Xsavier

Pomysł na Biznes ?

Recommended Posts

Witam.

Posiadam budynek o powierzchni 120m2 dawniej odbywały się tam Imprezy,są to trzy sale wysokość mniej więcej ok 3m. 

Jest też parking na który spokojnie może zajechać ciężarówka. Lokal znajduje się 30km od Rzeszowa.

Mam 21 lat nie mam doświadczenia w prowadzeniu biznesu ale chciałbym od czegoś zacząć lecz nie mam pomysłu

Z góry dziękuje za każdy pomysł:)

Zorientuj się może, jakiego rodzaju usług brakuje w okolicy. Popytaj mieszkańców, zwłaszcza, ze to nie samo centrum miasta. Nie musisz wykorzystywać od razu wszystkich trzech sal - ważne, żeby mieć trafiony pomysł i zacząć go powoli realizować.

Najlepszym biznesem teraz jest otwieranie sal weselnych. Sal jest niby pełno, ale wszystkie pozajmowane i ciężko znaleźć szybki termin, warto o tym pomyśleć. Chociaż uważam, że to Ty wiesz najlepiej co umiesz robić dobrze i na czym ewentualnie dałoby się zarobić. Ja np. lubię się dokształcać w tej dziedzinie i wybieram się na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Program jest bardzo ciekawy, wiele można się z niego nauczyć, a wstęp darmowy. Z takich okazji trzeba korzystać.

Zarabiaj pasywnie z solidnymi firmami. Inwestycje już od 100 $. Aktywa zabezpieczane przez banki angielskie. Dochody codzienne średnio 1 %. Idealne biznesy dla osób chcących budować swoje grupy.  Wpłaty i wypłaty przez dowolne procesory płatnicze, karty czy banki. Oferta dla firm i osób. Zapewniam wszelkie szczegóły. http://www.biznesinwestycje.pl.tl/

Witam na forum. Pomysł z salą weselną jest niezły, natomiast może warto byłoby na początek przeprowadzić wywiad środowiskowy i zapytać mieszkańców czego oczekują, to da Ci sporo do myślenia, ewentualnie samemu przejść się po całym mieście i zobaczysz czego brakuje w samym centrum, jakich usług czy sklepu.

Według mnie nie ma złych pomysłów na biznes, ale warto robić to co się lubi :). Może wybierz się na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017 tam będzie można sporo się dowiedzieć.

Witaj,
a co myślisz o sprzedaży rzeczy dla dzieci tj. łóżeczek, kołysek, wózków itp.?
Na ten asortyment zawsze będzie zapotrzebowanie, więc temat jest pewny.
Najlepiej postawić na [link usunięty] czy inne akcesoria, aby  zachęcały klientów i wyróżniały się spośród innych oferowanych produktów.
Moim zdaniem jest to dobry pomysł, zwłaszcza biorąc pod uwagę wzrost wskaźnika urodzeń w ostatnim czasie :)

Wg mnie 120m2 to na imprezy średnie miejsce bez zaplecza z kuchnią itd. Bardziej mi się widzi hala/Magazyn i sprzedaż wysyłkowa. Założenie sklepu to nie jest skomplikowana sprawa, a że jesteś młody to na pewno z komputerem za pan brat. jedyne co to rozejrzeć się trzeba za porządnym towarem a reszta idzie jak z płatka. wcześniej jeszcze bardziej oszczędzić pozwalało allegro ale wiele się zmieniło:  [link usunięty]  - teraz jednak na większy zysk można liczyć mając sklep 

Na początku również pomyślałem o sali weselnej - ale z drugiej strony to dość duża inwestycja, nie tylko w sam sprzęt ale w znajomości które trzeba nawiązać - catering, kucharze, dekoratorzy, cukiernicy etc. Moim zdaniem na ten moment można spróbować ten budynek przeznaczyć na magazyn.

Mam małą manufakturę bio czekolad i do tej pory bawiłam się w samodzielne, ręczne opakowania do nich. Jednak w perspektywie czasu mam zamiar zwiększyć zasięg sprzedaży i produkcji, więc wątpię, że będę miał na to czas i pieniądze. Widziałam, że tu: ⦁   [link usunięty] zajmowali się opakowaniami słodyczy. Czy współpracował ktoś z nimi i może mi coś o nich opowiedzieć?

Masarnia! Nigdy bym nie przypuszczał, że inwestycja tego typu okaże się kluczem do sukcesu. Wpadłem na pomysł otworzenia zakładu przetwórstwa mięsnego w małej miejscowości, specjalistyczne maszyny zakupiłem od  [link usunięty]  .  Tym sposobem osiągnąłem sukces na okolicznym rynku i powoli zamierzamy pójść jeszcze dalej.

Cześć,

od zawsze lubiłam układać, malować i czesać włosy. Często upinałam fryzury dla koleżanek na wesela lub inne imprezy. Postanowiłam wiec zrobić kurs z przedłużania włosów. Wybrałam firmę Headstyler, zobaczcie ich ofertę https://www.headstyler.pl/szkolenia

Posiadają przeróżne pakiety szkoleń, można też wybrać naukę jednej metody. Obecnie przyjmuję klientki w domu, ale cały czas widzę coraz to większa rzesze chętnych kobiet na przedłużanie włosów. Myślę, że za pół roku otworze własny salon zajmujący się przedłużaniem włosów:) Doskonały pomysł na biznes :)

Skoro masz taką nieruchomość i dodatkowo może tam parkować ciężarówka, to może zastanów się nad tym, czy dobrą opcją nie będzie [link usunięty] ? Dobry usługodawca będzie zawsze w cenie.

