Zaloguj się, aby obserwować  
xxxany

wyposażenie w biurze

Recommended Posts

każdym biurze powinien być sejf, szafa pancerna na dokumenty i tym podobne zabezpieczenia.  Ja taki sejf i szafę zamawiałam z firmy  SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ BANKOWYCH z Katowic.  Firma mieści się na ulicy  Załęckiej 35 i prowadzi stronę internetową a oraz sklep więc  śmiało można się zapoznać  z ich oferta. 

Jeśli szukacie do biura stałego IP lub zniżek abonamentowych dla pracowników, to sprawdźcie ofertę OTVARTEJ, nowego gracza na rynku telefonii. Polecamy się, bo jest naprawdę najtaniej ;)

Ekspres, komputer, radio.. każdy sprzęt elektryczny w biurze równia się KABEL. Jak tak to wszystko do kupy zbierzemy, to robi się tych kabli cała mnogość! Jak uniknąć w biurze potknięcia o kable, zahaczenia go i wyrwania? Do tego potrzebne będą opaski kablowe, oploty czy najazdy kablowe. A wszystko to znajdziecie w https://porzadekwkablach.pl/

Wyposażenie biura to pojęcie względne, ponieważ nie w każdym pomieszczeniu będą przydatne te same rzeczy. Bywa, że firmy chcąc poprawić komfort swoich pracowników, kupują różne gadżety, które w późniejszym czasie okazują się nieprzydatne. Aby dobrze zmotywować swój zespół do wydajnej pracy oraz by przychodzili do niej z jeszcze większą chęcią, trzeba pomyśleć o dodatkowych benefitach, jak np. karta na posiłek - https://www.edenred.pl/pl/karty-lunch-na-posilki Pozwoli to na poprawienie komfortu i zadowolenia swojej kadry, a dla samej firmy przyniesie to korzyści ze względu na sumienną i rzetelną jej pracę. 

Dokładnie, wygoda przede wszystkim. Mój znajomy zakładając biuro duży nacisk kładł przede wszystkim na sprzęt. Pamiętam, że kupił naprawdę spoko laptopy na korzystneit.pl  i nie wydajał kosmicznej sumy ;-)

Fakt, jeżeli klimatyzacja to zdecydowanie tu polecam warszawską firmę Klimamika. Zajmują się instalacjami od A do Z, więc współpracujemy z jednym fachowcem. Jakość usług naprawdę na poziomie, klima działa bezawaryjnie i to najważniejsze

Według mnie jedną z najważniejszych rzeczy jeśli chodzi o wyposażenie biura jest kserokopiarka. Pytanie jednak na co się zdecydować, bo te profesjonalne drukarki potrafią być naprawdę drogie, dlatego chciałem polecić Wam stronkę https://faxpol.pl/wynajem-kserokopiarek/  gdzie oferowany jest wynajem kserokopiarek ;) Sam korzystałem z ich sprzętu i muszę powiedzieć, że jest to naprawdę strzał w dziesiątkę, szczególnie na początku działania firmy ;)