Xsavier

Pomysł na Biznes ?

Recommended Posts

Moim zdaniem kazdy biznes ma sens, pod warunkiem, że jednak dana osoba będzie chciał się za cos takiego zabrać i znajdzie na to siłę. Trzeba równiez pamiętac o reklamie.

[url= [link usunięty] [link usunięty] maty samochodowe[/url]

Nad czymś bardzo ciekawym myślą chłopacy z https://wspieram.to/mysec, którzy zamierzają rozpowszechnić wykrywanie błędów na stronach za drobną opłatą, zamknęło by to wiele furtek dla hakerów 

Ja postawiłem na produkcję mebli. Nawet bym nie przypuszczał, że inwestycja w biznes tego typu okaże się tak rentowna. Za sprawą  [link usunięty]  zaopatrzyłem się w odpowiednie maszyny oraz materiały, wynajęcie zaś odpowiedniej ekipy pozwoliło mi na tworzenie niemalże dzieł sztuki. Popyt jest ogromny, a po okolicy rozniosła się wieść o cudownych meblach wychodzących spod mojej ręki. :)

W dzisiejszych czasach duzo osob wybiera biznesy zwiazane z brazna IT. Numerem jeden aktualnie jest zakladanie sklepow internetowych. Niestety za jakis czas bedzie ich tyle, ze zarabiac na nich beda tylko nieliczni. Jesli juz mialbym w cos zainwestowac to stawialbym na cos fizycznego. Co mam przez to na mysli? Otoz dobrym pomyslem moze byc firma zwiazana ze zleceniami specjalnymi  do ktorych jest wykorzystywany sprzet ciezki ( przyklad  [link usunięty] ) Mam jednego znajomego dzialajacego w tej branzy i po 2-3 latach zaczal naprawde niezle zarabiac. Na start by ciac koszta wypozyczal te maszyny na czas trwania zlecenia. Teraz ma juz kilka swoich, a do tego zamierza zakupic w najblizszym czasie kolejne. Podusmowujac liczy sie glownie rozmach z jakim dzialamy.

a może jednak lepiej na poczatek sprawdzic w ogole swoje predyspozycje... jakies umiejetnosci... nie wiem ale porywac sie z czyms zupelnie nowym dla siebie to jak dla mnie szalenstwo ;/ zreszta teraz mozna swobodnie skorzystac z usług doradztwa personalnego i czegos sie o sobie dowiedziec. ja zreszta tak zrobilam. najpierw wizyta w Hre a pozniej nawet pomogli mi wymyslic pomysl na swoj biznes i wystartowac. bo podstawa to tez uwierzyc w siebie!

[link usunięty] roku, a mianowicie prowadzę punkt z odkurzaczami parowymi Green Steam. Skusiła mnie do tego łatwość prowadzenia takiego biznesu oraz małe nakłady mojej pracy w rozwój tego punktu. Na co dzień pracuję jeszcze w innej branży, prowadzę sklep spożywczy. Jako, ze odkurzacz jest samoobsługowy, klienci podjeżdżają i sami z niego korzystają,więc wystarczy po prostu znaleźć miejsce w którym można go postawić i tyle. Cieszy się on sporym zainteresowaniem, więc mam podwójne zyski za jednym zamachem. :)

Ja pewnego dnia stwierdziłem, że będę robił piwo :) i tak się właśnie stało. Prowadzę własną firmę i jestem z tego bardzo dumny! Na początku obawiałem się o ceny i dostępność takich artykułów jak sprzęt piwowarski ale udało mi się znaleźć bardzo solidną firmę, która zrealizowała moje zamówienie. Gdyby ktoś szukał to polecam  [link usunięty] :)

Ukraina. Linia do zbijania europalet. Sprzedajemy tartaki, hale produkcyjne, maszyny, urzadzenie, deski, elementy, drewno w zaglebie paleciarskim Lasow Panstwowych. Nieograniczone ilosci surowca znacznie obniza koszty wyprodukowania palet standart EURO. Czernihowski obw. Nowoczesna automatyczna konstrukcja wyposazona w robot o wydajnosci 300 palet/h. Klockarka, zasobniki wszystkich elementow europalet. Drewniane przemyslowe, jednorazowe. Ksztalt i rozmiar ustalany w zaleznosci od potrzeb. Wanny do zanurzeniowej impregnacji desek, gwozdziarki, zszywacze, stol z silownikami. Bardzo prosta, niezawodna, trwala obsluga jednostek zbijajacych ok.30000 palet miesiecznie. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net   Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Gdy już znajdzie się pomysł na biznes, następnie należy znaleźć odpowiednie biuro, z pomocą przychodzi firma - https://walterherz.com/ posiadająca biura do wynajęcia w całej polsce w bardzo dobrych lokalizacjach, oraz niskich cenach 

Mój znajomy otworzył firmę i prganizuję wynajem autokarów i busów do przewozu ludzi na wycieczki i tym podobne. Z tego co wiem to bardzo dobrze jego firma prosperuje.  Ja by ktoś szukał sprawdzonego środka transportu na wesele, pogrzeb, na wycieczkę szkolną, czy na wycieczki prywatne po polsce to zapraszam do odwiedzenia jego strony  [link usunięty]

A mój kuzyn z żona zdecydowali się na założenie stacji paliw.  W mojej opinii to fajny, dochodowy biznes. Nie można tylko zapomniec o tym co wiąże się z prowadzeniem takiego biznesu, a mianowicie - o regularnym serwisowaniu takiej stacji np. przy pomocy http://www.mar-serwis.com/ .

