Recommended Posts

Chcesz wyróżnić się wśród konkurencji?

Zamów u nas opakowania z swoim nadrukiem ! 

[link usunięty]

Mamy również w ofercie opakowania bez nadruku. 

Pozdrawiam

Monika 

Edytowano przez MonikaN

Między innymi kartonowe opakowania można kupić także na  [link usunięty]  poza tym można zamówić takie o dowolnej wielkości. Producent specjalizuje się w produkcji opakowań z tektury litej jak również trudno wchłanialnych. Jak dla mnie bardzo fajne oferty maja w atrakcyjnych cenach.

Opakowania z nadrukiem to bardzo dobry pomysł na reklamę firmy, zwłaszcza w gastronomii. Też korzystałam z tej możliwości. Miałam http://www.multifarb.pl/oferta/opakowania-tekturowe/opakowania-wielowarstwowe/do-pakowania-pizzy-ciast-i-tortow/opakowania-na-pizze-z-atestem-pzh,produkt276/ z logo mojej firmy i częścią oferty. Z wiadomych względów były one bardzo praktyczne i dodatkowo dzięki nim zyskałam nowych zainteresowanych ofertą klientów. ;)

Moim zdaniem każdy oryginalny pomysł się liczy, nam się udało ostatnio świetnej jakości pokrowce na ubrania zamówić z logiem - http://www.izisport.pl/produkty,pokrowce-na-ubrania.html  klienci byli zaskoczeni ale ucieszeni bardzo bo to coś przydatnego 

23 godziny temu, mustynia napisał:

Moim zdaniem każdy oryginalny pomysł się liczy, nam się udało ostatnio świetnej jakości pokrowce na ubrania zamówić z logiem -  [link usunięty]   klienci byli zaskoczeni ale ucieszeni bardzo bo to coś przydatnego 

A skąd pomysł na pokrowce z nadrukiem? W jakiej branży Pani działa?  Oczywiście jeśli można zapytać. 

Wiem że takie opakowania idzie kupić w tym sklepie:  [link usunięty]   posiadają różne rodzaje koperty, woreczki i wiele innych rodzajów , zamawiałem już u nich wielokrotnie i mogę polecić w 100 procentach, przy zamawianiu większych ilości fajne rabaty proponują. 

Kartony tekturowe, folię pęcherzykową, wypełniacze i wiele innych akcesoriów do pakowania można też kupić u producenta opakowań  [link usunięty] . Mój znajomy, który ma sklep internetowy zaopatruje się u nich i chwali sobie współpracę. Ja z kolej kupowałam od nich kartony do przeprowadzki.

Takie opakowania można również kupić na www.ekspertpoludnie.pl lub kontakt telefoniczny 572 350 112.... Ceny producenta- dodatkowo możesz na takim opakowaniu nadrukować swoje logo :)

Polecam http://www.speedpack.pl prócz opakowań, posiadają również środki czystości, to wszystko dla gastronomii (i nie tylko). Polecam zajrzeć w ofertę na stronie.

Jeżeli poszukujecie sprawdzonego producenta opakowań to mogę wam polecić firmę http://www.terryopakowania.eu Specjalizują się w produkcji tub plastikowych ale mają też inne opakowania w swojej ofercie. Zajmują się też naklejaniem etykiet.

Ofert podobnych do tej  [link usunięty]  jest  na rynku całe mnóstwo, dlatego warto zwracać uwagę na jakość obsługi i produktu oraz terminowość. Nie bez znaczenia jest cena. Trochę więcej można zaoszczędzić dopiero przy zakupach hurtowych.

Ja sobie zamawiałem opakowania z  [link usunięty]  powiem że na prawdę dobre i solidne paczki. Teraz sobie brand muszę jeszcze nadrukować i będą gotowe pudełka. 

Ja polecam  [link usunięty]  . Moja firma tu zamawia i wszystko świetnie. Obsługa klienta, wysyłka itp ;) Warto mieć sprawdzonych tego typu dostawców więc polecam, może komuś się przyda. 

Jeśli chodzi o opakowania to w tym sklepie [link usunięty] znajdziecie wszelkiego rozmiaru kartony, a nawet papier pakowy, torby papierowe, wypełniacze. Mają wszystko co jest potrzebne do zapakowania. Nawet zauważyłam że mają też taśmy, etykiety samoprzylepne, co najważniejsze ceny są atrakcyjne.

Opakowania foliowe z logo naszego sklepiku zamawiam w Grala. Mają doskonała ofertę, szybko realizują zlecenia, a co najważniejsze ich reklamówki są bardzo wytrzymałe.

Chcecie opakowania z logo, w dobrej cenie i w pełni ekologiczne? To zajrzyjcie na i sprawdźcie ich http://ekopak.pl/ ofertę. Specjalizują się w produkcji opakowań tekturowych z logo - juz nie raz od nich zamawialem i mogę potwierdzic, że świadczą najwyższa jakość.

Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl to efektywny sposób na zaistnienie na rynku i rozpoczęcie własnej działalności. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www,optioffice.pl oferuje spółki już zarejestrowane w wymaganych urzędach w Warszawie, każda z nich posiada numer KRS, REGON, NIP i VAT, kapitał zakłado wy i numer rachunku bankowego. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl mają też wszystkie kody PKD umożliwiające aktywność w każdej branży. Spółki są nowe lub kilkumiesięczne, ale każda jest czysta, nie ma długów i nie ścigają ich wierzyciele. Nasze spółki na sprzedaż www.optioffice.pl mają pełen komplet dokumentów i deklaracji, a sprzedaż odbywa się szybko i zgodnie z literą prawa. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl możliwa jest też korespondencyjnie i zawsze potwierdzona jest aktem notarialnym. Już w dniu zakupu takiej spółki można śmiało działać i realizować swoje plany. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl zaprasza do kontaktu. Optioffice zaprasza.

jak szukasz fajnych i dobrej jakości opakowań, które ci jeszcze obrandują to zerknij sobie na ofertę SmartPack. Oni jakość stawiają na pierwszym miejscu. Koniecznie zwróć uwagę na ich opakowania z czarnej tektury barwione w masie. Wyobraź sobie do tego na przykład złoty napis... no takie opakowania wyglądają na poziomie i dobrze świadczą o firmie.