Zaloguj się, aby obserwować  
Wojtek3

Prywatne przedszkole

Recommended Posts

Moja siostra jest przedszkolanką z wykształcenia i marzy o własnym przedszkolu. Ma szanse na dofinansowanie, posiada własny lokal. Wystarczą niewielkie przeróbki. Nawet ma już program do zarządzania przedszkolem:  https://aprzedszkole.pl/ . Przyznam, że to dobry program, który obejmuje wszystkie aspekty zarządzania takim biznesem. Jednak mam wątpliwości, czy na tym da się zarobić? Czy takie przedszkole może się utrzymać dłużej? Nie chciałbym, żeby siostra zainwestowała wszystkie oszczędności i ryzykowała, że nie wypali. 

Ależ oczywiście że się opłaci , sama mam taki biznes wystarczyła bardzo dobra reklama i się moja firma rozniosła po mieście tym bardziej że zainwestowałam w plakaty kolorowe , co zwiększyło moja reklamę , wszystko zamawiałam  http://www.doktorxero.pl/do-druku-oferta/plakaty/  że są z Warszawy z samego centrum dodatkowo ułatwiło mi zaoszczędzenie czasu , co w moim przypadku czas jest bardzo ważny. Jestem z nich zadowolona i polecam.

Prywatne przedszkole to dobry pomysł na biznes. Miejsc w publicznych przedszkolach zawsze brakuje.  Oczywiście takie przedszkole trzeba odpowiednio wyposażyć. Polecam wam www.refas.pl Mają w swojej ofercie bardzo dobre meble przedszkolne, przeznaczone dla małych dzieci.

Ogromną korzyścią dla takiego rodzaju biznesu jest fakt, że w danej miejscowości brakuje w publicznych przedszkolach miejsc, co staje się powszechnym problemem, zwłaszcza w małych miastach, gdzie jest 1-2 placówki max, wtedy rodzice będą bardziej skłonni zapisać pociechę do prywatnego przedszkola. Dużo prywatnych przedszkoli się pootwierało, poza tym jestem pewien, że są jakieś dofinansowania na taką działalność, której utrzymanie nie jest tanie, bo oprócz wyposażenia i zabawek trzeba też zatrudniać nauczycieli, organizować wyjścia kulturalne oraz zapewnić dzieciom posiłki i materiały do nauki. To nigdy nie są tanie rzeczy. Ale na ogół jest to dobry pomysł na biznes w mniejszej miejscowości.

moja córka też uczęszcza do przedszkola prywatnego ( Te Vizja w Gdańsku) i uważam, że jest super! Bardzo dobra opieka cioć, mniejsze grupy i ciekawe zajęcia edukacyjne. Dzieci uczą się gotować, poznają tajniki otaczającego ich świata.

Jeżeli prowadzone przez was przedszkole ma własny plac zabaw lub będzie go miało to zajrzyjcie na stronę https://nawierzchnie24.pl/ Firma ta zajmuje się sprzedażą powierzchni gumowych, które sprawiają że dzieci mogą się bezpiecznie bawić.

Zainteresuj się https://solv.pl - ta agencja interaktywna jest w stanie prawidłowo poprowadzić Twój biznes w taki sposób, aby zdobywał on popularność jak najszybciej. Ta firma jest zdecydowanie jedną z firm, na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru marketingu. 

Wszystkim osobom, które zdecydowały się na prowadzenie własnego przedszkola polecam zajrzeć na stronę www.mobilnemiasteczko.pl Od nich zakupicie elementy mobilnego miasteczka, które nauczy dzieci prawidłowego poruszania się po ulicy. Firma ta oferuje też kamizelki i inne elementy odblaskowe dla dzieci.

Ostatnio wielu rodziców korzysta z prywatnego przedszkola, gdyż można dostosować godziny pobytu dziecka do swojej pracy. Poza tym prywatne przedszkole ma znacznie mniejsze grupy co działa na korzyść! Jeśli lokalizacja jest korzystna ( osiedle, biurowce, droga wylotowa) to z pewnością odniesie sukces!

Patrząc po tym, ile prywatnym przedszkoli jest w mojej okolicy i że ciągle powstają nowe to chyba dobry interes 🙂 takie miejsca są bardzo potrzebne

Ja jestem zdecydowanie za prywatnymi placówkami edukacyjnymi! Moje dziecko chodziło do prywatnego przedszkola, a teraz od września będize uczęszczać do prywatnej podstawówki -> https://www.szkolapromyk.szczecin.pl/ . Bardzo cenię w tych miejscach profesjonalne podejście nauczycieli do dzieci, pełne skupienie uwagi na nich, a także atrkacyjną ofere zajęć pozalekcyjnych!