Xsavier

Pomysł na Biznes ?

Recommended Posts

[link usunięty] roku, a mianowicie prowadzę punkt z odkurzaczami parowymi Green Steam. Skusiła mnie do tego łatwość prowadzenia takiego biznesu oraz małe nakłady mojej pracy w rozwój tego punktu. Na co dzień pracuję jeszcze w innej branży, prowadzę sklep spożywczy. Jako, ze odkurzacz jest samoobsługowy, klienci podjeżdżają i sami z niego korzystają,więc wystarczy po prostu znaleźć miejsce w którym można go postawić i tyle. Cieszy się on sporym zainteresowaniem, więc mam podwójne zyski za jednym zamachem. :)

Ja pewnego dnia stwierdziłem, że będę robił piwo :) i tak się właśnie stało. Prowadzę własną firmę i jestem z tego bardzo dumny! Na początku obawiałem się o ceny i dostępność takich artykułów jak sprzęt piwowarski ale udało mi się znaleźć bardzo solidną firmę, która zrealizowała moje zamówienie. Gdyby ktoś szukał to polecam  [link usunięty] :)

Gdy już znajdzie się pomysł na biznes, następnie należy znaleźć odpowiednie biuro, z pomocą przychodzi firma - https://walterherz.com/ posiadająca biura do wynajęcia w całej polsce w bardzo dobrych lokalizacjach, oraz niskich cenach 

Mój znajomy otworzył firmę i prganizuję wynajem autokarów i busów do przewozu ludzi na wycieczki i tym podobne. Z tego co wiem to bardzo dobrze jego firma prosperuje.  Ja by ktoś szukał sprawdzonego środka transportu na wesele, pogrzeb, na wycieczkę szkolną, czy na wycieczki prywatne po polsce to zapraszam do odwiedzenia jego strony  [link usunięty]

A mój kuzyn z żona zdecydowali się na założenie stacji paliw.  W mojej opinii to fajny, dochodowy biznes. Nie można tylko zapomniec o tym co wiąże się z prowadzeniem takiego biznesu, a mianowicie - o regularnym serwisowaniu takiej stacji np. przy pomocy http://www.mar-serwis.com/ .

Mój znajomy ma firmę , która  świadczy usługi z zakresie wulkanizacji.  W firmie  [link usunięty]  można wykonać taką usługę jak - wymiana kół, koła dojazdowe, usługi tokarskie, sprzedaż opon i nie tylko.  Lubie do nich jeździć jak muszę coś załatwić w tym temacie bo jest zawsze super obsłużona. 

Powinieneś wziąć sobie na początek lekcję z tego, że skoro klub tam nie wypalił to z pewnością otwieranie podobnego interesu nie ma sensu. Pomyśl nad czymś świeżym. Czy w Twojej okolicy znajduje się drukarnia? Ja rozbiłem bank otwierając drukarnię w mojej miejscowości, gdyż od dawna brakowało miejsca tego typu. Najważniejsze jednak było odpowiednie zaopatrzenie w maszyny i urządzenia drukarskie - bez  [link usunięty]  z pewnością nie udałoby mi się tego osiągnąć.

Właśnie wszelkiego rodzaju produkcja. To jest zawsze opłacalne, można się również wyspecjalizować w jakieś dziedzinie. Tu można też skorzystać z pomocy takich firm, które pomagają prowadzić taki biznes między innymi tworząc specjalne trójwymiarowe 3d opakowania, które wpływają np. na estetykę i trwałość produktu. Tu polecam firmę http://profix3d.pl/ która takie opakowania wykonuje.

A co myślicie o czymś takim jak  [link usunięty] ? Prowadze swój własny biznes taki mniejszy, lokalny sklepik i szukam jakiś ciekawych rozwiazań, żeby znaleźć nowych klientów. Słyszałam już o takiej opcji i zastanawiam się czy jest to opłacalne. Jeżeli chodzi o kwestie finansowe to nie można na tym stracić ale nie wiem czy opłaca sie w takie coś bawić.

