Xsavier

Pomysł na Biznes ?

Recommended Posts

Polecam gabinet okulistyczny. Prowadzenie takiego gabinetu, nawet nie będąc specjalistą jest bardzo opłacalne. My wynajmujemy, kupiliśmy cały niezbędny sprzęt, i niedługo nam się inwestycja zwróci więc jestem zachwycona tym pomysłem. Jeśli będziesz chciał odpowiedni sprzęt, polecam polandoptical. pl

Dysponowałem podobnymi warunkami i możliwościami. Po dłuższym namyśle stwierdziłem, iż najlepszym wyborem będzie produkcja mebli. Za sprawą znajomości mialem dostęp do maszyn i wielu materiałów, jednak brakowało mi akcesoriów.  Poszukiwania  pozwoliły mi  odkryć ofertę od Stawik  [link usunięty] . Rolki, kółka, a przede wszystkim zaślepki wraz z zawiasami  z ich oferty okazały się niezbędne. A to wszystko po mega atrakcyjnej cenie!

Dnia 28.09.2017 o 09:08, Alicja77 napisał:

Zorientuj się może, jakiego rodzaju usług brakuje w okolicy. Popytaj mieszkańców, zwłaszcza, ze to nie samo centrum miasta. Nie musisz wykorzystywać od razu wszystkich trzech sal - ważne, żeby mieć trafiony pomysł i zacząć go powoli realizować.

dokladnie popieram

Mój brat miał bardzo dużą powierzchnie użytkową  i wynajął to pod prywatny gabinet lekarski jednej Pani... Z tego co wiem to większość wyposażenia  kupili w tym sklepie MEDISQUAD w Lublinie.   Do gabinetu zostały zakupione rzeczy takie jak - leżanki, stoły, taborety, parawany,  fotele sanitarne i tym podobne. 

Może myjnia samochodowa ??? na takie usługi zawsze jest popyt. Na początek możemy otworzyć myjnie ręczną a potem mechaniczna. Warto tez na początek rozeznać się jakie firmy oferują zaopatrzenie takich myjni. Ja znam taka firmę  jest to firma EHRLE.  Ofrują chemie samochodowa, odkurzacze, myjki i wszystkie potrzebne akcesoria.