Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Longisia

Biuro rachunkowe

39 postów w tym temacie

Właśnie otwieram działalność i rozglądam się za jakimś biurem rachunkowym. Znajomi polecają mi Taxcare https://taxcare.pl/ a Wy co myślicie? Macie z nimi jakieś cenne doświadczenia? A może Wasi znajomi też korzystają? Zastanawiam się najbardziej nad opcją rachunkowości online. Jak to u nich działa? Sprawdzaliście już tą możliwość czy raczej dajecie na wstrzymanie i rozliczacie się klasycznie?

Możecie podjąć współpracę z warszawskim biurem rachunkowym http://www.bkliczydlo.com.pl/ ceny korzystne, wszystko dopilnowane, zrobione na czas. Jak najbardziej jestem zadowolony, bo nie mam żadnych kłopotów. Zatrudniam też 5 osób, więc każdy na pewno wie, ile to papierologii jest….

Sprawdzonym biurem rachunkowym jest www.superksiegi.pl z Wrocławia. Powierzyłem im księgowość mojej firmy i jestem zadowolony ze swojego wyboru. Współpracuję z nimi od dawna i mogę polecić ich również wam.

Witam,

mogę polecić rzetelne i zaufane biuro księgowe (dla mnie to akurat ważne w biznesie) prowadzone przez fajnych ludzi oferujących niskie ceny i nastawionych na długoletnią współpracę ze swoimi przedsiębiorcami, a nie na zasobność ich portfela.

Oprócz usług księgowo-rachunkowych oferują również inne usługi (wszystko w jednym miejscu) tzn.:

1. Doradztwo podatkowe, prawne i finansowe

2. Ubezpieczenie aut firmowych

3. Pomoc w zarejestrowaniu firmy tzn. bezproblemowego i bezbolesne ;) przejście  przez formalności i rozpoczęcie działalności w ciągu 1-2 dni

4. Wirtualne biuro efektywnie obniżające koszty działalności

5. Sale np. na Twoje spotkania służbowe, konferencyjne, rekrutacyjne

6. Konsultacje lub szkolenia biznesowe wspomagające rozwój Twojej firmy

Biuro jest z Warszawy i oferuje, albo współpracę zdalną z firmami lub stacjonarną. W razie potrzeby mogą też przyjechać i odebrać dokumenty do rozliczenie w okolicach Warszawy i okolic.

I jeszcze jedna rzecz, dość istotna: biuro oferuje swoim klientom dogodne dla nich umowy tzn. takie które pozwalają zrezygnować z ich usług w każdej chwili zamiast "trzymać" na siłę za pomocą paragrafów umownych.  Sądząc po ilości zleceń to raczej im przybywa, a nie ubywa klientów, ale mi osobiście to się podoba, że dają taki komfort klientowi.

To akurat jest z własnego doświadczenia sprawdzone biuro księgowe, które mogę polecić. 

W razie zainteresowania proszę o kontakt lub pozostawienie kontaktu do siebie wówczas podam informacje do księgowego pewniaka ;)

Pozdrawiam

Ja bardzo długo korzystałam z usług biura rachunkowego http://podatki-rodak.com/ - bardzo dobrze się sprawdzali jeżeli chodzi o współprace i bardzo żałuję, że musiałam się wyprowadzić bo nadal  bym z nimi współpracować.  Moim zdaniem mało jest tak rzetelnych firm na rynku - wszystko na czas i w najlepszej jakości. 

Popytaj znajomych, jeśli będą zadowoleni z usług biura z którego korzystają to się pewnie "pochwalą". I analogicznie, jeśli nie są, to raczej odradzą. Warto też zrobić "research" i samemu sprawdzić z jakich programów korzystają biura. W tej materii dobre opinie słyszałem nt. RESET2.

Sama niedawno otwarłam swój biznes i powierzyłam swoją rachunkowość firmie, którą przypadkowo znalazłam w internecie na stronie: http://grimp.pl/spolki/pelna-ksiegowosc-spolki/  powiem Wam szczerze, że wcześniej nie miała zaufania do tego typu działalności w internecie, ale w tym przypadku nie rozczarowałam się więc jeśli szukacie kogoś kto dobrze poprowadzi  Waszą księgowość możecie zerknąć na ich usługi.

A tak z ciekawości jaka to działalność? Może wystarczy Ci sam program typu wirtualne biuro ? 

Może być trudno samemu prowadzić działalność i jeszcze swoją rachunkowość, tym bardziej jak się nie ma za bardzo o tym pojęcia. W Tax Care, jak Ci znajomi polecają to miałbyś bardzo dobre warunki bo jak masz mało księgowości to możesz płacić od fakturki, a później przejść na abonament.

Tutaj  http://www.tewaimpex.com.pl/ksiegowosc/ znajdziecie ciekawe rozwiązania, jeśli chodzi  o biuro rachunkowe. Trzeba porównać oferty i wybrać najlepsze rozwiązanie, które spełni nasze potrzeby. Dla mnie przede wszystkim liczy się jakość usług. Nie chcę mieć problemów z urzędem skarbowym czy innymi instytucjami. 

Polecam zaopatrzyć w przyszłości swoje biuro na ‘mmpartners. Eu’. My tam robimy zakupy począwszy od akcesoriów biurowych, aż po drukarki. Świetne miejsce bo łączy ze sobą jakość i dobrą cenę. Polecam 

Osobiście mogę wam polecić warszawskie biuro rachunkowe www.delta.waw.pl Z początku sam próbowałem prowadzić księgowość, jednak było to zbyt czasochłonne i trudne. Oni znają się na rachunkowości bardzo dobrze i zajmują się wszystkim na bieżąco.

Hej,

jeśli już uporasz się z wyborem Biura Rachunkowego, to zastanów się także nad oszczędnościami na innym szczeblu. Nowy operator telefoniczny, OTVARTA ma stałe IP w najniższej cenie, podobnie zresztą jak abonamenty telefoniczne. Sprawdźcie!

Ja mam bardzo dobre zdanie o biurze rachunkowym   w Szczecinie Ed-Pro Expert, które mieści się przy ulicy   wielkopolskiej.   W swojej karierze z wieloma biurami współpracowałem  a jak na dzień  dzisiejszy  to z nimi współpracuje mi sie najlepiej. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0