Zaloguj się, aby obserwować  
margo903

Prezent na parapetówkę

Recommended Posts

Cześć. Tak się zastanawiam, jaki prezent na parapetówkę będzie najlepszy? Rzadko chodzę na tego typu imprezy dlatego średnio się orientuję, co kupić. Z resztą zawsze mam problem z wyborem prezentów. Myślałam o jakimś ładnym obrazie. Doradźcie coś;)

Ja szczerze mówiąc też zawsze mam problem z prezentem. Nigdy nie wiem co kupić i zawsze się waham. Zawsze można delikatnie podpytać czy czegoś nie potrzebują ale wtedy nie będzie niespodzianki. Poza tym obraz to całkiem fajny pomysł ;)

a byłas juz tam kiedys u nich? wiesz w jakim stylu urzadzili mieszkanie? fajnie byloby postawic na jakis praktyczny gadzet do mieszkania... moze lampe? sama kupowalam jakis czas temu dla siebie w salonie agaty - zerknij na stronke bo naprawde sa rozne koncepcje do kazdego stylu [link usunięty]

Nie byłam. To ich pierwsza impreza w nowym mieszkaniu. Ciężko jest trafić w czyiś gust szczególnie wtedy, kiedy nie zna się dobrze drugiej osoby ale chyba zdecyduje się na ten obraz. Możecie podrzucić jakieś namiary na sklepy z tego typu rzeczami?

Ja na pewno kupiłabym coś do domu. Skoro to jest parapetówka to chyba takie prezenty najczęściej się daje co nie? Ja niedawno też robiłam taką impreze to nawet zrobiłam listę prezentów ;D Najważniejszym punktem były  [link usunięty] które chciałam sobie zamontować w ogrodzie. Porozdzielałam tak prezenty, że każdy kupił coś co mi się przydało :D

Jeśli chodzi o obrazy sporo ciekawych wzorów można znaleźć tu http://www.topprints.pl/fototapety/kategorie  . Nie wiem w jakiej kolorystyce mają urządzone mieszkanie więc ciężko coś doradzić. Musisz zdać się na swój gust. Mnie już kilka wpadło w oko. Sama chętnie bym sobie jakiś sprawiła ;)

Może dobra książka? Polecam serię " http://www.taniaksiazka.pl/harry-potter-i-wiezien-azkabanu-wydanie-ilustrowane-joanne-kathleen-rowling-p-905710.html Potter"

Na parapetówkę najlepszy będzie nowy sprzęcior :D Co myślisz o telewizorze?  Moim zdaniem, najlepsze byłyby telewizory oled https://imagazine.pl/2017/05/09/wszystko-o-telewizorach-qled-po-testach-q7-q8-i-q9/. Przemyśl to :)