Może produkcja związana z przetwórstwem drewna? Na stronie http://www.amix-wieczorek.pl można znaleźć wiele maszyn, które można wykorzystać do przetwórstwa drewna. Mają maszyny do produkcji drewna kominkowego czy palet. Jedno i drugie jest ciągle ludziom potrzebne.

Zarabiaj w jednym z lepszych biznesów Polskich. Tu  zbudujesz stałe źródło dochodu.  Biuro główne w Łodzi. Zarabianie czynne oraz pasywne od zaraz, a także na procencie składanym.  W najbliższym czasie własny 'Dom Maklerski'  Własna hala z 'koparkami' kryptowalut. Inwestycje w nieruchomości. Matryce z dochodem pasywnym. Leasing samochodów Infiniti na super warunkach.  I chyba najistotniejsze - możliwość nabycia udziałów dających status rentierski. Ale to tylko początek. Poznaj firmę i buduj swój wieloletni biznes   http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Expasset%2C-biznes%2C-nauka.htm

A nie myślałes, żeby sprzedac ten budynek? Część pieniedzy mozesz wpłacić na lokatę, a drugą zainwestować np. w mieszkanie do wynajęcia, które będzie przynosiło kolejne zyski? :) Ja jestem za tym, zeby posprawdzać w internecie jakieś oferty - najlepiej w Warszawie. To najlepsze miejsce do takich manewrów biznesowych :) Przykładowo to:  [link usunięty]  Całkiem nieźle się prezentuje.

Ja mam taki pomysł na biznes, aby sprzedawać dedykowane tablice rejestracyjne oraz ramki do tablic. Takie na zamówienie które każdy będzie mógł sam sobie zaprojektować. Słyszałem, że jest teraz boooom na takie coś. W szczególności jeżeli chodzi o ramki do tablic. Dużo ludzi robi takie ramki w zawiązaniu np do wsojej firmy, również duże koorporacje wszystkieswoje flotowe auta w takie coś zaopatrują. Tablice też są na czasie. różnica polega na tym, że oficjalnie na nich nie można jeździć. A nieoficjalnie to wiadomo jak to wygląda. :::)))) Oferta coś na wzóra taki jak jak  [link usunięty] . Takie coś jest w modzi i z pewnoscią wypali. :)))) 

Moim zdaniem kazdy biznes ma sens, pod warunkiem, że jednak dana osoba będzie chciał się za cos takiego zabrać i znajdzie na to siłę. Trzeba równiez pamiętac o reklamie.

[url= [link usunięty] [link usunięty] maty samochodowe[/url]

Nad czymś bardzo ciekawym myślą chłopacy z https://wspieram.to/mysec, którzy zamierzają rozpowszechnić wykrywanie błędów na stronach za drobną opłatą, zamknęło by to wiele furtek dla hakerów 

Ja postawiłem na produkcję mebli. Nawet bym nie przypuszczał, że inwestycja w biznes tego typu okaże się tak rentowna. Za sprawą  [link usunięty]  zaopatrzyłem się w odpowiednie maszyny oraz materiały, wynajęcie zaś odpowiedniej ekipy pozwoliło mi na tworzenie niemalże dzieł sztuki. Popyt jest ogromny, a po okolicy rozniosła się wieść o cudownych meblach wychodzących spod mojej ręki. :)

W dzisiejszych czasach duzo osob wybiera biznesy zwiazane z brazna IT. Numerem jeden aktualnie jest zakladanie sklepow internetowych. Niestety za jakis czas bedzie ich tyle, ze zarabiac na nich beda tylko nieliczni. Jesli juz mialbym w cos zainwestowac to stawialbym na cos fizycznego. Co mam przez to na mysli? Otoz dobrym pomyslem moze byc firma zwiazana ze zleceniami specjalnymi  do ktorych jest wykorzystywany sprzet ciezki ( przyklad  [link usunięty] ) Mam jednego znajomego dzialajacego w tej branzy i po 2-3 latach zaczal naprawde niezle zarabiac. Na start by ciac koszta wypozyczal te maszyny na czas trwania zlecenia. Teraz ma juz kilka swoich, a do tego zamierza zakupic w najblizszym czasie kolejne. Podusmowujac liczy sie glownie rozmach z jakim dzialamy.

a może jednak lepiej na poczatek sprawdzic w ogole swoje predyspozycje... jakies umiejetnosci... nie wiem ale porywac sie z czyms zupelnie nowym dla siebie to jak dla mnie szalenstwo ;/ zreszta teraz mozna swobodnie skorzystac z usług doradztwa personalnego i czegos sie o sobie dowiedziec. ja zreszta tak zrobilam. najpierw wizyta w Hre a pozniej nawet pomogli mi wymyslic pomysl na swoj biznes i wystartowac. bo podstawa to tez uwierzyc w siebie!