Zaloguj się, aby obserwować  
mosia

Jak spędzacie czas wolny?

Recommended Posts

Osobiście staram się nie przesiadywać wieczorami przed tv, a uczestniczyć w różnych wydarzeniach kulturalnych. Wiadomo, że fundusze nie pozwalają, aby codziennie chodzić do kina czy teatru, jednak raz w tygodniu jest dla mnie normą, żeby w ten sposób oderwać się od rzeczywistości :) Jeśli chodzi o wizyty w teatrze to ze względu na niesamowite doznania i cudowną akustykę moim ulubionym teatrem jest gdański Teatr Szekspirowski. Chodzę tam nie tylko na sztuki, ale także, z racji młodego wieku, także na koncerty :) teatr otwiera się na młodzież dlatego koncerty grają tam przeróżni wykonawcy, więc myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie, zresztą na stronce http://teatrszekspirowski.pl/wydarzenia-gts/koncerty/ możecie sami sprawdzić, kto w najbliższym czasie zagości w ich murach :)

Wiesz co, ja uwielbiam spędzać mój wolny czas na wszelkiego rodzaju koncertach czy festiwalach. Zaczeło mnie to tak bardzo wciągać jak miałem dwadzieścia lat, że postanowiłem spróbować swoich sił w organizacji takich imprez masowych. No i okazało się, że jak ma się dobre kontakty w firmach, które zajmują się pomocą w organizacji takich eventów to wcale nie jest to nic trudnego. Na przykład sceny zawsze wypożyczam z firmy EventSerwis, bo po prostu mają najlepszą ofertę na rynku w tym zakresie. Zresztą, na http://eventserwis.com/oferta/scena-estradowa/ to doskonale przecież widać :)

Sposobów na spędzenie wolnego czasu jest masa a nawet więcej. Można na przykład oglądać mecze piłki nożnej, a dodatkowo zawsze można też jakiś z nich obstawić na takiej stronie https://betonline.net.pl/ . Doda to trochę adrenaliny do całej rozrywki a przy okazji można przecież też coś zarobić :)

Swój wolny czas staram się spędzać jak najbardziej aktywnie. Najczęściej w tygodniu rower, bieganie. Gdy mam więcej czasu tak jak np. w weekend majowy wybieram się na spływ Dniestrem. Jedziemy ze znajomymi na wyjazd zorganizowany z Wytwórnią Wypraw.  Spływ Dniestrem będzie odbywał się z instruktorami na łodziach pontonowych.  Będzie to mój pierwszy taki spływ i mam nadzieję, że będzie on pełen wrażeń. Oprócz spływu podczas wyjazdu będzie czas na wyprawę w góry czy zwiedzanie Lwowa. 

Ja w ostatnim czasie zacząłem uprawiać nordic walking. Sport ten jest bardzo satysfakcjonujący i prosty. Jeżeli też chcecie się nim zająć to polecam wam zajrzeć na stronę www.nordicsklep.pl Tam znajdziecie sprzęt niezbędny do wykonywania tego sportu.

Wolny czas najlepiej spędzić gdzieś gdzie zrelaksujemy się i nabierzemy sił do dalszego działania.  Mam takie miejsce i jest to Kołobrzeg  i hotel MS PRO APARTAMENTY  na Poleskiej.  Lubie tam jeździć bo  hotel znajduję się bardzo blisko morza i posiada strefę spa & fitness, saunę, basen...czego chcieć więcej.  Jeżeli ktoś jedzie z dzieckiem to jest też tam strefa dla dzieci. 

Musze się przyznać, że aktywnością się brzydzę. Jedyne co mogę aktywnego zrobić to kupić obecnie monety związane z tematyką tegorocznego mundialu  https://www.skarbnicanarodowa.pl/ . Monety zbieram już od dziesięciu lat, zaraził mnie tym dziadek, który ma w swojej kolekcji najpiękniejsze egzemplarze jakie moje oczy widziały przez całe życie. tak właśnie spędzam wolny czas, na hobby.

Jeśli o mnie chodzi to ostatnio znalazłem sobie Gry hot spot Automaty online na pieniądze. I zagrałem już kilka razy - szczerze mogę powiedzieć, że bardzo fajna sprawa. Chętnie jednak posłucham osób, które mają większe doświadczenie w tej tematyce ode mnie i miały z czymś takim styczność trochę dłużej. Czy myślicie, że warto dalej w to brnąć ? Bo na razie jestem strasznie zadowolony 

Ja w wolnym czasie bardzo lubię brać udział w różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych. Bardzo często chodzę do teatru, czy też biorę udział w wystawach organizowanych przez domy aukcyjne. W ostatnim czasie, zwłaszcza ta druga forma rozrywki przypadła mi do gustu, a to dlatego, że postanowiłem wziąć udział w licytacji. Powiem wam szczerze, że nie przypuszczałem, że mogą one dostarczać tylu pozytywnych emocji. Polecam wam szczególnie, wybrać się do domu aukcyjnego Desa Unicum - https://desa.pl

Wolny czas spędzam na treningach, dwa lata temu odkryłam w sobie pasję do podnoszenia ciężarów i to odmieniło moje życie. Poczułam się silna nie tylko fizycznie ale też wewnętrznie, a dzięki temu bardziej pewna siebie w życiu codziennym. Oprócz tego lubię pływać, czytać książki i oglądać filmy. Lubię też spotykać się ze znajomymi i wychodzić z nimi do restauracji.

hello!

ja lubię wykonywać różne zabiegi pielęgnacyjne, albo sama albo w gabinetach kosmetycznych. Ostatnio korzystałam z urządzenia Bloomea ,ktore poprawia zagęszczenie skóry , doskonale nawilża i oczyszcza ją 😄 dzięki zabiegowi zniknęły moje bruzdy potrądzikowe - polecam wszystkim z niedoskonałościami 😛