INS Fireworks

Mega pomysł na biznes sylwester

Recommended Posts

Przedstawiam Wam mega pomysł na biznes

sprzedasz Fajerwerków w sylwestra na stoiskach handlowych 2x3m2

średni obrót 8 tys zł na marży 100-150%  z jednego stoiska rekomendowane na start 3-6 stoisk

potencjalny zysk 25 tys zł w ciągu 2 dni sprzedaży :)

kontakt 792-211-072

mail biuro@ins-fireworks.pl

Dobry biznes, ale tu macie chyba obecnie najlepszy.   Zapraszam osoby zainteresowane zbudowaniem sobie konkretnego dochodu na dłużej. Firma Polska. Biuro główne w Łodzi. Zarabianie od zaraz, czynne oraz pasywne. Zarabianie też na procencie składanym.   W najbliższym czasie własny 'Dom Maklerski'  Własna hala z 'koparkami' kryptowalut. Inwestycje w nieruchomości. Matryce z dochodem pasywnym. Leasing samochodów Infiniti.  I chyba najistotniejsze - możliwość nabycia udziałów które będą widnieć w KRS. Ale to tylko początek. Poznaj firmę i zarabiaj bezpiecznie.  http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Expasset%2C-biznes%2C-nauka.htm

Fajerwerki to mogą być duże pieniążki, ale tylko praktycznie w jednym okresie w roku - w okolicy sylwestra. Czasami ktoś się pokusi o fajerwerki na wesele czy inną imprezę, ale to też pewnie będzie szukał firmy, która wykona cały pokaz, a nie kupi samemu artykułów. Jako pomysł na biznes stały... nie widzę tego. Jako dodatkowy, w określonym czasie - prędzej.

Jeżeli planujecie sprzedaż fajerwerków to musicie się wyposażyć w dużą ich ilość. Ostatnio szukając firm, które zajmują się organizowaniem pokazów fajerwerków trafiłem na www.pol-expance.pl Są hurtownią fajerwerków i po za organizowaniem pokazów fajerwerków zajmują się też ich sprzedażą.

W sumie takie coś miało by szansę zaistnieć w ten jeden dzień, czy dwa dni w roku, jeśli znajdzie się dobrą miejscówkę, gdzie jest najwięcej ludzi w mieście. Tylko właśnie trzeba uważać na swoje zdrowie. 

HLR https://focustelecom.pl/

Coś za pięknie mi to wygląda, ale może rzeczywiście jest to dobry pomysł na biznes. Sylwester jest raz w roku i raczej nie oszczędza się na tej imprezie ;) Dobrym pomysłem jest sama organizacja takiej imprezy, wiele osób, a w szczególności miast wręcz musi zorganizować imprezę sylwestrową. Na stronie http://piroefekt.pl znajdziecie ofertę firmy organizującej takie wydarzenia związane z pirotechniką i pokazami fajerwerków, może komuś z was przyda się taki kontakt.

Co do fajerwerków to ja zawsze kupuję je od www.rakietowo.pl Posiadają bardzo atrakcyjne ceny i ciekawe zestawy. Fajerwerki, które od nich kupowałem zawsze dobrze działały i nie miałem z nim żadnych problemów.

Hurtownia fajerwerków www.pol-expance.pl  oferuje produkty niewymagające koncesji i pozwoleń. Oferują niezapomniane fajerwerki na wesele, imieniny i inne jubileusze. Zapewniają także kompleksowy instruktaż, opis zasad bezpieczeństwa oraz niezbędną pomoc. 

Mało która agencja interaktywna jest w stanie dorówna dla https://solv.pl - zapewniają oni swoim klientom szybki przyrost potencjalnych klientów, a to wszystko dzięki bogatej ofercie reklamowej. Możesz u nich rozreklamować się na wiele sposobów.