Zaloguj się, aby obserwować  
Anna25

Wesela

Recommended Posts

Poszukujemy miejsca pod Warszawą, ciekawej lokalizacji, w której można zorganizować wesele. Czy polecicie nam konkretną lokalizację?

Wydaje mi się, że to nie problem i  znajdziecie na pewno masę obiektów, w których organizują wesela pod Warszawą.
Zerknij choćby na sale weselne tutaj:  sielanka.pl w dolinie rzeki Pilicy, w otoczeniu przyrody, sielskiej natury.
Myślę, że wesele w takim miejscu to będzie niezapomniane wydarzenie dla wszystkich gości.
Może być nowocześnie, albo bardzo klimatycznie i sielsko - wszystko zależy od pary młodej,
obsługa ma doświadczenie w organizacji każdego typu przyjęcia weselnego.

Podjeździe sobie jak będziecie mieli chwilkę do sali Polna Róża, to jest koło Legionowa :) naprawdę super sala, z przepysznym jedzeniem. Parę razy  już byłem i za każdym razem się świetnie bawiłem 

Co prawda nie w okolicach Warszawy ale Bydgoszczy, w Ośrodku Wiktorowo byłam na takim super weselu, że może ta lokalizacja też się komuś przyda :) Miejsce gdzie jest dużo pięknej przyrody, super wyglądająca sala z kominkiem i żywym drzewem, a dania takie, że palce lizać. Ja tam też z pokoju dla gości korzystałam, wszystko świetnie przygotowane.

My jesteśmy z okolic Kutna. Swego czasu myslelismy o sali w Warszawie ale odległość i ceny były wrecz powalające. Postanowilismy poszukać urokliwego miejsca nieco blizej i tak trafiliśmy na sale w miejscowości Koło  - Biały Fortepian. Miejsce zadbane eleganckie i z klasa. Bardzo dobre posilki (i duze porcje), obsługa bardzo życzliwa i pomocna, sala duza i przestronna no i ogrodek letni. Zdecydowaliśmy się tutaj wybawić w najpiekniejszym dniu naszego życia i powiem to w dwóch słowach. Było warto! :)

A jeśli chodzi o alkohole na weselu to na co stawialiście? W naszym przypadku były to tradycyjnie szampany oraz wina musujące. Wszystko to zamówione poprzez stronę https://dom-szampana.com.pl/, ktorą każdemu mogę śmiało polecić.

Też niedawno byłem na weselu, moja siostra wychodziła za mąż 😄 No i powiem Wam, że największy dylemat to miałem z prezentem... Dałem jakąś sumę pieniędzy, ale przecież dużo ważniejsza od kasy jest pamiątka! Nie miałem na nią żadnego pomysłu 😕 Na szczęście żona znalazła na https://www.krysztaly3d.pl/prezenty-slubne  przepiękne prezenty ślubne, a mianowicie kryształowe statuetki 😄