Ja rozpocząłem szycie odzieży roboczej. Stało się to możliwe za sprawą wyposażenia od  [link usunięty]  . To ich artykuły pozwoliły mi w zupełności na rozkręcenie niezwykle rentownego biznesu. Także posiadałem lokal, a na pomysł biznesu tego typu wpadłem za sprawą miejscowości w której mieszkam - jest to typowo przemysłowa i robotnicza wioska. :) W każdym razie, maszyny ultradzwiękowe czy do zgrzewania materiałów syntetycznych pozwoliły mi na tworzenie odzieży roboczej o niezwykle wysokiej jakości.

Najważniejsze to się nie bać i próbować. Możliwe, że pierwszy biznes nie wypali... ale wtedy można spróbować znowu, w innej branży. Ja także mam za sobą wiele wpadek, ale też wiele przez ten czas się nauczyłam. Wiem, że ważną kwestią jest szukanie oszczędności na takich liniach, na których się da. Na przykład w kwestii druku. Najpierw korzystałam z oferty pobliskiej drukarni, potem wydawałam wiele pieniędzy na naprawę swojego sprzętu. Koniec końców zdecydowałam się na [link usunięty] i to był najlepszy pomysł. Płacę co miesiąc niewielki abonament, a wszystkie materiały eksploatacyjne oraz ewentualny serwis mam za free.

Polecam biznes na portalu społecznościowym FUTURENET, który posiada własną kryptowalutę,  ogromny potenciał i wiele możliwości zarabiania pieniędzy online. Poniżej link z większą ilością info oraz rejestracja oczywiście za darmo!

FUTURENET : http://fast-money.my-online.business/

Polecam gabinet okulistyczny. Prowadzenie takiego gabinetu, nawet nie będąc specjalistą jest bardzo opłacalne. My wynajmujemy, kupiliśmy cały niezbędny sprzęt, i niedługo nam się inwestycja zwróci więc jestem zachwycona tym pomysłem. Jeśli będziesz chciał odpowiedni sprzęt, polecam polandoptical. pl

Dysponowałem podobnymi warunkami i możliwościami. Po dłuższym namyśle stwierdziłem, iż najlepszym wyborem będzie produkcja mebli. Za sprawą znajomości mialem dostęp do maszyn i wielu materiałów, jednak brakowało mi akcesoriów.  Poszukiwania  pozwoliły mi  odkryć ofertę od Stawik  [link usunięty] . Rolki, kółka, a przede wszystkim zaślepki wraz z zawiasami  z ich oferty okazały się niezbędne. A to wszystko po mega atrakcyjnej cenie!

Dnia 28.09.2017 o 09:08, Alicja77 napisał:

Zorientuj się może, jakiego rodzaju usług brakuje w okolicy. Popytaj mieszkańców, zwłaszcza, ze to nie samo centrum miasta. Nie musisz wykorzystywać od razu wszystkich trzech sal - ważne, żeby mieć trafiony pomysł i zacząć go powoli realizować.

dokladnie popieram

Mój brat miał bardzo dużą powierzchnie użytkową  i wynajął to pod prywatny gabinet lekarski jednej Pani... Z tego co wiem to większość wyposażenia  kupili w tym sklepie MEDISQUAD w Lublinie.   Do gabinetu zostały zakupione rzeczy takie jak - leżanki, stoły, taborety, parawany,  fotele sanitarne i tym podobne. 

Może myjnia samochodowa ??? na takie usługi zawsze jest popyt. Na początek możemy otworzyć myjnie ręczną a potem mechaniczna. Warto tez na początek rozeznać się jakie firmy oferują zaopatrzenie takich myjni. Ja znam taka firmę  jest to firma EHRLE.  Ofrują chemie samochodowa, odkurzacze, myjki i wszystkie potrzebne akcesoria.