Zaloguj się, aby obserwować  
elminster

Jak pisać biznesplan - literatura

Recommended Posts

Witam

Czy ktoś może mi polecić jakąś naprawdę dobrą, godną polecenia książkę, która w szczegółowy sposób uczy jak napisać biznesplan?

Z góry dzięki za wszystkie sugestie.

Nie wiem jakiego kalibru biznes plan masz na myśli. Jeśli to nie jest to coś nazbyt skomplikowanego to może lepiej skorzystać z usług ludzi którzy się tym zajmują nacodzień i mają doświadczenie w tym co robią. Rozsądnie to podliczając i szukając to znajdziesz naprawdę solidną firmę w cenie 100-200 zł za Biznes Plan do UP ale przynajmniej nie wydasz niczego na książkę i pewnie nie będziesz eksperymentował z jakością. Osoba której przedłożysz też biznes plan łatwo rozpozna czy jest przygotowany profesjonalnie. Nie jestem osobą zajmującą się pisaniem biznesplanu ja polecam tylko takie rozwiązanie. Pozdrawiam

Jak musiałem napisać biznesplan to też na początku podszedłem do tego naukowo i przejrzałem 2-3 książki. Za wiele mi to nie pomogło bo mój plan był delikatnie mówiąc do niczego a potencjalny inwestor wypiął się na mnie i pewnie poszedł do konkurencji ... Zanim znalazłem nowego to sporo wody w wiśle upłynęło. Tym razem jednak napisanie biznesplanu zleciłem firmie ( dokładnej nazwy nie pamiętam, Hetman czy jakoś tak, w każdym razie w W-wie się mieścili na Ostródzkiej ) no i tym razem już się nie skompromitowałem :)