Koleczka

Salon kosmetyczny- od czego zacząć?

Recommended Posts

Już mam wynajęty lokal, zrobiony remont teraz czas na kupno wyposażenia. 😉 Na początku chyba wypożycze sprzęt od Criss żeby móc go przetestować. Zakup takiego sprzętu to nie są małe pieniądze, więc w ciemno wolę nie kupować. Z tego co doczytałam to przeprowadzają również szkolenia z jego obsługi, także personel zostanie przeszkolony i ja również.  🙂

Cała oferta venus-beauty to jak dla mnie istny raj dla początkujących i rozwijających się salonów, zakupiliśmy tutaj w zasadzie wszystko co mamy na stanie i ciągle się rozwijamy. Nic tylko polecać!

Jeżeli szukasz kompleksowej oferty indywidualnej to najlepiej podpytać u venus-beauty.com.pl – mają naprawdę profesjonalne podejście, najlepszy sprzet i ludzi którzy wiedzą o czym mówią.

Łapcie - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl Dużo jest tego, ale wszystko zależy od wielkości salonu i realizowanych usług. Nie skończy się na kilku elementach wyposażenia. Tego wszystkiego jest naprawdę dużo. 

Sama współprowadzę salon od niedawna, ale jakbyście miały jakieś pytania, pytajcie - chętnie odpowiem. Jeśli chodzi o wyposażenie, to właściwie domknęłyśmy już ze wspólniczką wszystko, ale pewnie idąc z duchem czasu będziemy się doposażać. Ze swojej strony mogę polecić Wam też kosmetyki, na których pracujemy PeelMission, znacie? Klientki bardzo sobie chwalą. 

W salonie spa mamy cały sprzet od Venus Beauty, w tym między innymi leżanki. Wysoka jakość produktów zdecydowanie warta polecenia, plus bardzo atrakcyjna wycena przy kompleksowym urządzaniu gabinetu. W salonie spa mamy cały sprzet od Venus Beauty, w tym między innymi leżanki. Wysoka jakość produktów zdecydowanie warta polecenia, plus bardzo atrakcyjna wycena przy kompleksowym urządzaniu gabinetu.

W salonie spa mamy cały sprzet od Venus Beauty, w tym między innymi leżanki. Wysoka jakość produktów zdecydowanie warta polecenia, plus bardzo atrakcyjna wycena przy kompleksowym urządzaniu gabinetu.

Dnia 16.10.2020 o 02:08, enoi napisał:

Sama współprowadzę salon od niedawna, ale jakbyście miały jakieś pytania, pytajcie - chętnie odpowiem. Jeśli chodzi o wyposażenie, to właściwie domknęłyśmy już ze wspólniczką wszystko, ale pewnie idąc z duchem czasu będziemy się doposażać. Ze swojej strony mogę polecić Wam też kosmetyki, na których pracujemy PeelMission, znacie? Klientki bardzo sobie chwalą. 

U mnie są od dawna i bardzo sobie cenię. Najlepsze peelingi chemiczne na jakich pracowałam.