Zaloguj się, aby obserwować  
Anna25

Podróż marzeń

Recommended Posts

Moja siostra wychodzi za mąż i szukamy pomysłu na podróż poślubną - coś mega egzotycznego, jakieś ciekawe hotele, miejsca, atrakcje. Co polecacie?

A co powiecie o rejsie po Karaibach albo po Wyspach Greckich? :) Sprawdź sobie oferty  [link usunięty] na można na prawdę coś fajnego znaleźć. Nawet na last minute są fajne oferty, co nie często się zdarza w klasycznych biurach podróży,

Jeśli to ma być podróż poślubna marzeń to zerknij tu: https://dreamgo.pl/gdzie/tajlandia/keemala/ - na ten hotel,
bo to jest bajka, z której raczej się nie chce wychodzić.
Nasi znajomi byli tam w zeszłym roku i nie mogliśmy oczu oderwać od zdjęć, które przywieźli z tego wyjazdu.
Myślę, że na coś takiego warto poświęcić środki, szczególnie, jeśli to ma być właśnie podróż poślubna.

Hmmm na podróż poślubną polecam wspólne żeglowanie we dwoje :D  my zdecydowaliśmy się na taką wyprawę, właśnie, narzeczony znalazł super ofertę gdzie można czarterować  [link usunięty]  we dwoje i trochę aktywniej :)  leżenie plackiem na plaży po kilku latach zaczęło mnie nudzić. 

Jedną taką podróż odbyłam, do Dubrownika w Chorwacji. Marzyłam, żeby tam pojechać i to marzenie się spełniło. Inną taką podróż chciałabym odbyć do Egiptu ale to prędko nie nastąpi przy tym co się dzieje.

Ja ze swej strony poleciłabym ciekawy kierunek jakim jest Iran. Dzięki wycieczce objazdowej zobaczyli by wiele ciekawych miejsc i zakątków jak i pustynny krajobraz. Wiem co mówię bo byłam tam z Wytwórnia Wypraw. Mają bardzo ciekawy program zwiedzania i świetną cenę za pobyt trzydziestodniowy.  Największą dla mnie atrakcją były wycieczki na wyspy Hormuz i Hengam gdzie mogłam podziwiać kolorowe skały, zachwycające klify czy oglądać żółwie i delfiny w ich naturalnym środowisku. Była to dla mnie nie zapomniana podróż Marzeń.

Takich egoztycznych kierunków jest cała masa, warto wybrać się do biura podróży i zapoznać się z ofertą. Na pewno wybierzecie coś wyjątkowego. Natomiast warto pamiętać przy takich zagranicznych kierunkach o wcześniejszej wymianie waluty, w tym pomoże wam  [link usunięty]  

Dnia 31.08.2017 o 18:03, Anna25 napisał:

Moja siostra wychodzi za mąż i szukamy pomysłu na podróż poślubną - coś mega egzotycznego, jakieś ciekawe hotele, miejsca, atrakcje. Co polecacie?

Nie zapomnijcie o http://www.sante-cm.pl/medycyna_podrozy w egzotycznych krajach, a do takich planujecie jechać. Fajny pomysł, ale trzeba zadbać o zdrowie. Miejsce wypoczynku - Poszukajcie czegoś w promocji.

Żeglowanie jest bardzo fajnym pomysłem na spędzenie urlopu i urozmaicenie wspólnej podróży. Trzeba tylko pamiętać by się dobrze przygotować do takiej podróży. Polecam wam zakup nawigacji morskiej od http://www.enavigare.pl Dzięki niej nie zgubicie się na otwartych wodach.

