Zaloguj się, aby obserwować  
handlara

Jaki mobilny laptop najlepszy?

Recommended Posts

Jaki mobilny laptop będzie najlepszy?

Możecie polecić jakieś konkretne modele warte uwagi?

Czytałam tutaj http://techfresh.pl/jaki-laptop-mobilny-do-2000-zl-polecane-modele/ o różnych. 

Jest tam zresztą ranking takich do 2000 zł. 

Polecalibyście któryś z nich tak od siebie?

Moim zdaniem thinkpady lenovo spełniają dobrze tę rolę. Są bardzo dobre do pracy, w podróży, jedne z najlepszych mobilnych laptopów moim zdaniem, na digitmedia.pl jest dużo takich do kupienia, ja preferuję modele z Serii X, lecz jak szukasz czegoś taniego to rozejrzyj się za laptopami z serii E.

tak jak kolega wyżej napisał, lenovo daje radę. Od siebie mogę polecić laptopy firmy Dell, sam pracuje na takim i nie sprawia żadnych problemów. A często zabieram go w podróże. Atutem tego producenta jest napewno gwarancja next business day, umawiasz się z serwisantem i jeśli jest możliwość to naprawiają sprzęt na miejscu nawet nie musisz z domu wychodzić. Chłopaki  [link usunięty]  napewno znajdą coś odpowiedniego dla Ciebie :)

A myśleliście o laptopie HP Envy? Ostatnio bardzo spodobał mi się ten model:  [link usunięty]  . Ma świetne parametry i wygląda bardzo nowocześnie. Zastanawiam się nad nim bo sama też muszę zmienić laptopa, mój ciągle się wyłącza i ma pękniętą obudowę. A o laptopach HP słyszałam same superlatywy :)

A zobaczcie może też tutaj  [link usunięty]  Duży wybór bardzo fajnych laptopów biznesowych do wyboru. Osobiście przymierzam się do Lenovo. ;) Jak dla mnie to przodująca w tej branży firma.

Warto zwracać uwagę na jakość. Czasem opłaca się zapłacić więcej za naprawdę dobry sprzęt, który nie tylko będzie służył przez lata, ale przede wszystkim będzie funkcjonalny i spełni nasze oczekiwania. Koniecznie rozejrzyjcie sobie tutaj https://idream.pl/mac/macbook-pro.html . Różnorodnych propozycji jest naprawę wiele. Myślę, że każdy jest w stanie coś tam wybrać dla siebie.