skorzystanie z oferty [link usunięty] znanego i cenionego w Polsce producenta kamieni takich jak marmur, granit czy trawertyn... ktore wyglądają niepowtarzalnie i sprawiają, że wnetrza łazienki mogą wyglądać naprawde pieknie!

Jeśli chodzi o aranżację łazienki, to warto też dokładnie przemyślec sposób ułożenia płytek podłogowych - poszczególne wzory mogą zupełnie odmienić wnętrze. Tutaj możesz przeczytać o aktualnie najmodniejszych wzorach: http://industry24.pl/najmodniejsze-sposoby-ukladania-plytek-lazienkowych/ może coś Cię zainspruje :)

Panele są bardzo fajne, a ja przywiązuję też dużą wagę do luster. Bardzo podobają mi się te [link usunięty] Moim zdaniem bardzo fajnie sprawdzą się w każdej łazience. :)

Łazienka i kuchnia to najdroższe pomieszczenia w domu. Możesz policzyć, że wyjdzie ci na jedno pomieszczenie 10 tysięcy, ale jak zaczniesz zawsze wyjdzie coś nie przewidzianego i koszty idą w górę. Zawsze doliczyć trzeba 1500-2000 złotych.

Łazienka, czy kuchnia to miejsca gdzie tych płytek wcale nie jest tak dużo jak nam się wydaje,  Myślę, że np na płytkach nie powinniśmy oszczędzać bo będą nam towarzyszyć ładnych parę lat. Bierzmy te które nam się podobają. Oszczędzić możemy na meblach, starannie dobierając producenta czy wykonawcę, jeżeli bierzemy meble na wymiar, zawsze możemy coś oszczędzić na sprzęcie agd, szukając promocji czy rabatów. Zasada taka że wiązemy się z tym na lata, więc po co potem się męczyć oszczędzając parę złotych.

Własnie planuje remont łazienki, ale na wymarzoną aranżację zabraknie mi trochę funduszy. Znalazłem całkiem ciekawą oferte pożyczkową w tej firmie www.aasapolska.pl i zastanawiam się nad tym czy nie zaciągnąć takiego kredytu. Bardzo przekonuje mnie do niego brak ukrytych kosztów i możliwość płatności w ratach. Co wy o tym sądzicie?

Dnia 23.06.2017 o 09:26, zuzia.gola napisał:

Chcę przeprowadzić w tym roku remont łazienki - zależy mi na tym, aby ją unowocześnić. Na jakie kroki się zdecydować, aby tak było?

Ja bym na dobry początek zaczął od odpowiedzenia sobie na pytanie - w jakim konkretnym stylu ta łazienka ma być? Nowoczesne jest teraz trzymanie się pewnych kanonów, na chwilę obecną przede wszystkim stylu skandynawskiego albo minimalistycznego, z mojego doświadczenia w nieco mniejszym stopniu glamour, rustykalnego i loft (co nie znaczy, że są gorsze - loft i rustykalny należą do moich osobistych faworytów). Na pewno ogromną rolę w realizacji wybranej aranżacji będą miały meble - trzeba je dobrać trochę według zasad charakteryzujących dany styl, a trochę według własnego gustu i preferencji. Osobiście bardzo lubię przebierać w tej ofercie: https://www.cersanit.com.pl/katalog-produktow/meble-lazienkowe,6.html, znajdzie się tam coś do każdego z przodujących współcześnie stylów aranżacji wnętrz. Naturalnie, nic z tego co napisałem powyżej to nie są twarde zasady i przepisy - tylko ogólne sugestie wynikające z osobistych obserwacji.

Ja ostatnio robiłam mały remont łazienki, bo wymieniałam kaloryfery, ale jednak zawsze nawet przy małym remoncie dużo do załatwienia. Mogę wam polecić stronę www.wodtech.pl, bo mają naprawdę dobrą ofertę. Swoje grzejniki kupiłam w bardzo korzystnych cenach, do tego są najlepszej jakości. Wiele osób polecało mi tą stronę i ciesze się, że skorzystałam z tych porad, bo warto było.