Zaloguj się, aby obserwować  
maczynski

Ogrzewanie hali produkcyjnej?

Recommended Posts

Jesteśmy na etapie wykańczania hali produkcyjnej. Chcemy skończyć jeszcze przed końcem roku. Biorąc pod uwagę, że będzie to zima musimy już teraz zadbać o ogrzewanie. I tu pojawia się problem. Oczywiście musi to być pompa ciepła, pytanie tylko jaka. Na rynku jest wiele modeli i szczerze ciekawy jestem opinii. Ciekawi mnie też to rozwiązanie http://www.gazuno.pl/ czy ktoś może korzysta? 

Jest wiele dobrych pomp ciepła do wyboru. Ale po za samym wyborem pompy ciepła trzeba również pamiętać by o nią dbać. Wtedy na pewno opłaci nam się zainwestowanie w pompę.  Mogę polecić wam firmę www.v-serwis.pl, która zajmuje się serwisowaniem i naprawianiem pomp ciepła.

W kwestii ogrzewania to dobrym i sprawdzonym rozwiązaniem jest ogrzewanie olejowe http://www.kwiatkowski.com.pl/ olej jest bardzo kaloryczny i wychodzi taniej niż prąd czy gaz nawet. No i przy tym jest bezobsługowy, a to tak samo ważne, jak cena przecież. Tu firma Kwiatkowski jest dobrym dostawcą.

U mnie właśnie jest hala też którą ogrzewamy olejem grzewczym. Dostarcza nam go firma Pol-Oil. Polecam. Z resztą firma też dostarcza paliwo do naszych samochodów, więc dzięki dwóm produktom udało nam się wynegocjować dobrą cene.

Dnia 1.10.2018 o 15:07, cluksenZ napisał:

U mnie właśnie jest hala też którą ogrzewamy olejem grzewczym. Dostarcza nam go firma Pol-Oil. Polecam. Z resztą firma też dostarcza paliwo do naszych samochodów, więc dzięki dwóm produktom udało nam się wynegocjować dobrą cene.

Fakt. Przy dobrej izolacji i dobrej instalacji takie ogrzewanie jest opłacalne. Pol-Oil znam właśnie, bo mam kilka osób, które ogrzewają domy tym paliwem i właśnie od nich biorą. Rozwiązanie komfortowe, sam olej jest bardzo kaloryczny, więc wystarcza go na dłużej.

Jeżeli rozglądacie się za dobrym ogrzewaniem do waszej hali to zajrzyjcie na stronę www.orstal.cze.pl Firma ta oferuje kotły przemysłowe, które sprzedaje w całkiem niezłych cenach. Budynek mojej firmy jest ogrzewany przez kocioł zakupiony od tej firmy i Nawet w największe mrozy jest u nas całkiem ciepło.

Urządzeniami, które skutecznie ogrzewają takie duże pomieszczenia są nagrzewnice. Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem nagrzewnicy to polecam wam skontaktować się z firmą www.tec.com.pl Mają ciekawą ofertę i całkiem niezłe ceny.

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która ma doświadczenie w wykonywaniu instalacji grzewczych na terenie hal przemysłowych. Ja osobiście polecam wam w tym celu skontaktować się z firmą https://probon.pl/ Tam pracują specjaliści, na których można polegać.