topole100

jaka reklama?

Recommended Posts

Jak potrzebujecie solidnej drukarni do druków reklamowych i firmowych to na bank sprawdzi się AQRAT z Wrocławia. Drukujemy u nich m.in. notesy, torby firmowe, naklejki. Na targi robiliśmy podstawki pod kubki, rozważaliśmy puzzle firmowe - następnym razem. Zawsze wszystko jest solidnie i terminowo wykonane (mają nawet opcję druku „na wczoraj”), sprawdzają i poprawiają pliki, przygotowują do druku, więc o nic nie trzeba się martwić. Ogólnie obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie, cennik też wart uwagi.

Polecam wszelkiego rodzaju nadruki np. na koszulkach albo kalendarze czy inne gadżety. Współpracuję z drukarnią  A3extra z Poznania i postawiłam na koszulki z reklamą mojej firmy.

Zależy jeszcze jaka reklama. Nie od dziś wadomo, że głównym źródeł informacji stają się media działające online, funkcjonujące przez internet. To tam należy szukać odbiorców reklam. Zresztą widać to bardzo dobrze po statystykach, ile osób spędza czas na danym forum.

Proponuję zapoznać się jeszcze zapoznać się z możliwościami jakie daje https://artelis.pl/artykuly/72223/Marketing-automation---10-dowodow-na-to-ze-powinienes-zastosowac-go-w-swojej-firmie

Takie pytanie najlepiej zadać firmie, która zajmuje się reklamą. Osobiście polecam wam skontaktować się z https://www.embi-marketing.pl/ Potrafią dobrać reklamę, która jest dopasowana do profile firmy.

Myślę, że marketing internetowy https://solv.pl/uslugi/ będzie skuteczną reklamą i do tego nie drogą, ja z niej korzystam od miesiąca i mam wielu nowych klientów, widzę duże zainteresowanie firmą 

Również tego typu materiały: http://lakman.pl/ na pewno się przydadzą :) I dobrze, aby były przygotowane z materiałow wysokie jjakości i miąły interesujący design - wtedy zwróca uwagę odbiorców!

Sposobów na reklamę jest wiele. Na początku musisz określić swój budżet oraz zasięg reklamy ( działalność na rynku lokalnym czy na terytorium całego kraju). Zazwyczaj przedsiębiorcy ustalają strategię marketingową z agencją, która zajmuje się jej realizacją. Jednak oprócz reklamy również wykorzystywać różnorodne techniki sprzedaży 😉

Nie wiem w sumie czy mam jakąś ulubioną kampanię - szczerze mówiąc nie przypominam sobie. Ale lubię oglądać piękne zdjęcia w gazetach czy właśnie na mieście porozwieszane. 
Ostatnio jaram się w chui zdjęciem z kolekcji kostiumów kąpielowych H&M. Totalnie nie wiem dlaczego, bo te modelki mają masę ładniejszych zdjęć, stroje same w sobie też nie powalają. Ale mogłabym patrzeć na to foto okrągły rok (kocham tu Larę i Sashę < 3), szczególnie na bilboardach lub rozkładówkach dużych w gazetach. *.*

Wiem jednak jedno:

[link usunięty]

W dzisiejszych czasach warto reklamować się na portalach społecznościowych i to zdecydowanie. Przesiaduje na nich wiele osob tak wiec reklama taka ma duża moc. 

W dzisiejszych czasach bardzo ważne są gadżety reklamowe. Klienci lubią przeróżne prezenty, szczególnie te które są praktyczne i mogą, gdzieś wykorzystać. Firma Mugline ma bardzo wysokiej jakości gadżety reklamowe.

Jeśli szukasz jakieś gadżetów, to możesz pomyśleć na kalendarzami reklamowymi. Akurat zbliża się pomału koniec roku, więc z nowym rokiem, to dosyć praktyczny gadżet. Drukarnie np. www.diamond-druk.pl oferują różne rodzaje takich gadżetów.

Ja zdecydowałem się na nagranie własnego spotu reklamowego. Zgłosiłem się do firmy http://amitall.pl/ z Gdańską, która zajmuje się produkcją tego typu reklam i mogę powiedzieć że są w tym bardzo dobrzy. Polecam wam się z nimi skontaktować.

Najskuteczniejsza forma reklamy jest marketing szeptany. Wystarczy tylko wybrac firme, ktora zna sie na rzeczy i wie jak wypromowac firme, by moc osiagnac sukces.   Polecam przeczytać ten artykuł  [link usunięty]

Wszystkim osobom, które rozglądają się za odpowiednią drukarnią wykonującą porządne materiały reklamowe polecam zgłosić się do https://www.demdruk.com.pl/  Sam korzystam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.

Chciałbym rozpocząć dyskusję na temat możliwości i efektywności różnych form reklamy z jakich mogą korzystać sklepy internetowe. Pozycjonowanie czy linki sponsorowane to naturalny wybór ale gdy e-sklep dostał po łapkach od Google w jaki sposób może walczyć o klientów?

