Marek

Sport

Recommended Posts

Faktycznie, warto uprawiać sport, przede wszystkim dla zdrowia. Na pewno powinniście wybrać dla siebie jakąś dyscyplinę, w której po prostu czujecie się dobrze. U mnie jest to bieganie. W tym roku wziąłem już udział w ONICO Półmaraton Gdynia. Nie spodziewałem się, że organizacyjnie będzie wszystko stało na tak wysokim poziomie. Jednak zaangażowanie takich firm jak ONICO robi dużą różnicę. 

Dnia 31.08.2017 o 09:03, Tomasz96 napisał:

Faktycznie, warto uprawiać sport, przede wszystkim dla zdrowia. Na pewno powinniście wybrać dla siebie jakąś dyscyplinę, w której po prostu czujecie się dobrze. U mnie jest to bieganie. W tym roku wziąłem już udział w ONICO Półmaraton Gdynia. Nie spodziewałem się, że organizacyjnie będzie wszystko stało na tak wysokim poziomie. Jednak zaangażowanie takich firm jak ONICO robi dużą różnicę. 

Masz rację! Czy byłeś na targach sportowych, które odbyły się kilka dni przed półmaratonem? ONICO miało na nich swoje stoisko i nie tylko częstowało przybyłych gości kawą, herbatą oraz napojami izotonicznymi, ale również za każdy przebiegnięty kilometr na ich bieżni przekazywało dziesięć złotych na fundację. Zresztą, ONICO pomaga nie od dziś, zerknijcie sami: http://onico.pl/csr/

Ja ostatnio jestem zapaloną biegaczką, zaczęło się od biegania dla zdrowia i formy, później był półmaraton, maraton, do biegania doszło pływanie, a teraz chciałabym wziąć udział w kolejnej edycji  Onico Iron Dragon, to zdecydowanie jedna z największych imprez triathlonowych w Polsce południowej, dokładnie w Krakowie , w tym roku miałam okazję śledzić wydarzenie, to zdecydowanie widać, że impreza jest tworzona przed triathlonistów dla triathlonistów. Naprawdę polecam nieco dowiadywać się o takich wydarzeniach, bo to naprawdę świetna zabawa, a przecież w rok każdy może się przygotować do takich dyscyplin.

W dzisiejszych czasach bez duzej dawki sportu mozna zapomniec o dobrym zdrowiu. Niestety tryb zycia jaki prowadzimy czesto nie sprzyja naszej kondycji. Siedzenie caly dzien w biurze, a pozniej lezenie na kanapie podjadajac czipsy nas tylko oslabia. Trzeba we wlasnym zakresie (lub z kims jeszcze) zagospodarowac ten czas bardziej konstruktywnie. Dobrym pomsylem jest zapisanie sie chociazby na silownie - [link usunięty] W ten sposob nabierzemy wiecej sily i zdobedziemy pewnosci siebie.

Polecam skompletowanie sobie domowej siłowni do domowych ćwiczęń bo taka siłownia znacznie zwiększa efektywność spędzania wolnego czasu. W domowej siłowni możemy zgromadzić wyłącznie te sprzęty, z których rzeczywiście korzystamy. Odpadają także kolejki. Zwłaszcza w godzinach szczytu trzeba liczyć się z tym, że na siłowni zastaniemy kolejkę do określonych przyrządów.

Polecam tutaj na pewno

ławeczkę do ćwiczeń

matę 

skakankę

i jakiś sprzęcik do ćwiczeń wytrzmałościowych jak rowerek:  https://sklep.spokey.pl/pol_m_Sporty_Fitness_Rowery-393.html Sam ostatnio sobie kupiłem bo jak pogoda jest brzydka to nie mam wcale ochoty na ćwiczenia na zewnątrz.