Jeśli myślicie o odrobinie egzotyki to Indonezja z Bali przypadłaby Wam do gustu. My z mężem byliśmy w podróży poślubnej z biurem CT Poland ale w Chinach, ale przeglądając ich oferty właśnie widziałam wycieczkę, o której wspomniałam z wypoczynkiem na Bali. Myślę. że byłaby to dla Was fajna opcja. Troszke zwiedzania, troszkę odpoczynku. Patrząc na plan wycieczki raczej nie będziecie się nudzić ;)

Możliwości jest naprawdę wiele, istnieje mnóstwo pięknych miejsc, które z pewnością na długo zostaną w naszej pamięci. Bez względu na kierunek takiej wycieczki, należy pomyśleć o ubezpieczeniu, by uniknąć przykrych niespodzianek. Zerknij na [link usunięty]   i wybierz najlepszą z dostępnych opcji.

Jak ma fundusze i przez caly urlop nie chce robic absolutnie NIC poza leżeniem na plaży to polecam Malediwy albo Madagaskar :) Jesli budzet jest ograniczony to będzie sie tez dobrze relaksowała na jednej z greckich wysp ;) Np. Zakhyntos albo Kefalonia.

W tym roku wreszcie wybrałem się w swoją podróż marzeń. Dzięki biuru podróży http://www.lachmanski.pl wybrałem się do Australii. Zwiedziłem też Nową Zelandię i Oceanię. Podróż trwałą 35 dni. Biuro zapewniało atrakcje każdego dnia.

U nas już jedna podróż marzeń była – do Indii i było wspaniale tak jak tylko można sobie wyobrazić :) Tym razem mamy zamiar zwiedzić kolejne miejsce z marzeń czyli Meksyk. Jedziemy na indywidualny wyjazd organizowany przez Kiribati Club, to świetny, profesjonalny organizator, więc wiemy, że wyjazd będzie udany. Jak coś to mają też wyprawy z pilotem.

A co myślicie o podróży marzeń ze zwierzakiem? Moim zdaniem wcale jedno nie musi wykluczać drugiego :) Wiadomo,że zwierzęta różnie reagują na podróżowanie, ale można zabezpieczyć się różnego rodzaju suplementami na stres, na podróże (np. w https://www.mypupillo.pl/ mają dobre preparaty ) i dzięki temu bedziemy mieć pewność, ze nasz zwierzak dobrze przeżyje trasę. A potem bedziemy mogli wspólnie z ukochanym czworonogiem cieszyc się wakacjami :)

Wcześniej wspomniana tutaj podróż jachtem we dwoje to ciekawy pomysł na podróż marzeń. Jeżeli postanowicie go zrealizować to zajrzyjcie na stronę https://enavigare.pl/ Od nich zakupicie nawigację morską, która jest niezbędna do bezpiecznego żeglowania.

Nie ciągnie mnie na Dominikanę. Kurorty owszem są piekne, ale kraj sam w sobie jest dziki Tak wiec o ile w Hiszpanii można bez problemow wyjść z kurortów i pozwiedzać okolicę, to raczej bałabym się to zrobić na Dominikanie. 

Wybieram kraje, w których czuje sie bezpiecznie. Z zagranicznych kierunków polecam Maderę z uwagi na to,ze jest to najpiękniejsze miejsce w którym miałam okazję do tej pory wypoczywać. Wyspa jest cudownie zielona oraz jest tam bardzo wiele widoków. Najlepiej jest jechać poza sezonem czyli w grudniu Pogoda jest cieplutka, a jest o wiele mniej turystów oraz więcej zieleni.Ceny również korzystniejsze. 

W Polsce polecam góry, niekoniecznie Zakopane ale mniejsze miejscowości:

[link usunięty]

Mozna wypocząć i nie ma tam tylu turystów. 

podczas podróży miałam poważną kontuzję, miałam wypadek na skuterze, zadarłam sobie skórę i mocno skręciłam nogę i rękę... po powrocie z wakacji postanowiłam skorzystać z zabiegów komorze hiperbarycznej Atamed to naprawdę działa. Tlenoterapia korzystnie działa na skórę oraz pozwala szybciej wrócić do zdrowia po przeróżnych urazach