Zaloguj się, aby obserwować  
biza

Mieszkania warszawa

Recommended Posts

Planuję w najbliższym czasie kupić mieszkanie w Warszawie i zastanawiam się, na które nowe inwestycje powinienem zwrócić uwagę. Może sami kupujecie w najbliższym czasie, albo już kupiliście i jesteście w stanie coś doradzić? Interesuje mnie rynek pierwotny. Czytałam że ponoć swietne mieszkania mają http://nexity.pl/   dysponują szerokim wyborem mieszkań , ktoś od nich kupował ? 

Niewiele pomogę, bo nie znam się za bardzo na rynku nieruchomości. Kiedy przeprowadzałem się do Warszawy to korzystałem z usług agenta nieruchomości Eugeniusza Jaworskiego, który praktycznie większość spraw załatwił za mnie. Ja tylko dwa razy podjechałem do stolicy, obejrzałem wybrane mieszkania i złożyłem ofertę - zero stresu i męczenia się :)

Nie lepiej kupić sobie coś pod Warszawą? Na pewno można oszczędzić sporo pieniędzy, a jak dobrze poszukasz to znajdziesz takie lokalizacje z których dojazd do miasta nie będzie problememe. Nie wiem czy słyszeliście o tej inwestycji - http://www.radnych2.pl/  bardzo fajnie położone osiedle, ogrodzone z atrakcyjnym rozkładem samych mieszkań, do tego bliskość lasu Kabackiego jeśli ktoś lubi spacery po lesie, po co więc pchać się do miasta?

No całkiem fajna propozycja ale warto się jeszcze nad tym zastanowić z tego względu, ze w Warszawie buduje się obecnie bardzo dużo, Grupo Lar to bardzo ceniony deweloper, który sam realizuje obecnie kilka ciekawych inwestycji więcej możecie przeczytać na ich profilu https://www.facebook.com/GrupoLarPolska/  natomiast to co charakteryzuje te wszystkie inwestycje, ze są położone w bardzo dobrych lokalizacjach i standard mieszkań jest na odpowiednim poziomie.

Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Warszawie to rozejrzyj się koniecznie na Woli, to dzielnica sąsiadująca z centrum ale nie tak zatłoczona i zdecydowanie jest tam więcej zieleni i parków. Osiedle Nowe Odolany jest położone tuż obok 2 większych a na osiedlu dodatkowo też zaplanowano tereny zielone więc będzie tam na pewno bardzo ładnie

Mieszkań w Warszawie nie brakuje, to duże miasto, więc jeżeli się szuka czegoś w stolicy, to nie powinno być z tym trudności, wystarczyłoby przejrzec oferty mieszkaniowe na wielu różnych serwisach ogłoszeniowych.

Tak, to prawda ale musisz się trochę naszukać jak chcesz znaleźć te najbardziej atrakcyjne. Bardzo fajnie się mieszka na Wilanowie, mieszkam na osiedlu Oaza Wilanów i bardzo mi się tu podoba, okolica jest przepiękna

Przy okazji wyprowadzki do nowego mieszkania w Warszawie pewnie poszukujesz firmy, która pomoże ci przy transporcie starych mebli i innych rzeczy? Jeśli mieszkasz we Wrocławiu lub okolicach to polecam skorzystanie z usług http://www.przeprowadzka.wroc.pl . Nie mam zielonego pojęcia jakim innym sposobem przeprowadziłbym się do Warszawy, gdyby nie ich pomoc. Cały transport z Wrocka do WWA przeszedł bez najmniejszych kłopotów,  wszystkie przedmioty dotarły na miejsce całe i zdrowe.

