Zaloguj się, aby obserwować  
michalswie@grr.la

zarządzanie finansami a sklep internetowy

Recommended Posts

Moim zdaniem pomoże Ci praca w chmurze i dobre zabezpieczenie danych. Oferty fajne i dogodne, bo dostosowane do klienta ma firma  [link usunięty]  , która zna się na tym doskonale, sprawdzi się na pewno co do realizacji tego. Wiele osób szuka takich rozwiązań aby lepiej radzić sobie z wszystkim w pojedynkę i w pracy w grupie. 

W sklepie mojej żony dostępne są płatności PayU i eCard, 99% transakcji online dokonywanych jest przez PayU. Jeżeli chodzi o kontrolę płatności to pilnuje tego wewnętrzny system zamówień.

Wiesz co, mój szwagier ma http://auroracreation.pl/uslugi/sklepy-internetowe i jakieś oprogramowanie do płatności które jest dedykowane do tej platformy. Działa bardzo dobrze, z tego co mówił żadnych awarii nie zanotował. Musisz sprawdzić po prostu co pasuje do Twojego oprogramowania, musi być kompatybilne

Kompatybilność systemów płatności z Twoim sklepem jest podstawą by wszystko działało tak jak potrzeba ;) Wtedy można się zastanawiać, które z tych rozwiązań wybrać. Jeśli chciałbyś obsługiwać również klientów zagranicznych myślę, że system PayPal może być również przydatny. Z pewnością moduł płatności to podstawa w sklepie internetowym, gdyż mało kiedy spotyka się sklepy, które posiadają wyłącznie płatność za pośrednictwem przelewu. Z tego co widzę również na stronie  [link usunięty] dobry sklep posiadać musi płatność przy odbiorze, gdyż wielu klientów boi się wcześniej wysyłać pieniądze jeśli nie znają oferty danego sklepu. Temat jest bardzo rozbudowany i jego dyskusja może trwać wieki. Zerknij sobie na ten artykuł co podesłałem, gdyż oprócz płatności opisane tam fajnie mają inne fajne narzędzia wykorzystywane w sklepach online ;)