kindzior

Sklep internetowy - biznes

Recommended Posts

W takim razie pozostaje tylko życzyć szczęścia w biznesie.  Ja też planuje w niedługim czasie otworzyć swój sklep internetowy i sam stanąłem przed wyborem odpowiedniej firmy, która pomoże mi stworzyć fajny sklep, dostarczy oprogramowanie i pomoże się odnaleźć w tej nowej rzeczywistości:) Najlepiej jakby taka firma zajmowała się też działaniami marketingowymi. Co prawda raczej już jestem zdecydowany na współpracę z wyżej wymienioną firmą Interfeo, bo ich oferta wydaje się być idealna, ale warto zawsze zasięgnąć opinii innych .

Moim skromnym zdaniem sklep internetowy to zawsze dobry pomysł na biznes :) Nie musimy wynajmować drogiego lokalu, ani zatrudniać pracowników. Przynajmniej z początkami możemy być samowystarczalni i niezależni. 

generalnie jest to coraz popularniejszy biznes bo ludzie zaczynają przenosić swoje działalności w sieć. Chcesz sam prowadzić działalność? Bo jeśli nie to zainteresuj się tematem czym są gotowe spółki wrocław daje możliwość kupna takiej gotowej spółki, gdzie od razu możesz rozpocząć działalnośc, pod danym kontem, często z dobrą historią. 

Sklep internetowy powinien zapewnić potencjalnemu klientowi szybki kontakt, więc polecam zapoznać się z ofertą Focus Contact Center. Mają u siebie sporo fajnych usług dla sklepów internetowych czy wirtualne centrale i funkcje takie jak PBX. Polecam:  https://focustelecom.pl/ 

Na pewno przydadzą się również porządne regały, które umożliwią przechowywanie towaru. Polecam zatem zajrzeć na stronę producenta regałów przemysłowych Metalsistem. Ich rozwiązania są innowacyjne i w pełni bezpieczne. Co więcej ich system jest całkowicie modułowy i certyfikowany. 

Wszystkim, którzy zdecydowali się na prowadzenie własnego sklepu internetowego mogę polecić firmę www.foliapetroplast.pl, która produkuje solidne folie. Warto dobrze zapakować przesyłkę, przeznaczoną dla klienta. Firma oferuje między innymi folie przeznaczone do kontaktów z artykułami spożywczymi.

Fajnie, że masz pomysł na swój biznes. Jeżeli chodzi o mnie to mam fundusze i chce coś założyć swojego, ale nie mam pomysłu. Ostatnio na szczęście trafiłam na taki artykuł  http://bizneswiki.pl/jak-znalezc-pomysl-na-biznes/  być może on mnie zainspiruje i znajdę dla siebie jakieś rozwiązanie.

Sklep internetowy do dobry pomysł. Na początku trzeba jednak załatwić sporo formalności i podjąć wiele decyzji odnośnie licznych, czasem z pozoru bardzo prozaicznych kwestii. Chodzi między innymi o systemy płatności, umowy z kurierami, a nawet sposoby pakowania przesyłek. 

Jeżeli szukacie sprawdzonego producenta opakowań 3d, trójwymiarowych to polecam kontakt z Profix3d, tu link do nich profix3d.pl ja właśnie u nich sporo opakowań zamawiam i to super rozwiązanie, bo opakowania są zgodne z projektem, dopracowane, nowoczesne, trwałe i estetyczne.

To bardzo dobry pomysł, ale wymaga on więcej czasu na rozwój niż zwykły sklep stacjonarny.  Stworzenie indywidualnego projektu wymaga czasu, opisanie wszystkich przedmiotów to kolejne wyzwanie, dopasowanie tekstów do pozycjonowania. Warto założyć bloga i czynnie w nim uczestniczyć. Do tego wszystkie sieci społecznościowe musisz prowadzić,  a tam w szczególności być zawsze na bierząco. To praca 24/h. Ale bez pracy niema kołaczy.

Do sklepu internetowego zawsze [rzydazą się takie akcesoria jak folia stretch i folia pęcherzykowa zwaną zawszę bombelkową.  Ja  też mam firmę i wysyłam paczki i muszę je w coś opakować i taką folie zamawiam z dobrego sklepu Centropak z Łodzi  z Duńskiej 3.  W tym sklepie można kupić nie tylko taką folie  ale i wiele innych rzeczy do pakowania.  Warto wejść na ich strone i zapoznać się z oferta. 

Sklep internetowy może być dobrym pomysłem na biznes.

Istotnych jest jednak kilka rzeczy:

- dobre zaprojektowanie sklepu;

- działania reklamowe (nie tylko tradycyjne, ale również content marketing);

- kapitał na start (dobrym rozwiązaniem może być dotacja z PUP);

- ciekawa oferta.

Miałem okazję pomagać przy uzyskaniu dotacji na kilka sklepów internetowych (m.in. ze zdrową żywnością, zabawkami, ubraniami dla kobiet) i każdy z nich działa do dziś i całkiem dobrze sobie radzi. 

Taki biznes może być jak najbardziej opłacalny. Trzeba tylko zadbać o wysokiej jakości towar oraz szybką dostawę. Ja proponuję, żebyś dostarczał klientom przesyłki przy pomocy kuriera. Możesz nadawać je za pośrednictwem portalu Sendit :) Ja za niewielkie przesyłki płacę kilkanaście złotych (zazwyczaj wybieram kuriera DPD).

Jeśli sklep internetowy to najlepiej prestshop albo woocommerce ale to się wiąże z kosztem rzędy 7000 zł netto w tańsze rozwiązania nie inwestowałbym ale dla lubiących ryzyko i brak efektów polecam strony za 1000 zł :) Dla chcących osiągać sukcesy zapraszam na www.nielada.co

Wcześniej właśnie widziałem pytanie o firmę, która oferuje opakowania 3d, a w zasadzie zajmuje się ich wykonywaniem. Tu mogę polecić firmę Profix3d profix3d.pl. Lubię z nimi współpracować, bo są po pierwsze terminowi po drugie mają odpowiednie zaplecze, po trzecie ludzi, którzy mają doświadczenie.

Też warto zwrócić uwagę na to, że suplementy czy kosmetyki można samemu zaprojektować i wprowadzić na rynek. Tu z pomocą przychodzą takie firmy, jak eximpharma.eu które mają gotowe linie technologiczne i w krótkim czasie taki dany produkt mogą wyprodukować. Do tego sklep www i mamy gotowy biznes

Jeżeli dopiero zaczynasz to doradzałbym działać szeroko na różnych portalach nie ograniczać się tylko do sklepu internetowego ale również umieszczać swoje produkty na portalach typu olx, allegro czy domodi.