Dnia 4.09.2017 o 21:01, smole napisał:

Niewiele pomogę, bo nie znam się za bardzo na rynku nieruchomości. Kiedy przeprowadzałem się do Warszawy to korzystałem z usług agenta nieruchomości Eugeniusza Jaworskiego, który praktycznie większość spraw załatwił za mnie. Ja tylko dwa razy podjechałem do stolicy, obejrzałem wybrane mieszkania i złożyłem ofertę - zero stresu i męczenia się :)

W istocie. Również korzystałem z jego usług, agent naprawdę zna się na swoich fachu. Udzielił mi wielu porad na temat dobrych lokalizacji w Wilanowie i udało mi się kupić naprawdę ładne mieszkanie w dobrej cenie. Zostawiam w razie czego do niego kontakt - 603 195 624

Szczerze nie polecam budownicwa masowego. Dramat, nie ma spokoju. Bardziej kameralne osiedla według mnie są dużo bardziej sprawdzone. Dobrym przykładem takiej udanej inwestycji jest Dźwigowa Park na Włochach.

Można też zamiast szukać u deweloperów zlecić to dobrej agencji nieruchomości np przy Lekkiej w Warszawie,  pani Joanna Lebiedź jest w stanie każdemu znaleźć idealne mieszkanie

Ja wraz z mężem wybrałam osiedle Dom Marzeń w Piasecznie i mogę śmiało polecić. Bardzo dobre rozmieszczenie pomieszczeń i fajne metraże. My wybraliśmy 43m2 i trochę żałujemy, że nie wzięliśmy większego, bo raczej będziemy chcieli tu zostać na stałe.

Nie wiem czy taka informacja was akurat w jakiś sposób zainteresuje, ale warto sprawdzić przeróżne warunki sprzedaży czy kupna mieszkania. Ja ostatnio czytałam o  https://grb-nieruchomosci.pl/skup-nieruchomosci-z-problemami-prawnymi/   skupie mieszkania, które jest zadłużone albo ma jakieś problemy prawne. Czasami takie mieszkania, które są własnie obarczone takimi problemami, często są sprzedawane za niższą cenę. 

Czy przy odbiorze mieszkania był z wami ktoś, że tak powiem kto profesjonalnie zajmuje się odbiorem mieszkań, zna temat, wie na co zwrócić uwagę? My skorzystaliśmy z pomocy przedstawiciela per modum. W końcu mieszkanie to bardzo duży koszt i lepiej jak fachowiec sprawdzi, czy wszystko jest zgodne z umową. A ta firma zarządza osiedlami w Warszawie, zna się na tym. Nawet później to nasze osiedle również wzięła w zarząd.

Nie wiem czy wiesz, ale kupując mieszkanie w bloku, możesz zainstalować w nim systemy, które do tej pory kojarzone były gównie z domami wolnostojącymi. Jednym z nich, jest kominek, a właściwie biokominek. Biokominki charakteruzują się brakiem dymu w procesie spalania, przez co nie potrzebujemy podłączać do nich przewodów wentylacyjnych czy odprowadzających. Co więcej, idealnie sprawdzi się podczas zimowych wieczorów, gdzie temperatura w mieszkaniu może być zbyt niska. Możesz o tym poczytać na stronie - https://kratki.com/pl/idealny-kominek-do-mieszkania-w-bloku-biokominek/

Świetnie komunikacyjnie został wybudowany dom marzen w piasecznie. Fajne mieszkanka a do tego świetnie zlokalizowana nieruchomość, wszędzie super dojazd.

Tutaj http://www.mokosfera.com/pl/ jest propozycja dla tych, którzy chcą mieszkań na Mokotowie. Bardzo urokliwe miejsce. Mają spore rabaty teraz na mieszkania i miejsca garażowe. Można kupić mieszkanie w naprawdę dobrej cenie. Nie da się też ukryć, że takie mieszkania, to dobra inwestycja. Można bowiem sporo zarobić na wynajmie. 

Teraz wbrew pozorom ciężko znaleźć porządnego dewelopera. Ja zupełnie przypadkiem trafiłam na Home Invest i okazało się, że to ludzie profesjonalni i godni zaufania. Kupiłam od nich mieszkanie na Bielanach i jestem bardzo zadowolona i z lokalizacji i z ich podejścia do klienta.