Zaloguj się, aby obserwować  
Wilk

Drukarnia 3D

Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników

Ostatnio chodził mi po głowie pomysł odnośnie Drukarni 3D. Na początku zacząć z jedną drukarką później w miarę rozwoju firmy,  i ewentualnej większej ilości klientów dokupienia większej ilości sprzętu.

Jestem z miasta gdzie ilość mieszkańców to 130 tysięcy. Zrobiłem rozeznanie i dowiedziałem się iż takiej drukarni w tym mieście nie ma. Oczywiście dochodzą takie aspekty jak reklama, strona internetowa czy inne dodatkowe narzędzia do promowania biznesu. Jest do dopiero zalążek pomysłu i tutaj pytanie do was czy taki biznes ma szanse przetrwania ? Czy opłaca się w ogóle iść w tym kierunku ?

Dziękuję i pozdrawiam!

Sądzę, że taki biznes może się przyjąć, ale trzeba posiadać odpowiednią wiedzę, trochę doświadczenia, namiary na dobrych dostawców (osobiście polecam Plastics- szczególnie pod kątem jakości materiałów i dobrych cen)

oraz co najważniejsze środki finansowe na otworzenie działalności. Powodzenia!;)

To się chyba zbytnio nie opłaca. Ludzie nie korzystają z takich usług. Jest jeszcze na to za wcześnie. Jeżeli masz możliwość to pomyśl lepiej o jakimś gabinecie kosmetologii, ludzie chętnie przychodzą do takich miejsc, a zwłaszcza kobiety. Jakby ktoś szukał to polecam polski sprzęt do kosmetologii http://medikapoland.com/urzadzenia/ Warto kupić coś sprawdzonego i solidnego.