Kojot

Wyroby z CNC

29 postów w tym temacie

Orientował się ktoś, badał rynek w ostatnim czasie i może mi powiedzieć czy to się jeszcze opłaca, czy juz raczej nie? Chodzi mi o rozpoczecie działalności w tej branży - http://walform.pl/uslugi/frezowanie-cnc/

wiadomo, że maszyny do tanich nie nalezą ale jakby już zacząć to podobno ilość zleceń jest całkiem duża, drugie pytanie czy na takich maszynach da się wykonać wszystko czy to zależy?

kojot moim zdaniem tego typu biznes jest bardzo opłacalny obecnie. Sporo osób wykorzystuje na co dzień różnego rodzaju maszyny cnc jak frezarki, tokarki czy wiertarki. Ich szeroką ofertę znajdziesz w ofercie firmy http://www.obrabiarki.biz.pl/produkty/13,frezarki/16,frezarki-cnc-janus.html. Wysoka jakość i przystępne ceny a sama firma cieszy się dobrą opinią wśród klientów. 

Na tego typu usługi zawsze znajdą się chętni. Musisz jednak wykonywać je dobrze, a to wymaga zakupu profesjonalnego sprzętu, do których zaliczają się między innymi plotery frezujące CNC. Te urządzenia w dużej mierze tworzone są na zamówienie, więc trzeba liczyć się z niemałym kosztem. Są jednak niezbędne, aby świadczone przez Ciebie usługi były na wysokim poziomie. 

Jeśli chodzi o obrabiarki CNC, to polecam Wam zajrzeć na stronę APX - ta firma ma w swojej ofercie profesjonalne maszyny -  nie tylko centra obróbcze CNC, ale i wycinarki drutowe, trzpienie frezarskie, kły tokarskie itp. inne narzędzia. 

Każdy ma już ulubioną firmę, która zajmuje się obróbką CNC i wie do kogo się zgłaszać, gdy potrzebuje takiej pomocy. Jednak jeżeli ktoś jeszcze nie ma sprawdzonej firmy, zajmującej się obróbką metali to mogę mu polecić www.slusarzmechanik.eu Współpracuję z nimi od dawna i jestem zadowolony z jakości usług jakie świadczą.

Wykonywanie wyrobów związanych z CNC jest ciekawym pomysłem na biznes. Trzeba jednak wyposażyć się w odołowienie maszyny do obróbki metali. Polecam ci firmę www.mdt.net.pl, która zajmuje się importowaniem i sprzedażą takich maszyn.

Właśnie do tego po prostu potrzebna jest firma, która specjalizuje się w obróbce metali. Kompleksowo. Mało wbrew pozorom jest takich firm, dlatego każda, która ma zaplecze i terminowo wykonuje zlecenia terminowo jest na wagę złota. Tu bym polecała faktycznie kontakt z http://miemar.pl/ firma doświadczona i naprawdę na poziomie.

Skoro zajmujecie się wytwarzaniem wyrobów z wykorzystaniem CNC to mogę wam polecić firmę www.wegamikolow.pl Oferują świetne noże przemysłowe do cięcia metali, drewna i innych materiałów.

Firma http://www.skraw-met.com.pl/ zajmuje się profesjonalną obróbką metali. Mam doświadczenie właśnie we współpracy z nimi na różnych płaszczyznach i przede wszystkim: robią terminowo i bezproblemowo, są powtarzalni, wszystko co zamówione było dostarczone zgodnie z projektem.

W kwestii serwisu maszyn to praktycznym i po prostu dobrym rozwiązaniem jest współpraca z http://www.serwiscnc.katowice.pl/ mają wiedzę i odpowiednie zaplecze techniczne. Dzięki temu mogą po prostu skutecznie realizować serwis, no którym umówmy się prosty nie jest.

Włąśnie jeżeli chodzi taką terminową i profesjonalna firmę, która się kompleksowo zajmuje obróbkę metali pod różnym względem to mogę zdecydowanie zwrócić uwagę na Galwmet http://www.galwmet.pl/ z największych zalet to właśnie różnorodność. Więc można z różnymi zleceniami się do nich zgłosić.

Jeżeli sami zajmujecie się obróbką metali lub drewna to mogę wam polecić firmę www.wegamikolow.pl Sprzedają noże przemysłowe do cięcia metali, drewna i gumy. Oferują również inne usługi dla firm, które zajmują się obróbką metali i drewna.

Firma Galwmet z Wrocławia. Polecam za terminowe wykonanie zlecenia. Zamówiłem u nich elementy do nowej linii produkcyjnej, która została zamontowana właśnie w naszej hali. Wykonali wszystko zgodnie z planem, więc nie było w ogóle problemów montażowych.

Korzystam z usług firmy Iziprojekt. To profesjonaliści w każdym calu, idący z duchem techniki, stawiający na najwyższą jakość i otwarci na wszelkie nowinki technologiczne. Są profesjonalistami, posiadają wykwalifikowany personel, certyfikowany sprzęt i przy wykonywaniu usług dbają o każdy najmniejszy detal.

Jeżeli zajmujecie się wyrobami CNC to mogę wam polecić firmę www.mdt.net.pl, od której kupowałem maszyny służące do obróbki metali.  Urządzenia, które od nich zakupiłem spisują się świetnie.

Jeżeli zajmujecie się obróbką CNC to mogę wam polecić nawiązanie współpracy z firmą www.skupmetalirzadkich.com.pl Firma ta zajmuje się skupowaniem metali rzadkich, za które płaci całkiem niezłe pieniądze.

Na pewno firma, która serwisuje maszyny jest potrzebna. Taki namiar według mnie jest po prostu wskazany. Sprzęt nie jest tani, więc firma musi być doświadczona, z odpowiednim zapleczem. Myślę, że właśnie taka firma jak serwiscnc.katowice.pl jest odpowiednia.

Usługi obróbki metali znajdziecie w ofercie firmy www.severt.pl. Drugiej tka dobrej do tej pory nie wiedziałam. :) Firma specjalizuje się w realizowaniu zleceń na spawanie konstrukcji stalowych maszynowych na podstawie dołączonej dokumentacji. Bardzo polecam 

Takie wyroby warto poddac później badaniom materiałowym, aby mieć pewnośc, ze są odpowiedniej jakości  i dobrze sie będą sprawować. Jest bardzo dobre laboratorium, które sie tym zajmuje, to http://www.metrotest.com.pl/ .

Jest bardzo dużo firm, które świadczą tego rodzaju usługi, tak więc kontakt do kilku z nich nie powinien być problemem

Bardzo dobrą firmą, która zajmuje się obróbką CNC jest www.mikronar.pl Mój zakład współpracuje z nimi od dawna. Wykonali już dla nas wiele rzeczy i zawsze robili to bardzo profesjonalnie, więc polecam wam ich.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się