Ukraina. Produkujemy olej slonecznikowy 1-3-5L PET pod marka, etykieta zleceniodawcy. 2000 ton miesiecznie. Spozywczy doskonalej jakosci rafinowany, nierafinowany. Opakowanie butelki plastikowe roznej pojemnosci, cena 5 litrow ~4 $. Duze ilosci luzem flexitanki, cysterny, kontenerze. Dostarczania na export, private label sieciom handlowym pod wlasna marke, etykiete. Oleje jadalne, grupa spozywcza. Do zaoferowania orzechy wloskie luskane, skorupa, pestki, ziarna dyni, sruta, lupina spirytusowa, olej sojowy, rzepakowy, pellety slonecznikowe w dobrej cenie. Dowozimy wagonami po szerokich torach Hrubieszow-Slawkow-Katowice. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow

Mój znajomy ma firmę , która  świadczy usługi z zakresie wulkanizacji.  W firmie  [link usunięty]  można wykonać taką usługę jak - wymiana kół, koła dojazdowe, usługi tokarskie, sprzedaż opon i nie tylko.  Lubie do nich jeździć jak muszę coś załatwić w tym temacie bo jest zawsze super obsłużona. 

Powinieneś wziąć sobie na początek lekcję z tego, że skoro klub tam nie wypalił to z pewnością otwieranie podobnego interesu nie ma sensu. Pomyśl nad czymś świeżym. Czy w Twojej okolicy znajduje się drukarnia? Ja rozbiłem bank otwierając drukarnię w mojej miejscowości, gdyż od dawna brakowało miejsca tego typu. Najważniejsze jednak było odpowiednie zaopatrzenie w maszyny i urządzenia drukarskie - bez  [link usunięty]  z pewnością nie udałoby mi się tego osiągnąć.

Związku z zamknięciem aktualnego forum, zapraszamy na nowe forum!!!

Zapraszam serdecznie na nowe forum o biznesie ->>>>> [link usunięty]

Zapraszam do rejestracji, udzielania się, oraz polecaniu!

Właśnie wszelkiego rodzaju produkcja. To jest zawsze opłacalne, można się również wyspecjalizować w jakieś dziedzinie. Tu można też skorzystać z pomocy takich firm, które pomagają prowadzić taki biznes między innymi tworząc specjalne trójwymiarowe 3d opakowania, które wpływają np. na estetykę i trwałość produktu. Tu polecam firmę http://profix3d.pl/ która takie opakowania wykonuje.

A co myślicie o czymś takim jak  [link usunięty] ? Prowadze swój własny biznes taki mniejszy, lokalny sklepik i szukam jakiś ciekawych rozwiazań, żeby znaleźć nowych klientów. Słyszałam już o takiej opcji i zastanawiam się czy jest to opłacalne. Jeżeli chodzi o kwestie finansowe to nie można na tym stracić ale nie wiem czy opłaca sie w takie coś bawić.

Ja rozpocząłem szycie odzieży roboczej. Stało się to możliwe za sprawą wyposażenia od  [link usunięty]  . To ich artykuły pozwoliły mi w zupełności na rozkręcenie niezwykle rentownego biznesu. Także posiadałem lokal, a na pomysł biznesu tego typu wpadłem za sprawą miejscowości w której mieszkam - jest to typowo przemysłowa i robotnicza wioska. :) W każdym razie, maszyny ultradzwiękowe czy do zgrzewania materiałów syntetycznych pozwoliły mi na tworzenie odzieży roboczej o niezwykle wysokiej jakości.

Najważniejsze to się nie bać i próbować. Możliwe, że pierwszy biznes nie wypali... ale wtedy można spróbować znowu, w innej branży. Ja także mam za sobą wiele wpadek, ale też wiele przez ten czas się nauczyłam. Wiem, że ważną kwestią jest szukanie oszczędności na takich liniach, na których się da. Na przykład w kwestii druku. Najpierw korzystałam z oferty pobliskiej drukarni, potem wydawałam wiele pieniędzy na naprawę swojego sprzętu. Koniec końców zdecydowałam się na [link usunięty] i to był najlepszy pomysł. Płacę co miesiąc niewielki abonament, a wszystkie materiały eksploatacyjne oraz ewentualny serwis mam za free.

Ukraina. Uprawa ziemniakow,warzyw na duza skale. Kupie ciagniki rolnicze Pronar, MTZ 82 Belarus. Czernihowski obw. Gospodarstwo rolne kupie uzywane traktory, ciagniki rolnicze Pronar, MTZ 82 Belarus do 8lat w dobrym stanie. Kopaczke do ziemniakow, kola jezdne, transporter przednie i tylne, inny sprzet rolniczy. Stale oferujemy ziemniaki jadalne roznych odmian wlasnej produkcji. Sprzedaz hurtowa, najwyzsza jakosc, atrakcyjne ceny. Uprawa ziemniakow na chipsy i frytki. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 

Polecam biznes na portalu społecznościowym FUTURENET, który posiada własną kryptowalutę,  ogromny potenciał i wiele możliwości zarabiania pieniędzy online. Poniżej link z większą ilością info oraz rejestracja oczywiście za darmo!

FUTURENET : http://fast-money.my-online.business/