topole100

jaka reklama?

26 postów w tym temacie

Sądzę, że w dużej mierze zależy od charakteru działalności firmy.  

Czym sie Państwo zajmują - coś podpowiemy :) 

Z pewnością trzeba postawić na reklamę internetową ale i tradycyjną. Warto zaopatrzyć się w ulotki oraz fajne gadżety reklamowe - https://www.przypinki.eu/przypinki-badziki-buttony.html W ten sposób dotrzesz zarówno do klientów, którzy szukają produktów i usług przez internet, jak i tych, którzy raczej na komputerach za bardzo się nie znają. A warto jest zadbać o wszystkich odbiorców i dotrzeć do każdego z nich.

Najskuteczniejsze chyba jest pozycjonowanie. Poczytaj sobie na ten temat tutaj http://websem.pl/seo-w-sklepie-internetowym-czyli-kilka-technik-jak-pozycjonowac-strony-e-commerce/ Możesz samodzielnie pozycjonować stronę lub zlecić to profesjonalnej agencji interaktywnej. Ja na początku zlecałam ale z czasem nauczyłam się pozycjonować i teraz wszystko ogarniam sama. Efekty są naprawdę bardzo zadowalające.

W ostatnim czasie coraz częściej można spotkać się z pojęciem marketingu afiliacyjnego. Właściwie to stał się on nieodzowną częścią marketingu internetowego. Marketing afiliacyjny to program partnerski, który stosowany jest dzisiaj na całym niemal świecie. Przynosi to pożytek zarówno reklamodawcy, jak i jego partnerowi. Należy tylko wiedzieć, jakie formy reklamy stosować i jak prowadzić kampanie, aby były one z pożytkiem dla wszystkich stron. Tylko wtedy będą miały one sens. Więcej informacji znajduje się na stronie serwisu http://www.twojinformator.pl/

Myślał ktoś nad reklamą roll up lub z niej korzysta? Podoba mi się ta możliwość, ale nie wiem, jak dokładnie ją wykorzystać. Znalazłam też firmę, które druk roll up tanio wykonuje. Czekam na Wasze opinie zanim się zdecyduję :)

Ostatnio bardzo popularnym zjawiskiem jest marketing zapachowy co raz więcej firm wybiera takie rozwiązanie , z tego co wiem jest to dość popularny sposób na zachęcenie nowych klientów więc warto zainteresować się tym tematem. 

Jeśli chcesz iść z duchem czasu to moim zdaniem powinieneś pomyśleć o dobrej reklamie w internecie. Oczywiście najlepiej zlecić takie zadanie agencji, która się na tym zna. Dlatego polecam zapoznać się z ofertą agencji interaktywnej Hoboo. Jestem pewna, że po wnikliwej lekturze treści na ich stronie internetowej, ta opcja przypadnie Ci do gustu.

Kilka sposobów na tanią i skuteczną reklamę:  krb.waw.pl/zakladanie-firmy-skuteczny-marketing-czy-to-naprawde-mozliwe/

Dodatkowo pomyślałbym o content marketingu, który będzie zyskiwał na znaczeniu i pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji. 

My korzystamy z firmy Embi-Marketing bo działają kompleksowo - wykonują materiały reklamowe, budują strony www, odpowiadają za kampanie PR i promocję poprzez kanały społecznościowe ale też organizują eventy, bankiety czy prezentacje,  projektują i budują wnętrza sklepowe itd. Tak więc widzicie, że firma jest wszechstronna i warto się z nimi związać. Dodam, ze wszystko wykonują na 101 % :)

Najbardziej skuteczna jest reklama telewizyjna. Proponuję zapoznać się z ofertą Dawida Krzyżowskiego, który może wziąć udział w takiej reklamie. Ma on super umiejętności, które przyciągają uwagę, więc taka reklama na pewno przyniesie korzyści.

Ja zdecydowałem się na nakręcenie reklamy mojej firmy, która później została puszczona w lokalnej telewizji i Internecie. Jeżeli też jesteście zainteresowanie tą formą reklamy to skontaktujcie się z firmą http://www.imperiafilm.com/ Oni zajmują się nagrywaniem filmów reklamowych.

