jabox

Mam swój lokal w centrum i szukam pomysłu

Recommended Posts

Tak jak w temacie, jestem właścicielem 40 m lokalu z przestronnymi witrynami, który jest usytuowany w najlepszym możliwym miejscu na rynku 120 tyś miasta. Mam 20 lat nie mam doświadczenia w prowadzeniu biznesu ale chciałbym od czegoś zacząć lecz nie mam pomysłu. Jeżeli potrzebne byłoby jakieś szkolenie mogę się go podjąć a w międzyczasie zatrudnić pracownika. Pisz jeżeli masz jakiś pomysł na lokal lub jesteś zainteresowany współpracą 

Pomysł na własna aptekę może okazać się bardzo dobry jeżeli masz do tego odpowiednią lokalizacje. Musisz też zapoznać się z odpowiednimi wymogami jakie są stawianie w przypadku otwarcia apteki. W tym artykule https://www.clarkluxcity.com/pl/zdrowie/powietrze-w-aptece-jakie-wymogi-nas-obowi%C4%85zuj%C4%85.html , wszystko bardzo łatwo wyjaśniają. 

A może małe bistro? Z jedzeniem na wynos?Np. z potrawami azjatyckimi (tu kilka przykładowych pomysłów na menu Unilever:  [link usunięty] ) Ludzie coraz częściej-szczególnie młodzi jadają na mieście albo nawet zamawiają na wynos bo nie gotują sami w domach. Dobrze byłoby gdybyś się trochę znał na kuchni i ogólnie gastronomii, to ułatwiłoby pracę. 

Drukarnia online wydaje się doskonałym pomysłem! W lokalu zadbałbyś o drukowanie zleconych materiałów. Polecam Ci ten pomysł, gdyż jakiś czas temu mój kuzyn rozpoczął działalność tego typu, ja mu zaś w tym pomogłem. Kluczem do sukcesu jest zadbanie o jak najwyższej jakości maszyny, bez których z pewnością nie osiągniesz sukcesu. Wraz z [link usunięty] oraz ich zaopatrzeniem osiągnął to, a także ma ogromną ilość klientów.

Świetnym pomysłem będzie otwarcie lokalu gastronomicznego. W centrum nie da się zrobić niczego, co byłoby bardziej dochodowe. Ludzie muszą jeść, więc jak mogliby odpuścić Twoje pięknie urządzone miejsce? Jeśli dobrze je urządzisz, to KAŻDY będzie chciał tam wejść. Kolejna kwestia to jedzenie - ważne jest, aby zatrudnić dobrego kucharza. Na stronie internetowej  [link usunięty]  znajdziesz natomiast naprawdę konkretny sprzęt - z pewnością ceny Cie nie przestraszną. Pozostaje tylko działać, szerokiej drogi! 

Sam nie wiem, czy gastronomia faktycznie jest pomysłem dla każdego... Ciężko się przebić, poza tym trzeba mieć dużą wiedzę, żeby masowo serwować naprawdę smaczne posiłki...

Dużo osób poleca gastronomię,  zeby wlasnie jakieś lokale żeby pootwierać. Ja nie mam wątpliwości że gastronomia to ciężka praca, ale  uważam że jest tego warta a rynek gastronomiczny niesamowicie sie teraz rozwija. Może dać Ci mnóstwo satysfakcji i to też po prostu dobry biznes. Ale na pewno trzeba zwrócic uwagę na dobry sprzęt, wybierać firmy które sa już długo na rynku jak Winterhalter, który robi zmywarki. Bo tutaj liczy się jakość :) i klienci to doceniają

jak w centrum, to chyba tylko gastronomia. no chyba, że to na przykład Kraków, gdzie przyjeżdża dużo azjatów, to sklep z bursztynami, jest teraz na nie faza