Zaloguj się, aby obserwować  
Thierry

Zabiegi na prezent

Recommended Posts

Na jakie zabiegi chodzą Panie najczęściej do gabinetów medycyny estetycznej? Chcę żonie zrobić niespodziankę i sprezentować jej coś ekstra upiększającego.

Jeśli chodzi o takie zabiegi to może: http://estetyczna.slask.pl/oferta/cryolab-zamrazanie-tkanki-tluszczowej/ , który umożliwia w sposób nieinwazyjny redukcję miejscowej otyłości i cellulitu?
Do tej pory czytałam same pozytywne opinie na temat tego zabiegu i przyznam, że kusi mnie, żeby go spróbować.

Oczywiście, najpierw najlepiej odbyć konsultacje z lekarzem, przebadać się, jak zresztą w ogóle, jeśli chodzi o odchudzanie.

I wykonać go pod okiem dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej, w dobrym salonie - to powinno gwarantować skuteczność.

Cytat

Osobiście jednak nie sprawiłbym kobiecie prezentu w postaci zabiegu z zamrażaniem tłuszczu. Jednak wydaje mi się to nieco mało stosowny prezent,  a jednak chyba nikt nie chciałby w żaden sposób urazić solenizantki. Dlatego też chyba dużo bezpieczniejszym prezentem będą jakieś fajne dodatki do domu. Zresztą wiele ciekawych inspiracji na temat takich upominków można znaleźć w artykule  [link usunięty] i na pewno warto się z nimi zapoznać:)

A może takie zabiegi wyszczuplające http://klinikamiracki.pl/zabieg/wyszczuplanie-ujedrnianie-ciala-i-usuwanie-cellulitu-accent-prime/ ? :) one są bardzo skuteczne a do tego relaksujące, więc będzie miała dwa w jednym. każda kobieta chce się troszkę wyszczuplić albo ujędrnić 

Ja zrobiłam taki prezent mamie na święta. Wiedziałam, że sama na pewno nie pójdzie do kosmetyczki więc postanowiłam wykupić jej zabieg laserem w Dermapoint u Katarzyny Mierzwińskiej. Mama była bardzo zadowolona, a efekt bardzo widoczny. Polecam.

Może warto udać się na profilaktyczne badanie słuchu ( [link usunięty]  robi to bardzo dobrze :)) Sami wiecie, wszechobecny hałas raczej nie pomaga naszym uszom, więc lepiej wiedzieć zawczas o tym, że coś się dzieje!

Tego typu prezenty są coraz bardziej popularne i mile widziane :) Oryginalnym prezentem będzie karnet na zajęcia fitness, kurs tańca czy treningi. Bo teraz aktywność fizyczna ma ogromne znaczenia. Korzyści dla ducha i zdrowia :) Ja znalazłam swoją instruktorkę jogi tutaj: [link usunięty]  

To największa baza trenerów i instruktorów sportowych w Polsce :)

Moim zdaniem jest to bardzo fajny pomysł, jeśli chodzi o jakiś ciekawy zabieg medycyny estetycznej i skuteczny, to od siebie zachęcam do zapisu w salonie https://estimedik.com/ U nich jest także możliwa konsultacja z zakresu medycyny estetycznej. 

a może wybierz się ż żoną do komory normobarycznej? niedawno w krakowie otworzyli super miejsce- oxygeni. 

Komora ta ma zwiększoną ilosć tlenu, ostatnio dostałam własnie taki prezent i powiem Wam że wypoczęłam jak nigdzie indziej 🙂

Myślę, ze to ciekawy i na pewno niebanalny pomysł na prezent 🙂 jeśli chodzi o mnie to ostatnio podarowałam mężowi voucher na wizytę w studiu tatuażu, konkretnie w Jah Love Tattoo w Warszawie ( znajdziecie ich na ulicy Wilczej 32). Wiedziałam, ze mąż marzy o takiej dziarce i prezent okazał się strzałem w 10 🙂