Zaloguj się, aby obserwować  
handlara

Branża beauty?

Recommended Posts

Myślicie, że to przyszłościowe? Chodzi mi o działanie w branży beauty. 

Ostatnio to jest dość popularne - zastanawiam się czy warto brać pod uwagę jakieś szkolenia i plany otworzenia np. gabinetu kosmetycznego.

Sama co prawda działam w zupełnie innej branży, ale wydaje mi się, że akurat ta konkretna jest dość przyszłościowa. 

Teraz ludzie przywiązują coraz więcej wagi do wyglądu. 

Tutaj http://fam-makeup.pl/ możesz poczytać sobie coś więcej o nauce w szkole wizażu i na specjalnych kursach. 

Myślę, że to będzie dobry punkt wyjścia do dalszych poszukiwań.

Moja żona założyła taki biznes - konkretnie właśnie gabinet kosmetyczny. Sama jest kosmetyczką, a fryzjerką jej dobra koleżanka. Biznes jakoś się kręci. Kompleksowe usługi w jednym miejscu. Chociaż wiadomo - łatwo nie jest. Klientek jest wiele (to dobrze), ale dziewczyny się napracują. Za darmo nic nie ma. Jednak to świadczy o tym, że jednak to przyszłościowy biznes. 

Zdecydowanie jest to przyszłościowy biznes. Warto się nim zainteresować. Potrzebny będzie jednak kapitał Na początek można posiłkować się dotacją z PUP na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Pomagałem już przy kilku tego rodzaju projektach i wszystkie firmy do dzisiaj działają. 

Szczyty popularności przeżywają obecnie salony stylizacji paznokci. Stosunkowo niskie nakłady finansowe aby rozpocząć działalność i łatwy dostęp do oferty szkoleniowej powoduje coraz większe zainteresowanie pracą w zawodzie Stylistki. Pozyskanie pierwszej grupy klientek, niezłe i szybkie zarobki powodują, że spora część początkujących stylistek poprzestaje na kursach podstawowych i nie podnosi dalej swoich umiejętności. Dlatego też jakość świadczonych usług nie zawsze jest na najwyższym poziomie, a konkurencji nie brakuje. W związku z tym warto jest rozważyć przyłączenie swojego salonu do większej i silniejszej organizacji np. do sieci salonów partnerskich np. Sieć Salonów Partnerski "Folly Nailsroom"  😀 Szczegółowe warunki przystąpienia znajdziecie na [link usunięty]   😀 W ciągu zaledwie 6 miesięcy do sieci dołączyło 30 salonów z całej Polski. 

Tak jak najbardziej, coraz więcej kobiet docenia korzyści z otworzenia własnego biznesu np. salonu kosmetycznego.

Zainteresowanie również jest bardzo duże ponieważ branża beauty bardzo dynamicznie się rozwija. Ja już otworzyłam swój salon własnie z jedną z wiodących marek na rynku i już widzę jak dobra to była decyzja.  Gotowe ,,know how" i wizualizacja, pozwala zaoszczędzić czas a przede wszystkim pieniądze :)

[link usunięty]