Zaloguj się, aby obserwować  
fiona45

Dom ekologiczny

Recommended Posts

Czy dom ekologiczny według was sprawdzi się w naszych czasach? Dużo takie domy kosztują? Widziałam wiele ciekawych propozycji na;  [link usunięty]  , są one godne uwagi i każdy znajdzie coś dla Siebie. Dom idealnie dopasowany do tańszych rachunków, takie wygody mogą się spodobać wielu osobom. 

Domy z naturalnych surowców cieszą się w ostatnim czasie coraz większą popularnością właśnie ze względu na ekologię i ekologiczny styl życia. Sama jestem takim domem zainteresowana i mam plan by wybudować dom z bala. Natur Eko Dom, który buduje domy z bala sosny mazurskiej i znani są z pięknych realizacji jak i fachowej i rzetelnej pracy. Jak tylko poszukam odpowiedniej działki to właśnie im powierzę zadanie budowy mego domu, który będzie nie tylko ekologiczny ale i energooszczędny, i trwały.

Domy ekologiczne z pewnością są przyszłością i według mnie to dobrze, że nawet budownictwo idzie w kierunku ekologii. Takie domy są na pewno tańsze w utrzymaniu. A to co polecam od razu sobie zamontować przy budowie nowego domu to videofon:  [link usunięty]  Dzięki temu będziecie mieć większe poczucie bezpieczeństwa i stały podgląd na to, kto akurat dzwoni do drzwi.

Moim zdaniem nawet budownictwo energooszczędne jest trochę zbyt rzadkie. Choć http://www.espiroproperty.pl/ jest chyba coraz częstsza, to w innych miastach, a zwłaszcza mniejszych miasteczkach, wciąż się buduje byle jak najtaniej. Na szczęście świadomość w tym zakresie rośnie, a firmy, które się w takim budownictwie specjalizują, np. Espiro Property, mają coraz bardziej przystępne ceny :) 

Skoro tak bardzo cenicie sobie ekologię, to idealnie powinny sprawdzić się u Was http://mawit.com.pl/. To świetny sposób na bliższy kontakt z naturą. Sam myślę o wykorzystaniu właśnie takiej konstrukcji, bo faktycznie niesie to za sobą duże korzyści. To powinno się sprawdzić u każdego.

Wszystko zależy od tego, co rozumiemy przez dom ekologiczny. Nie każdy może sobie od nowa pozwolić na zakup lub budowę domu i trzeba korzystać z tego co jest. Ekologiczne wybory mają wpływ na nasze życie, to fakt. Ja spędzam ostatnie dni na szukaniu ładnych mebli i znalazłam już [link usunięty] natomiast pozostaje jeszcze kwestia środków, którymi będę czyścić nowe meble. Uważam, że w ekologii liczą się nawet najmniejsze kroki. Niekonieczne muszę robić rewolucję, ale cieszy mnie to, że cała moja rodzina stara się ekologicznie żyć.