Zaloguj się, aby obserwować  
mosia

Jak spędzacie czas wolny?

Recommended Posts

Jak w temacie - jak spędzacie czas wolny? Ja, oglądam filmy - uwielbiam to robić (relaksuję się podczas tej czynności). Gdy mam ochotę coś obejrzeć, korzystam z portalu https://movieneo.com/ - jako jeden z nielicznych może się poszczycić szeroką ofertą!

Ja wolne chwile spędzam w garażu. Lubię majsterkowicz i najczęściej zajmuję się dopieszczaniem mojego ukochanego motorka. Honda wymaga gruntownego remontu. Rozglądając się za częściami w sieci trafiłem na polecany [link usunięty] .  Zaskoczył mnie duży wybór towaru i ceny niższe nawet od 30% niż w ASO. Można tam znaleźć części nie tylko do Hondy, ale też innych japońskich marek.

Również lubię czytać książki i robię to gdy tylko mam wolną chwilę.  Do tego jeszcze jest lepiej, gdy zapuszczę sobie jako akompaniament kojące dźwięki natury (np. tutaj:  [link usunięty] ) Jest to mój ulubiony sposób na spędzanie wolnego czasu i relaks. Dzięki temu czuję się całkowicie pozbawiona stresu i odpoczywam szczególnie psychicznie. 

Uwielbiamy teatr. Staramy się chodzić tak często jak to tylko możliwe. Bardzo dobry repertuar mają tutaj  [link usunięty]  . Każdy znajdzie co dla siebie i to z rewelacyjna obsadą aktorską.

Ja uwielbiam ogladac siatkowke. Teraz mam co - w koncu trwaja ME 2017 i to nawet w Polsce! A oprocz tego, ogladam oczywiscie Plus Lige. W tym sezonie zapewne sporo namiesza druzyna ONICO Warszawa (dawna AZS) - dzieki podpisanej umowie, az 3-letniej, ze sponsorem tytularnym - Grupa Onico, w koncu sie wzmocnili personalnie i zapewne powalcza o najwyzsze trofea. Zobaczymy za kilka tygodni.

Ja w wolnym czasie czytam i oglądam filmy/seriale - wszystko w języku włoskim:) w miły sposób uczę się języka i go utrwalam:) a jako studentka filologii bardzo mi się taka rozrywka przydaje. Przyjemne z pożytecznym:) 

Ja lubię odprężać się na różne sposoby. Chyba najprostszym i jednym z najprzyjemniejszych jest zanurzenie się w świat gier komputerowych. Dzięki temu można totalnie oderwać się od swoich codziennych problemów W http://gameplatform.pl/kody-do-minecraft-pc-xbox-pelna-lista-kodow-oraz-komend macie jedną z najpopularniejszych gier w ostatnich latach. Może i Wam spodoba się ten sposób odpoczynku. 

Ja mam go niezwykle mało, więc najczęściej zasiadam przed telewizorem. Niedawno zacząłem rozglądać się na telewizorem nowej generacji i szukałem, co piszą o tym w sieci. Tutaj http://videotesty.pl/recenzja/1913/test-telewizora-samsung-q7c-qled-z-wysokiej-polki . Ten telewizor spełnia wszystkie możliwe oczekiwania, nawet te estetyczne.  Chyba już wiem, jaki będę miał niedługo w domu :)

na mnie osobiście działa relakc pod postacią MASAŻU jezzzuuu jak to mnie rozluznia ;) Masaż czekoladą, olejkami albo zwykły klasyczny regeneracja na cały tydzień  [link usunięty]    korzystamy z mężem z tej firmy i jeszcze nie wyszliśmy NIE zadowoleni ;) Dla mnie klimat, świece, romantyczna muzyka zdecydowanie na TAK  ;)  

My z rodzinką często jeździmy na wspólne wycieczki. Naszym najlepszym jej punktem jest zoo. Dzieci uwielbiają oglądać zwierzęta my również. Dlatego tez ostatnio odwiedziliśmy Wrocław i super zoo z afrykarium. Polecam wam wszystkim tam się udać na wycieczką :) Również byliśmy w restauracji  [link usunięty] znajoma nam polecała i nie zawiedliśmy się. Każdy porządnie i smacznie tam pojadł

U nas nawet lubimy czasem wyjść do teatru ze znajomymi.  Ja nawet bilet do teatru kupuje przez internet  [link usunięty]   i można iść od razu na spektakl. W sieci można ciekawe propozycje znaleźć. Moim zdaniem sprawdzają pod wieloma względami. 

Czytam mnóstwo książek. Wciągnął mnie za młodu  http://www.taniaksiazka.pl/harry-potter-i-wiezien-azkabanu-wydanie-ilustrowane-joanne-kathleen-rowling-p-905710.html Potter a potem już poszło. Czytam praktycznie wszystko co wpadnie mi w ręce. 

Gdy na zewnątrz szaro, buro i ponuro to staram spędzać w domu fajnie czas razem z dzieckiem. Wczoraj po porządkach świątecznych pisaliśmy wiersz o oszczędzaniu na konkurs. Synkowi marzy się tablet, który można wygrać. Możecie wziąć udział na tej stronie [link usunięty] :)

Ja bardzo lubię długie spacery z psem, jazdę na rowerze, czasami usiądę też z książką i tak mi minie cały dzień, jak okazuje się ciekawa. W księgarni internetowej https://rewolucja.co.uk/ można znaleźć książki w dobrych cenach. W sprzedaży są też polskie gry planszowe, puzzle, także spory wybór, firma jest polska działa na terenie UK.

nio wykupiłam sobie super pakiet  [link usunięty]   mam tyle programów i możliwośći, że  u nas w domu to codziennie od rana do wieczora telewizja leci, nie wyobrażam sobie teraz juz nie miec tv i nie  miec swoich ulubionych kanałów, na których moge sobie pooglądać ulubione filmy czy seriale:)