Sklep mozna reklamować za pomocą

pozycjonowania

reklam adwords

wspomnianego mailingu

czy reklam w serwisach społecznościowych takich jak facebook czy instagram

Strona powinna być wygodna oraz zaprojektowania sensownie. Polecam kontakt z nimi https://aliso.pl/strony-internetowe/ Zajmują sie tworzeniem takich stron. 

Dobrze sprawdzają się gadżety z nadrukiem. Ja zamawiam torby papierowe z nadrukiem od https://www.nadrukireklamowe.com.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Świetna jakość produktu, torba wytrzymuje nawet nieco większy ciężar. Do tego nadruk jest czytelny i widoczny, mają duży wybór kolorów samej torby i rozmiarów. Usługa zawsze jest zrealizowana szybko i sprawnie, więc nigdy nie martwię się o zapas toreb. A i klienci chwalą, że pakujemy w papierowe torby nie w plastik. Do tego jak niosą torbę z naszym logo to świetna reklama, zapada nazwa firmy w pamięć i to dodatkowa reklama 🙂

Największą skutecznością cieszy się reklama w internecie. To bardzo ważne, aby w dzisiejszych czasach istnieć w internecie, bo ludzie spędzają tutaj mnóstwo czasu. Do reklamy internetowej polecam zatrudnić kogoś, kto się na tym zna - ja oddałam ją w ręce  [link usunięty]  i spisali doskonale.

Dużo zależy od tego kim są nasi klienci:) jeśli są to seniorzy to prasa, jeśli młode osoby to na pewno media społecznościowe. Mi się udało przez fanpage na Facebooku dużo osób zainteresować i w końcu przełamałam się do instagrama (tak mi doradziła agencja marketingowa ) Nie chciałam się aż tak wkręcać w najnowsze trendy i aplikacje ale widzę że to punktuje. Dlatego czasem warto się poradzić kogoś obeznanego w temacie (korzystam z pomocy agencji Media Care)

Uważam, że najbardziej skuteczna jest reklama internetowa. Sam miałem okazję z takiej korzystać i rezultaty są naprawdę zadowalające. Mogę polecić Ci kiwwwi.pl, robią naprawdę dobrą robotę, reklama jest po prostu skuteczna. 

Zdecydowanie gadżety reklamowe! Ja na lato zamawiałem akcesoria plażowe, ręczniki i piłki dmuchane, moim klientom z nadrukiem logo mojej firmy i danymi kontaktowymi, a przy tym zadbałem o modny wzór. Usługę realizowała mi firma Studio Siedem. Bardzo sprawnie zrealizowali zamówienie, do tego pomogli też w kilku kwestiach, w których się wahałem 🙂 Dobra cena a sama jakość produktów wysoka. Klienci pod wrażeniem, że takie nietuzinkowe podarunki im wręczałem, z zadowoleniem wracają teraz do mnie - bo najlepsze gadżety reklamowe to te praktyczne ale niekoniecznie długopis czy ołówek jak większość robi. Postaw na coś bardziej znaczącego a sukces murowany 🙂

Hm, skoro firma jest niewielka i nie zależy Ci na mega dużym zasięgu promocji tylko na najbliższym +/- kilka kilometrów, to spróbuj dotrzeć do klienta przez naoczne elementy promocji. Chodzi mi dokładnie o standy czy ekspozytory. Firma Exposite może Ci je przygotować zgodnie z Twoim zamówieniem, ale i projekt dla Ciebie opracują. 

Możesz zastanowić się także nad drukiem wielkoformatowym. Ja od niedawna współpracuję z firmą www.minicom.com.pl. Wykonują dla mnie banery reklamowe, potykacze i hangery. Jest to bardzo tani i skuteczny sposób na rozreklamowanie Twojej firmy.

Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl pomaga firmom, które zanjdują się w spirali długów, na skraju bankructwa i utraciły płynnośc finansową. Pomagamy chronić przed wierzycielami, pośredniczymy w znalezieniu kontrahenta gotowego przejąć Twoją zadłużoną spółkę. Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl to grupa ekspertów, która zgodnie z literą prawa pomoże znaleźć skuteczną i realną pomoc tym, którym windykatorzy nie dają żyć i nękają wizytami, telefonami oraz wezwaniami do zapłaty. Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl zabezpiecza swoich klientów przed problemami związanymi ze spłatą długów i ich konsekwencjami. Kupno zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl chroni majątek osobisty prezesa i członków zarządu. Obsługujemy spółki zadłużone u kontrahentów, w ZUS i US. Skup zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl ma bogate doświadsczenie w prowadzeniu trudnych typu spraw i gwarantuje pomyślne rozwiązanie kłopotliwej sytaucji. Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl to rozwiązanie Twoich problemów. Zapraszamy do kontaktu.