Marek

Sport

Recommended Posts

obecnie nie uprawiam żadnego sportu, wiem zgroza, ale niestety zwyczajnie nie mam na to czasu, bo wychodze z domu o 7:30, a wracam o 20stej :/ nie wyobrażam sobie wstawać na przykłąd godzinę wczesniej, zeby jogging uprawiać

Ja też właśnie narzekam na permanentny brak czasu, ale staram się wygospodarować go na tyle, żeby wybrac się chociaż te dwa razy w tygodniu na siłownię. Szkoda, że mam tak daleko do pracy, bo jeździłabym sobie rowerek, kiedy zrobiłoby się wreszcie ciepło :)

Jestem dość leniwa, jeśli chodzi o sporty. Wiosną i latem - jeśli mam czas - jeżdżę na rolkach. A teraz przeprosiłam się z rowerkiem stacjonarnym, bo siedzący tryb życia zaczął mnie dobijać :P

Życie to jeden wielki sport. Jak wpada kontrola skarbowa do firmy to zaczynają się wyścigi, a jak chcesz załatwić sprawę w urzędzie to pokonuje maraton. No tyle sportu to chyba każdemu wystarczy.

:D a poza tym ja jeszcze ćwiczę ze sztangą

Mnie interesują podróże po przeróżnych, nieznanych miejscach. Chodzenie po górach i lasach jest niezwykle ciekawe. Takie wyprawy wymagają jednak dobrego sprzętu. Ważne jest odpowiednie ubranie, jednak równie potrzebna jest dobra czołówka- http://www.3210sport.pl/czolowki-turystycz...now-czarny.html Bez niej podróże po zmroku nie byłyby możliwe.

Ja właśnie zastanawiam się czy nie urządzić swojej małej siłowni. Może mnie to przekona do tego żeby naprawdę zacząć dbać o siebie, bo już codziennie słyszę jak wszyscy biegają itd. Znacie jakiś sklep internetowy z takimi rzeczami sportowymi? Znalazłem http://www.omega-fitness.pl/hantle-cat-174.html , jaka jest Wasza opinia na temat tego sklepu? Zacznę od hantelek i będę szedł do przodu. Miejsce jest, więc powoli sobie urządzę siłownię ;)

Życie to jeden wielki sport. Jak wpada kontrola skarbowa do firmy to zaczynają się wyścigi, a jak chcesz załatwić sprawę w urzędzie to pokonuje maraton. No tyle sportu to chyba każdemu wystarczy.

Uwielbiam sporty motorowe ,oglądam wszystkie możliwe relacje w telewizji , kiedyś może zostanę posiadaczem motocykla Kawasaki Z750 , taki mi się zamarzył .

Ważne jest, to aby się nie katować tylko wybrać rodzaj ćwiczeń, który się lubi. Ja na przykład nie lubię pływać, ale chętnie biega i chodzą po górach. Tego roku wybieram się w Karkonosze, mam nadzieje, ze mój plan urlopowy wypali. Ważne, aby czas spędzać aktywnie, a nie siedzieć, jeść i przybierać na wadze. Jeżeli podobnie jak ja, planujecie wyjazd w góry, warto zajrzeć na http://turystasklep.pl/PLECAKI,c,3 znajdziecie tam spory wybór akcesoriów dla podróżników.

Praca siedząca, więc staram się ćwiczyć w domu przynajmniej 2 razy w tygodniu. Gdy warunki temu sprzyjają sporo jeżdżę na rowerze. Właśnie zamówiłam też poziomy rowerek stacjonarny, żeby móc także jeździć zimą (wiem, że to tylko namiastka, ale zawsze coś).

Oglądać sport, a uprawiać sport, to duża różnica ;) Każdy powinien dla zdrowia się ruszać. Jeśli nie macie czasu ćwiczyć na siłowni lub w klubie, to zawsze możecie kupić odpowiedni sprzęt z new level sport i ćwiczyć w domu. Sami sprawdźcie w https://www.newlevelsport.pl/partnerzy/ jakie teraz macie możliwości. Każdy, komu zależy na zdrowiu, teraz da radę ćwiczyć.

Ja ze swojej strony mogę polecić trenera personalnego:  www.capitalstudio.pl według mnie jest to idealne rozwiązanie. Jest to osoba która zmotywuje do ćwiczeń, rozpisze dietę oraz plan treningowy. Dzięki temu naprawdę idzie uzyskać dobrą sylwetkę na lato i żyć zdrowo przede wszystkim :) Według mnie to świetne rozwiązanie.