biza

Drukarka do firmy

Recommended Posts

Witam! Staję przed wyborem ,jaką wybrać  drukarkę do firmy która bardzo dużo drukuje , zależy mi na oszczędności, chcę aby druk był dobrej jakości . Czytałam o oszczędności druku  http://drukwfirmie.pl/4791-grafik-wykorzystanie-drukarek-w-agencjach-reklamowych-czyli-druki-marketingowe i sporo mi to rozjaśniło ale chcę byście mi poradzili . Jakie drukarki Wy macie, jakie najbardziej się spisują ? Poradźcie mi coś:)

Może zobacz co mogą Ci tu zaproponować http://www.kserkop.com/pl--urzadzenia-drukujace-9 mają na prawdę duży wybór urządzeń zarówno nowych jak i używanych. też na pewno doradzą jaką wybrać biorąc pod uwagę to ile drukujesz, bo najważniejsze jest to by obniżyć koszt jednego wydruku by drukowanie było ekonomiczne. 

Kupilem ostatnio drukarke, ktora po tygodniu pracy sie zepsula. A byla tak polecana przez wiele osob. I co zrobic? Mieszkam w Lodzi i zanioslem ja o Skylab, bo 2 dniach byla gotowa i teraz dziala idealnie, bez zadnych zarzutow.

Szeroki wybór solidnych drukarek i ploterów ma w swojej ofercie firma www.zizako.pl Sam korzystam ze sprzętu, który od nich zakupiłem do swojego biura. Drukarki działają świetnie i nie kosztowały fortuny. Mają wysoką jakość w stosunku do ceny.

Akurat jeśli chodzi o firmy, to lepszym pomysłem może być skorzystanie z wynajmu drukarek. W ten sposób dostaniecie sprzęt dobrej klasy z pełnym serwisem, a Wy będziecie musieli postawić tylko na jego obsługę. Fajnie jest to przedstawione w http://www.optymalizacjadruku.pl/wynajem-drukarek.html Moim zdaniem ma to duży sens, szczególnie w tak rozwijającym się technologicznie świecie, jaki mamy aktualnie. 

A ja uważam że lepiej skorzystać z usług dobrej drukarni i nie płacić za sprzęt u siebie. Np. w takim kseroa0.pl masz jedną fakturę, dobre rabaty dla stałych klientów, szybki druk. 

A co sądzicie o delikatnym zrewolucjonizowaniu firmy i zakupie oprócz tradycyjnej drukarki, także drukarki 3D? Niedawno trafiłem na https://prodesktop3d.com/ , poczytałem troche wiecej o samej technologii tego druku i jakie daje możliwości i bardzo się zajawiłem tym tematem. Poważnie rozważam zakup takie drukarki. I wy pomyślcie :)

Jeżeli tak jak wspomniałaś, zalezy Ci na oszczędności to nie kupuj nowego sprzętu tylko go wynajmnij. To coraz popularniejsze rozwiązanie, na które decyduje się wiele firm. Ja sama osobiście uważam, że to ogromna oszczędność pieniędzy a także czasu! Jeżeli wydzierżawiona drukarka zepsuje nam się, w każdej chwili możemy liczyć na bezpłatny serwis bądź wymianę sprzętu na inny. Ponadto wymiana materiałów ekspoatacyjnych, takich jak tusze czy tonery także za darmo. Koniecznie zobacz ofertę przygotowaną przez http://drukarkizafree.pl/ - ja jestem bardzo zadowolona i śmiało mogę polecić.

Moim zdaniem bardzo dobrze sprawują się drukarki firmy Brother. Mamy kilka sztuk w biurze i działają bezawaryjne, drukujemy bardzo dużo, wiec mogę coś na ten temat powiedzieć. Można do nich dokupić w Asarto bardzo dobre zamienniki – tonery. W ten sposób oszczędzamy, a jakość drukowania jest praktycznie taka sama. Warto o tym pamiętać, bo nie zawsze opłaci się kupować zamienniki.

Ukraina. Papier celulozowy kupie, wyeksportuje do panstw balkanskich. Celuloze, makulature, kraft bielony, gazetowy, czysciwo, osnowa do produkcji recznikow, papieru toaletowego w roli. Gramatura 17 g/m2 24*25,26,28cm; 19 g/m2 64*85cm; 21 g/m2 271*125,132,135cm. Preferencje handlowe, rozrachunki z dostawcami, dowoz, odbior Tirana, Albania. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Dnia 25.01.2018 o 11:45, michalina15 napisał:

Moim zdaniem bardzo dobrze sprawują się drukarki firmy Brother. Mamy kilka sztuk w biurze i działają bezawaryjne, drukujemy bardzo dużo, wiec mogę coś na ten temat powiedzieć. Można do nich dokupić w Asarto bardzo dobre zamienniki – tonery. W ten sposób oszczędzamy, a jakość drukowania jest praktycznie taka sama. Warto o tym pamiętać, bo nie zawsze opłaci się kupować zamienniki.

Z tymi tonerami to masz rację. Ludzie albo firmy często przepłacają. A można drukować tak samo dobrze i praktycznie, a taniej, bo taki zamiennik jest faktycznie w niższej cenie (a jakość jest taka sama). Też zamawiamy w Asarto, tylko do drukarek Samsunga, bo takie mamy na wyposażeniu biura.

Jeżeli chcecie samodzielnie wykonywać gadżety reklamowe dla waszej firmy lub musicie zrobić nadruki na nietypowych przedmiotach to polecam wam zainwestować w drukarkę UV. Sprzedażą takich drukarek zajmuje się firma www.uvprinter.pl Ten sprzęt jest przydatny w każdej firmie, która chce się pokazać na rynku.