maczynski

Wyposażenie sklepu stacjonarnego?

Recommended Posts

Aranżację przestrzeni komercyjnej zrobi wam CMC Projekt z Krakowa, to dobre studio projektowe, mają fajne pomysły i niezłe oko. Zwracają uwagę na funkcjonalność przestrzeni, ale oczywiście tez na fany design.

Firmą, która oferuje kompleksowe wyposażenie do sklepów jest www.merton.com.pl Możecie od nich zakupić regały, zamrażarki, szafy chłodnicze, witryny itp. Polecam wam zapoznać się z ich ofertą. Dzięki nim wyposażyłem cały swój sklep w niezbędny sprzęt.

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednim wyposażeniem do sklepu stacjonarnego to skontaktujcie się z firmą www.iglootechnika.pl W ich ofercie znajdziecie lady sprzedażowe, regały różnego rodzaju, krajalnice oraz inne produkty, które są niezbędne w sklepie.

Myślę, ze w sklepie, jak w każdej firmie, przydadzą się najazdy kablowe i oploty na kable. Będziecie dzięki temu mieć pewność ,ze i zarówno Wy, jak i wasi klienci, nie potkniecie się o kable, nie zahaczycie o nie i tym samym nie dojdzie do żadnego wypadku! Polecam oploty od https://porzadekwkablach.pl/ . Są świetnej jakości, a do tego jest bardzo duży wybor, zarówno rozmiarowy jak i kolorystyczny!

Warto zapoznać się z oferta  hurtowni KM Textile w Pułtusku. Hurtownie oferuję markową odzież urzywaną różnych marek. szeroką gamę oryginalnych i niedrogich ubrań oraz  artykułów gospodarstwa domowego i innych akcesoriów.

Dobrze jest zastanowić się nad jakością mebli sklepowych jakie kupujemy

Po pierwsze bardzo duże znaczenie ma wyglad sklepu, bardzo wiele osób nie zechce sprawdzić jego oferty jesli sklep będzie brudny, będzie miał stare meble czy ogólnie jeśli będzie prezentował się w sposób odpychajacy

Po drugie bardo duże znaczenie na pewno będzie miała jakość mebli jakie kupujemy. Meble takie są użytkowane zwykle intensywniej od tradycyjnych mebli do mieszkania, tak więc dobrze jesli będą wykonane z mocnych materiałów.

Polecam kontakt z nimi:

https://brandcreation.pl/oferta/wyposazenie-sklepow/

Firma ma w ofercie porządne wyposażenie sklepów. 

Oprócz samego asortymentu do sklepu, warto kupić dobry sprzęt komputerowy, który posłuży na lata. Ja do firmy kupowałem komputery i laptopy ze sklepu internetowego korzystneit.pl, ręczę za nich  ;-)

A myślałeś o jakichś sokach? teraz jest jazda na fit jedzenie, wiec moze warto isc w tym kierunku? A soczek 8-9 zl. Dobry biznes. Ja tak zrobilem, sprzedaja sie jak swieze bułeczki, tylko lade chłodnicza musiałem domówić, ale w Bolarusie kupiłem bez problemu i wszystko śmiga jak ta lala

Warto również zadbać o porządny sprzęt. Biznes traktujemy jako inwestycję na lata, więc na wyposażeniu takowego sklepu nie powinno się oszczędzać. Zwłaszcza jeżeli chodzi o zamrażalki czy urządzenia chłodnicze. Wtedy będziemy mieli pewność, że produkty przechowywane są w odpowiednich warunkach. Jeżeli ktoś dopiero zamierza otworzyć taki sklep to zostawiam namiar https://byfal.pl

Bardzo dobre pudełka i kuwetki niezbędne do wyposażenia sklepu i magazynu znajdziecie na q-box.pl Mają bardzo trwałe i świetne jakościowo produkty.