Kojot

Wyroby z CNC

37 postów w tym temacie

Jedną z lepszych firm, z którymi współpracowałem jest Galwmet bardzo dobra i terminowa firma. Dobre zaplecze, maszyny, kadra, tak więc bez problemu mogą sobie poradzić między innymi z wykonaniem większych zleceń.

Na szczęście konkurencja w tej branży jest dosyć duża, więc nie powinno być problemów ze znalezieniem tego rodzaju usług. Nie wiem o jakiej skali zamówienia mówimy, ale jeżeli jest ono duże, to najlepiej wysłać do kilku firm z zapytaniem ofertowym.

Usługę frezowania CNC znajdziesz jeszcze tutaj pod linkiem http://rigotechnik.pl

Obróbką metali zawsze zajmują się dla mnie Zakłady Mechaniczne Kazimieruk. Wychodzi im to fantastycznie i fachowo. Warto także dodać, iż trudzą się również naprawą maszyn przemysłowych, z czego również mogliśmy skorzystać. Każdy sprzęt doprowadzą do należytego porządku!

Też mogę polecić firmę CNC Serwis z Katowic właśnie za komplskową pomoc w naprawie urządzeń do CNS. Mają bardzo duże doświadczenie oraz trzymają się wcześnie ustalonej ceny i terminu

Dnia 30.08.2018 o 07:40, andnowy napisał:

A jaki jest koszt tego typu usług? Chodzi konkretnie o frezowanie CNC...

Pewnie wszystko zależy od konkretnego zlecenia, trudno ocenić bez wytycznych.

Jeżeli szukasz rzeczywiście dobrej jakości maszyn CNC to polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta TBI, ponieważ sam mam od nich frezarki oraz tokarki i zarówno z jakości wykonywanych elementów, wydajności i niskiej awaryjności jestem bardzo zadowolony. Na tle innego sprzętu rzeczywiście widać różnicę na plus dla nich i mam nadzieję, że tak zostanie przez kolejne lata. 

Jeżeli planujecie wejść w ten biznes to warto z początku nawiązać współpracę z firmą, która zajmuje się wzornictwem przemysłowym. Jeżeli rozglądacie się za taką firmą to skontaktujcie się z www.modelarstwo-aa.com.pl Zajmują się wykonywaniem modeli pokazowych z drewna, metalu i tworzyw sztucznych.

Generalnie moim zdaniem właśnie pomysł w dzisiejszych czasach jest jak najbardziej trafiony, bo zapotrzebowanie na pewno jest. Potrzebna jest oczywiście firma, która właśnie specjalizuje się w wykonywaniu tego rodzaju zleceń. Tu polecam firmę Skraw-Met z Sopotu. Firma poważna, z dużym doświadczeniem, wszystko wykonują terminowo

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się