topole100

jaka reklama?

Recommended Posts

Jak potrzebujecie solidnej drukarni do druków reklamowych i firmowych to na bank sprawdzi się AQRAT z Wrocławia. Drukujemy u nich m.in. notesy, torby firmowe, naklejki. Na targi robiliśmy podstawki pod kubki, rozważaliśmy puzzle firmowe - następnym razem. Zawsze wszystko jest solidnie i terminowo wykonane (mają nawet opcję druku „na wczoraj”), sprawdzają i poprawiają pliki, przygotowują do druku, więc o nic nie trzeba się martwić. Ogólnie obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie, cennik też wart uwagi.

Polecam wszelkiego rodzaju nadruki np. na koszulkach albo kalendarze czy inne gadżety. Współpracuję z drukarnią  A3extra z Poznania i postawiłam na koszulki z reklamą mojej firmy.

Zależy jeszcze jaka reklama. Nie od dziś wadomo, że głównym źródeł informacji stają się media działające online, funkcjonujące przez internet. To tam należy szukać odbiorców reklam. Zresztą widać to bardzo dobrze po statystykach, ile osób spędza czas na danym forum.

Proponuję zapoznać się jeszcze zapoznać się z możliwościami jakie daje marketing automation

Ja mam sklep stacjonarny i online i korzystam z ulotek, nadrukowanych logo na koszulkach i torbach w a3extra.pl , marketingu w sieci itp. 

Również tego typu materiały: http://lakman.pl/ na pewno się przydadzą :) I dobrze, aby były przygotowane z materiałow wysokie jjakości i miąły interesujący design - wtedy zwróca uwagę odbiorców!

Sposobów na reklamę jest wiele. Na początku musisz określić swój budżet oraz zasięg reklamy ( działalność na rynku lokalnym czy na terytorium całego kraju). Zazwyczaj przedsiębiorcy ustalają strategię marketingową z agencją, która zajmuje się jej realizacją. Jednak oprócz reklamy również wykorzystywać różnorodne techniki sprzedaży 😉

Nie wiem w sumie czy mam jakąś ulubioną kampanię - szczerze mówiąc nie przypominam sobie. Ale lubię oglądać piękne zdjęcia w gazetach czy właśnie na mieście porozwieszane. 
Ostatnio jaram się w chui zdjęciem z kolekcji kostiumów kąpielowych H&M. Totalnie nie wiem dlaczego, bo te modelki mają masę ładniejszych zdjęć, stroje same w sobie też nie powalają. Ale mogłabym patrzeć na to foto okrągły rok (kocham tu Larę i Sashę < 3), szczególnie na bilboardach lub rozkładówkach dużych w gazetach. *.*

Wiem jednak jedno:

https://shineonagency.pl/dlaczego-warto-prowadzic-profil-firmowy-i-reklamowac-sie-na-instragramie-poznaj-11-powodow/

W dzisiejszych czasach warto reklamować się na portalach społecznościowych i to zdecydowanie. Przesiaduje na nich wiele osob tak wiec reklama taka ma duża moc. 

W dzisiejszych czasach bardzo ważne są gadżety reklamowe. Klienci lubią przeróżne prezenty, szczególnie te które są praktyczne i mogą, gdzieś wykorzystać. Firma Mugline ma bardzo wysokiej jakości gadżety reklamowe.

Jeśli szukasz jakieś gadżetów, to możesz pomyśleć na kalendarzami reklamowymi. Akurat zbliża się pomału koniec roku, więc z nowym rokiem, to dosyć praktyczny gadżet. Drukarnie np. www.diamond-druk.pl oferują różne rodzaje takich gadżetów.

Ja zdecydowałem się na nagranie własnego spotu reklamowego. Zgłosiłem się do firmy http://amitall.pl/ z Gdańską, która zajmuje się produkcją tego typu reklam i mogę powiedzieć że są w tym bardzo dobrzy. Polecam wam się z nimi skontaktować.