Ja akurat najlepszą reklamę dla swojej firmy znalazłam na remadays w nadarzynie. Jeżdżę tam co roku by nie wypaść z tematu i by zawsze móc trafić do jak największej liczby potencjalnych klientów.

Warto zainteresować się odpowiednim rodzajem ulotek czy druku. Nie zaszkodzi, a nawet pomoże rozejrzenie się za odpowiednimi gadżetami promocyjnymi. Dużo uzależnione jest od profilu twojej działalnosci. 

Sam też nie potrafiłem dobrać odpowiedniej reklamy dla mojego przedsiębiorstwa. Z pomocą przyszła mi firma https://www.arfa.pl/ która zajmuje się doradztwem marketingowym i reklamowym. Wam też polecam nawiązać z nimi współpracę.

To zależy jaki biznes prowadzisz. Dobrze jest na przykład pokazać się na targach w danej branży.  Ja tak zareklamowałem swoją firmę, jednak nie bardzo wiedziałem jak się do tego zabrać, na szczęście wszystko pomogła mi zorganizować firma Concept Music Art z Krakowa.  Firma ta prowadzi przeróżne imprezy, a także zajmuje się obsługą stoisk targowych. Zadbali dosłownie o wszystko, od budowy stoiska, przez ciekawy pomysł, i wyświetlanie produktów na monitorach, nawet załatwili za mnie pozwolenia i papiery. :) 

Zgadzam się z poprzednikami. Aby odpowiednio dobrać rodzaj reklamy, trzeba najpierw przyjrzeć się produktom oferowanym w twojej firmie oraz znaleźć bazę docelowych klientów, którym chcemy zaoferować nasze produkty. Nie każdy rodzaj reklamy, będzie nadawał się do każdego typu biznesu. Ja np. prowadzę sklep odzieżowy dla młodzieży, przez co w dużej mierze skupiłem się na promocji w internecie. Drugim rodzajem reklamy jaki stosuję, są zakupione w firmie – https://naklejkon.pl naklejki reklamowe. Znajduje się na nich nie tylko logo firmy i krótki opis, ale także kody rabatowe. Dzięki temu, wiem jak skuteczna jest ta reklama, gdyż rabat wchodzi w grę w momencie kiedy klient poda przy kasie kod zamieszczony na naklejce. Szczerze mówiąc, taka forma reklamy przewyższyła moje oczekiwania. Praktycznie każdego dnia przychodzą klienci, którzy podają kody, a ja wiem, że wydając tak małe pieniądze na zakup naklejek, promuję swoją firmę i dzięki temu rozwijamy się. Polecam ci takie rozwiązanie, ale najpierw przemyśl, czy będzie ono odpowiednie do twojego typu biznesu.

To, że firma jest niewielka nie oznacza, że nie musisz zainwestować porządnie w jej reklamę. Takich małych przedsiębiorców łatwiej "połknąć" , jeśli wiesz co mam na myśli. Moim zdaniem na tym etapie powinieneś zwrócić się o pomoc do firm takich jak  Nakatomi . Przygotują odpowiednią dla Ciebie reklamę, w sam raz na Twój budżet, ale też jednocześnie uderzą w kilka miejsc, by Cię rozpromować. 

Co do reklamy wszystko zależy od tego co robi twoja firma.
Sprzedajesz produkty przez internet? Google Adwords jest twoim przyjacielem
Masz pizzerie? Ulotki / banery reklamowe na mieście
Pomysłów jest nieskończenie wiele...

Agencja marketingu internetowego jest moim zdaniem bardzo dobrą reklama i dociera do dużej ilości osób, teraz większość z nas czyta opinie w internecie zanim coś kupi, a zna się na takim pisaniu firma https://solv.pl/uslugi/ 

Warto inwestować w gadżety reklamowe, a konkretniej w kubki z nadrukiem. Jest to naprawdę bardzo ciekawy i skuteczny sposób, aby wypromować swoją firmę. Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj https://ceramika-reklamowa.com.pl . Mają tam wiele różnych propozycji dopasowanych do potrzeb wielu firm. Koniecznie zastanówcie się nad takim rozwiązaniem. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się